Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

 

 

Zabawa przednia i jedyne krzaki na lotnisku zaliczone ;) Dzięki za organizacje i opieke.

Toś nawywijał :(

Jeszcze chwila i Red Baron będzie gotowy a wtedy możesz szaleć ;)

Mam nadzieje za miesiąc będziemy testować :)

 

Było spoko, szkoda że tak ciepło ;P

ale polataliśmy ;)

Pozdrowienia dla spotkanych i organizatorów!!!

 

 

Red Baron

 

uchyl rąbka tajemnicy :D
Na tym forum nie można takich rzeczy pisać. Spota jakiegoś sie zrobi, to pokaże :P Edytowane przez gryka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasze stoi w MC i czeka na kilka gratów przed sobotnimi Bednarami.

 

No i naprawiam uszkodzenia z ubiegłej soboty ;)

 

Dupa mi się nie zmieściła.... tam popękało, tu się pogniotło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasze stoi w MC i czeka na kilka gratów przed sobotnimi Bednarami.

No i naprawiam uszkodzenia z ubiegłej soboty ;)

Dupa mi się nie zmieściła.... tam popękało, tu się pogniotło ;)

Tak jest jak się tyłeczkiem zamiata ;) Mój pod koniec tygodnia wraca od Schefflera i będzie MC skręcał te wszystkie śrubki, nakrętki i inniejsze duperelki. Mam nadzieje na 3 edycje zdążę na Bednary.

 

W sobotę podjadę też do Zasady, chce Ewe pokazać, żeby potem nie było ała ;) Jak da radę, to ci ją wepchnę na prawy :P

Edytowane przez gryka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla dzisiejszych "upalczy" w Pile.

 

gryka dzięki za możliwość sprawdzenia Twojego autka - tak jak mówiłem nie ma w ogóle żadnego porównania do mojej kanapy ;-)

 

Nie ma problemu, a nie czułeś jak telepie fajerą? Wyjechałem na droge i myślałem że znowu pokrzywiłem tarcze :( , ale hamuje i nie telepie, dopiero przy 100km/h, stanołem i patrze, a tam z dwa kilo błota na feldze :) Ja przywaliłem w krzaki to musiałem trochę zabrać.

 

I obiecany kandydat do oskara pt"Krzaki"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pozdrowienia dla dzisiejszych "upalczy" w Pile.

 

gryka dzięki za możliwość sprawdzenia Twojego autka - tak jak mówiłem nie ma w ogóle żadnego porównania do mojej kanapy ;-

Nie ma problemu, a nie czułeś jak telepie fajerą? Wyjechałem na droge i myślałem że znowu pokrzywiłem tarcze :( , ale hamuje i nie telepie, dopiero przy 100km/h, stanołem i patrze, a tam z dwa kilo błota na feldze :) Ja przywaliłem w krzaki to musiałem trochę zabrać.

 

 

U mnie to już przy 60 cała buda tak podskakiwała, że wydawało mi się, że zaraz parapet mi odpadnie :-) Ale też sporo śniegu z błotem w tylnych felach znalazłem.

Wracając do "krzaków" to w tym samym miejscu na jednym z treningów letnich, ustawiona bramka była ze słupków i też mnie jakoś tak zawinęło, że tak "delikatnie" dotknąłem słupeczek, że mi też "lipa" na zderzaku połamało  :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gryka, przekombinowałeś :biglol: :biglol: :biglol: Sorka, ale uchachałem się :biglol: :biglol: :biglol:. Potwierdziłeś słuszność praw Murphy'ego. Witaj w gronie zasłużonych badaczy :biglol:;)

Eksploracja terenów popromiennych pilskiego lotniska zakończona sukcesem :) I przynajmniej pozbyłem sie tej ohydnej tablicy, ide w profi "tjuning" i naklejke, ciekawe jak długo pojeżdże zanim mi zabiorą dowód.

post-8468-0-45569400-1423601332_thumb.jpg

Edytowane przez gryka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

gryka, przekombinowałeś :biglol: :biglol: :biglol: Sorka, ale uchachałem się :biglol: :biglol: :biglol:. Potwierdziłeś słuszność praw Murphy'ego. Witaj w gronie zasłużonych badaczy :biglol:;)

Eksploracja terenów popromiennych pilskiego lotniska zakończona sukcesem :) I przynajmniej pozbyłem sie tej ohydnej tablicy, ide w profi "tjuning" i naklejke, ciekawe jak długo pojeżdże zanim mi zabiorą dowód.

Do momentu sprzedazy nic nie zmienisz, a ze nie sprzedaz ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pozdrowienia dla radekk, z którym to się spotkaliśmy przypadkiem w pewnym serwisie samochodów nieSubarowych.

 

Tą wyjątkowo krępującą dla fanów Subaru sytuacje uratowaliśmy głośno narzekając jakimi to gównianymi autami innej marki przyszło nam jeździć...

 

Obsługa serwisu nie kryła oburzenia  ;)

 

 

PS Aby odpokutować sytuację pojechałem wymienić klekota na Subaru i dzisiaj cały dzień Imprezuje  :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...