Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

A my z Suberixem tak nieszczesliwie zaczelismy dzisiejszy dzien:/

Przedni zderzak, nadkole, przedni błotnik, obrys, lusterko, słupek, tylne drzwi, tylny błotnik i tylny zderzak... Taka pani doktor wyleciała mi na lewy pas na hetmanskiej.. i troche ja to kosztowalo.

 

17122011396.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest źle :)

Błotnik, lampa?, zderzak da się uratować, kierunkowskaz boczny.

Osobiście odebrałbym pieniążki z ubezpieczalni, kupił błotnik (ew lampe jak też), zmontował, podjechał do lakierników na malowanie i cieniowanie pozostałych elementów. A reszte która zostanie wypalił przy pomocy silnika :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my z Suberixem tak nieszczesliwie zaczelismy dzisiejszy dzien:/

Przedni zderzak, nadkole, przedni błotnik, obrys, lusterko, słupek, tylne drzwi, tylny błotnik i tylny zderzak... Taka pani doktor wyleciała mi na lewy pas na hetmanskiej.. i troche ja to kosztowalo.

 

[ http://img543.imageshack.us/img543/1567/17122011396.jpg ]

To wszystko przez to że miałeś świeżo lampy ustawione, a tak serio to najbardziej mnie wkurza jak przez czyjąś głupotę nie uwagę auto się uszkadza.... Chociaż przynajmniej ma kto za to zapłacić...

 

Jeszcze pozdrowienia dla zielonej imprezy gt kombi spotkanej wczoraj w skórzewie na wahadle....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżbyśmy spocili dzisiaj? :twisted:

why not ;)

 

Gdzie te wasze spoty, moze jak mi Kocar na dzis wyszykuje auto to bym sie pojawil? :twisted:

 

Ach to Ty tym tym tym ... eeee, typerem wrx sti P1 :wink: Pozdrowionka od kombinatorka

Jam se wczoraj pojeździł ... po krzakach sąsiada. Ależ to moje autko zgrabnie się składa aż miło :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżbyśmy spocili dzisiaj? :twisted:

why not ;)

 

Gdzie te wasze spoty, moze jak mi Kocar na dzis wyszykuje auto to bym sie pojawil? :twisted:

 

Ach to Ty tym tym tym ... eeee, typerem wrx sti P1 :wink: Pozdrowionka od kombinatorka

Jam se wczoraj pojeździł ... po krzakach sąsiada. Ależ to moje autko zgrabnie się składa aż miło :twisted:

 

Chyba mnie waćpan z kimś pomylił :P U mienia Type R niet P1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżbyśmy spocili dzisiaj? :twisted:

why not ;)

 

Gdzie te wasze spoty, moze jak mi Kocar na dzis wyszykuje auto to bym sie pojawil? :twisted:

 

Ach to Ty tym tym tym ... eeee, typerem wrx sti P1 :wink: Pozdrowionka od kombinatorka

Jam se wczoraj pojeździł ... po krzakach sąsiada. Ależ to moje autko zgrabnie się składa aż miło :twisted:

 

Chyba mnie waćpan z kimś pomylił :P U mienia Type R niet P1

Tak, tak wiem. Na tylnym spojlerze masz coś co wygląda jak P1 stąd ten zlepek skrótów.

 

Tak przy okazji, zdrowych, wesołych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia! Do zobaczenia w przyszłym roku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam białego anglika GT coupe widzianego na Libelta dziś rano :)

 

myślisz, że Angole czytają to polskie forum? ;)

 

 

Może i nie czytają, lecz parkują codziennie niedaleko mojego dziada na osiedlu... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dla Was przepis na udane święta!

 

Składniki:

50 dag refleksji świątecznej,

1 kg wiary w Magię Świąt,

20 dag oczekiwania,

20 dag radości,

12 dag życzliwości,

1 łyżka dobrych uczynków,

1 dag miłości oczyszczonej,

2 łyżki ofiarności, garść serdecznych uśmiechów.

 

Przepis:

 

Refleksję świąteczną wymieszać z miłością oczyszczoną i wiarą w Magię Świąt. Zrobić zagłębienie, wlać życzliwość i dodać łyżkę dobrych uczynków.

Zagnieść ciasto i rozwałkować na grubość około 3 mm. Wycinać kształty, jakie kto potrafi i lubi.

Ciastka piec w nagrzanym miłością, dobrocią i ciepłem piekarniku - przez około 10 minut. Po paru dniach można je dowolnie ozdabiać serdecznymi uśmiechami.

 

 

Wesołych Świąt!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...