Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

Hej,

 

Ja byłem tylko na chwilę  i w ogóle to jestem tutaj nowy, także nie zdążyłem jeszcze poznać wielkopolskiej ekipy ;) Ale na pewno się uda przy okazji jakiegoś spota. Nasze auto trochę bardziej "rodzinne", a mniej wyścigowe ;)

 

 

Pozdrowienia,

Igor

 

post-26096-0-91556700-1474580047_thumb.jpgpost-26096-0-13497200-1474580061_thumb.jpgpost-26096-0-10059300-1474580083_thumb.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było mi bardzo miło was wszystkich poznać ! Mam nadzieję że spotkamy się częściej w tak licznym gronie !

PS: Następnym razem niech kierowcy Wrx.Sti,GT cokolwiek z turbo niech trochę zwolnią. Niektórzy mają zwykłe ej20 n/a :P

matix one same tak gnają, taki temperament nie poradzisz :D

 

Tak całkiem serio był dzisiaj totalny ogień! Aż żałuję że musiałem się sybciej zmyć :( Pomysł z PKN rewelka, i zarąbista frekwencja :) Fajnie było mi poznać nowe osoby (i subaraki) i zobaczyć się ze (starą) bandą pozytywnych ludzi, więc mam nadzieję do zobaczenia wkrótce w tak samo licznej ekipie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszło świetnie. Rzeczywiście kilka osób, które przyjechały obejrzeć klasyki z przyjemnością pokręciło sie tez wśród naszych aut. Nawet usłyszałem taki komentarz gdzieś w tłumie miedzy klasykami: dobra, to teraz idziemy obejrzeć Imprezy. Myśle, ze urozmaiciliśmy w ten sposób ta geriatryczna imprezę nasza obecnością ;)

Ja na pewno będę zaglądał na PKN, bo uwielbiam klasyki. Zawsze można zjawić sie nieco wcześniej, żeby zając z góry upatrzone pozycje w jednej kupie z tylu pod latarniami.

Moze uda nam sie bliżej poznać, bo z wczoraj zapamiętałem niestety tylko 2 Michalow, których niestety i tak bym juz nie poznał w tłumie ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszło świetnie. Rzeczywiście kilka osób, które przyjechały obejrzeć klasyki z przyjemnością pokręciło sie tez wśród naszych aut. Nawet usłyszałem taki komentarz gdzieś w tłumie miedzy klasykami: dobra, to teraz idziemy obejrzeć Imprezy. Myśle, ze urozmaiciliśmy w ten sposób ta geriatryczna imprezę nasza obecnością ;)

Ja na pewno będę zaglądał na PKN, bo uwielbiam klasyki. Zawsze można zjawić sie nieco wcześniej, żeby zając z góry upatrzone pozycje w jednej kupie z tylu pod latarniami.

Moze uda nam sie bliżej poznać, bo z wczoraj zapamiętałem niestety tylko 2 Michalow, których niestety i tak bym juz nie poznał w tłumie ;)

100% approved, wczorajszy spot był tak fajny, że to co proponuje potas jest dobre :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...