Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

przyciemniał ktoś z Was szyby w aucie??

przeglądam oferty i nie za bardzo mogę się zdecydować.

najlepiej Pń Stare Miasto, ew. inna część zachodniego Poznania.

Przyciemniałem tutaj: http://warping.pl/ sprawdź ceny, może warto Ci podjechać kawałek dalej, poczekać i zaoszczędzić.

Jako salon samochodowy korzystamy z jego usług przy oklejaniu nowych samochodów i robi to bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

przyciemniał ktoś z Was szyby w aucie??

przeglądam oferty i nie za bardzo mogę się zdecydować.

najlepiej Pń Stare Miasto, ew. inna część zachodniego Poznania.

http://www.autofolie.livenet.pl/kontakt.html śmiało moge polecić ,oklejał moje jak i klientów u mnie w pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 8 latach legalizujemy nasz związek.

 

Do uroczystości został miesiąc, więc wypada się pochwalić :)

 

Mam tylko nadzieję, że wbrew zapewnieniom większości życie stanie się lepsze, a nie gorsze B)

 

post-4831-0-70248200-1440529501_thumb.jpg   post-4831-0-41766700-1440529506_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje:D nie wiem jak na TF ale na forum mazdy przy takich okazjach robili się spot pod kościołem i jak wychodzila Mloda Para to się robilo "trochę"halasu i dymu ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kiwającego kierownika Forka SG dziś na Matejki/Grunwaldzka. Zgapiłem się i może nie było tego widać ale odmachiwałem.

 Jeśli machałeś z wiśniowego SF do srebrnego SG XT to byłem ja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

srebrne stoi cchyba jeśli dobrze pamietam na kminkowej ale bliżej torów , pod apteka stoi biały chyba gt z klatką ;)

 

owszem, ale to bug sti na tablicach TK bodajże. Stoi na Zielarskiej tuż przy Kozłowskiego/Szafranowa

 

koło apteki Kminkowa/Miętowa widuję niebieskiego hawka wrx z niskim spojlerem i ostatnio koło niego stał biały gc z klatką, chyba typeRA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z Was mi polecił tą ekipę do wyczyszczenia auta - http://www.zamowmycie.pl (ich filia jest w Luboniu jako Car Art Detailing zdaje się). Jestem super zadowolony, gość właśnie kończy czyścić drugie auto pod moim domem, pełna profeska i super efekt za bardzo dobrą cenę. Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200zł/auto (przy 2 autach, może pojedynczo jest drożej, nie wiem). 2,5h robił każde auto. W cenie wypranie całego wnętrza poza podsufitką (z obawy o ew. odklejenie, jednak para to para..), odkurzenie, czyszczenie plastików, czyszczenie szyb, ogarnięcie komory silnika (bez mycia jako takiego), wyczyszczenie chemią felg, nałożenie czernidła na opony, umycie całego auta. Generalnie jestem b. zadowolony.

Edytowane przez Yanas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...