Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

I tak i nie. Bliżej jest zdecydowanie na maltę, tym bardziej jak taki spot trwa ok godzinki ;)

Tez bym chętnie skoczył na bednary, ale seryjnym Hawkiem N/A to mogę co najwyżej za pojazd sprzątający tam robić :P

 

Wczoraj wpadła fajna opcja na szybkie komunikowanie się z sobą na mieście jadąc autem.

https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.krmob.carsbook&hl=pl

 

Fajna apka, jest tez i klub subaru poznań, tu ukłony dla Bartka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak i nie. Bliżej jest zdecydowanie na maltę, tym bardziej jak taki spot trwa ok godzinki ;)

Tez bym chętnie skoczył na bednary, ale seryjnym Hawkiem N/A to mogę co najwyżej za pojazd sprzątający tam robić :P

 

 

"Nie matura lecz chec szczera zrobi z Ciebie oficera'' ;)

 

Sprawdz wyniki z ostatniego superoesu w Kielcach - generalkę wyjął kolega 125konnym bugeyem, objechal m.in. Bebna, ktory wczoraj na Bednarach byl 2 w generalce, a jego auto jest chyba najpotezniejsze na 'the forum'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzyś?! Zacna postać!!! ;) A kolega od wrxa? Mam nadzieję że jakiś spot z tego wyjdzie i będzie okazja do pogadania! A odnośnie stron na Fb to są jakieś poznańskie?

Uff bo ja już biegłam do męża pytać czy was zna ;) w końcu Skórzewo a Dąbrowa to prawie to samo  :P Ja jedynie z "zacnych" postaci ze Skórzewa czy Dąbrowy znam całe Slu  :lol: mieszkające w moim najbliższym sąsiedztwie  :) 

 

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś pomylił trasę, zderzyli się i megi poszła w krajobraz, a tam stali kibice

 

Tak nie było, przynajmniej tak twierdzą osoby, które brały udział w treningu. Niestety w świat poszły informacje wyssane z palca, co oczywiście sprzyja zainteresowaniu ale nie prawdzie i motorsportowi. 

 

Wypadek nie miał miejsca na trasie przejazdu.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ktoś pomylił trasę, zderzyli się i megi poszła w krajobraz, a tam stali kibice

 

Tak nie było, przynajmniej tak twierdzą osoby, które brały udział w treningu. Niestety w świat poszły informacje wyssane z palca, co oczywiście sprzyja zainteresowaniu ale nie prawdzie i motorsportowi. 

 

Wypadek nie miał miejsca na trasie przejazdu.  

 

 

true...

 

driver z megi był na tabsach, nie brał udziału w treningu tylko sobie prywatnie latał po prostej gdzie akurat pojawił się sej... dzwon, megi w krajobraz i w spacerowiczów (nie kibiców).

 

wszystko było poza strefą treningu.

Edytowane przez maniujr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

ktoś pomylił trasę, zderzyli się i megi poszła w krajobraz, a tam stali kibice

 

Tak nie było, przynajmniej tak twierdzą osoby, które brały udział w treningu. Niestety w świat poszły informacje wyssane z palca, co oczywiście sprzyja zainteresowaniu ale nie prawdzie i motorsportowi. 

 

Wypadek nie miał miejsca na trasie przejazdu.  

 

 

true...

 

driver z megi był na tabsach, nie brał udziału w treningu tylko sobie prywatnie latał po prostej gdzie akurat pojawił się sej... dzwon, megi w krajobraz i w spacerowiczów (nie kibiców).

 

wszystko było poza strefą treningu.

 

Propaganda już niestety działa, nie sprostujemy przeczytanych wiadomości czy przesłuchanych wiadomości - zostanie "Trening, tabsy, wypadek z dzieckiem" :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Już oni się nim odpowiednio zajmą w celi, lekko mieć nie będzie.

 

Oby dzieciak przeżył.

 

 

Swoją drogą na spicie gadaliśmy i tym, że jest podobna impreza do mojej. Wczoraj w nocy znalazłem trzecia :E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Już oni się nim odpowiednio zajmą w celi, lekko mieć nie będzie.

 

Oby dzieciak przeżył.

 

 

Swoją drogą na spicie gadaliśmy i tym, że jest podobna impreza do mojej. Wczoraj w nocy znalazłem trzecia :E

a Ty zamiast spać to świnek po poznaniu szukasz? :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubexx nie ma drugiej takiej samej imprezy jak Twoja pamietaj :) - każdy subarak jest inny :)


Auto pod domem więc będę wieczorem.

te lampy to chyba z wrażenia zaparowały 

byłeś na poprawce? 

zatrybiła ta lewa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest coraz go

 

kubexx nie ma drugiej takiej samej imprezy jak Twoja pamietaj :) - każdy subarak jest inny :)


Auto pod domem więc będę wieczorem.

te lampy to chyba z wrażenia zaparowały 

byłeś na poprawce? 

zatrybiła ta lewa?

Jest  jeszcze gorzej niż w weekend. Lewa pali jak jest zimna przetwornica za 10-20 razem i do tego prawa przestała zaupełnie już świecić mimo, że do tej pory żadnych problemów z nią nie było. Widzę, że też wilgoć weszła. Dziś będę dzwonił do gościa, ale nie wiem czego mogę się spodziewać. Jak zaklei ponownie to pewnie i tak będą parować. Teraz 2 przetwornice do wymiany pewnie, ale obawiam się, że bez nowych lamp się nie obejdzie żeby zamknąć temat raz i na zawsze. Szukanie dwóch niecieknących używek może być bardzo czasochłonne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! Kubexx mnie wychwycił na RaceHunt tak więc być może postaram się swoją padaczką nastepnym razem również wpaść na spota!

Forumowy snajper subaryn :E

 

 

kubexx nie ma drugiej takiej samej imprezy jak Twoja pamietaj :) - każdy subarak jest inny :)

Nom, mój udaje WRX :P

W Sobotę spocik ? :D

Edytowane przez Kubexx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witajcie! Kubexx mnie wychwycił na RaceHunt tak więc być może postaram się swoją padaczką nastepnym razem również wpaść na spota!

Forumowy snajper subaryn :E

 

 

kubexx nie ma drugiej takiej samej imprezy jak Twoja pamietaj :) - każdy subarak jest inny :)

Nom, mój udaje WRX :P

W Sobotę spocik ? :D

 

Ja odpadam... składam Bloba na Bednary pod koniec lutego...  :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...