Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

Generalnie pewnie macie rację w 100%...ale oprócz defektów są jakieś wymogi technologiczne weryfikacji ustawień...choćby rozrząd lub zawory....nie wspomnę o świecach...ale natenczas jednak wszystko gra a do terminów rozrządu daleko...zatem miejmy nadzieje tylko że podobnie jak celica, civic i eclipse które drzewiej posiadałem żadnych dolegliwości i beka nie będzie miała ;-) pozdroowki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam pecha: jak jadę koreańczykiem to: po pierwsze primo na pool position stają ze mną tacy do skarcenia i ...uj (nic) i po drugie primo nie mogę pozdrawiać z koreańskiego oprawcy:

Mianowicie:

w środę 03.08:

-o 12:30 niebieskiego Bloba CB na Złotowskiej

-o 12:35 białego Buga STI (chyba TK) zaparkowanego też na Złotowskiej

-i niebieskiego Bloba FZ (był świnskij ryj) na Bukowskiej przed Ławicą ok 14:30-15.00

normalnie tak się czuję:

psy-gif

 

:evil::mrgreen::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam pecha: jak jadę koreańczykiem to: po pierwsze primo na pool position stają ze mną tacy do skarcenia i ...uj (nic) i po drugie primo nie mogę pozdrawiać z koreańskiego oprawcy:

Mianowicie:

w środę 03.08:

-o 12:30 niebieskiego Bloba CB na Złotowskiej

-o 12:35 białego Buga STI (chyba TK) zaparkowanego też na Złotowskiej

-i niebieskiego Bloba FZ (był świnskij ryj) na Bukowskiej przed Ławicą ok 14:30-15.00

normalnie tak się czuję:

[ http://i1.ryjbuk.pl/05883b43d55c8e8c58100c53d3fe92d9c2cb4fc6/psy-gif ]

 

:evil::mrgreen::lol:

 

Być dobrze olanym to nic złego. Przynajmniej człowiek nabiera nieco więcej pokory i ogłady. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dzisiaj obrodziło w Imprezki na Jeżycach... :D

 

przed 9:00 srebrna WRX goniona na Mickiewicza, między 11 a 12 czarna WRX widziana na Kochanowskiego, niebieska na Dąbrowskiego i srebrna obmachana (niestety bez odpowiedzi) na Kościelnej :twisted:

 

Cóż za piękny dzień :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dzisiaj obrodziło w Imprezki na Jeżycach... :D

 

przed 9:00 srebrna WRX goniona na Mickiewicza, między 11 a 12 czarna WRX widziana na Kochanowskiego, niebieska na Dąbrowskiego i srebrna obmachana (niestety bez odpowiedzi) na Kościelnej :twisted:

 

Cóż za piękny dzień :P

Z tramwaju Kiwałaś? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika niebieskiego legacy , który nie mógł mnie dogonic :P dziś na Warszawskiej ok. 18.30, na pewno forumowicz bo oświnione lustereczko było :lol:

 

 

Odpozdrawiam :mrgreen: .

 

Legaś żony, wolny ssak - tylko 165 kunia, więc o rakietowym starcie spod świateł nie było mowy :mrgreen: .

Żona zauważyła, że pozdrawiałeś amerykańskimi, czerwonymi kierunkami :D

Gdybym jechał GT, byłoby sprawniej, choć w ramach przepisów - nie ganiam się w mieście :!:

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dzisiaj obrodziło w Imprezki na Jeżycach... :D

 

przed 9:00 srebrna WRX goniona na Mickiewicza, między 11 a 12 czarna WRX widziana na Kochanowskiego, niebieska na Dąbrowskiego i srebrna obmachana (niestety bez odpowiedzi) na Kościelnej :twisted:

 

Cóż za piękny dzień :P

Z tramwaju Kiwałaś? :twisted:

 

Hahaha, bardzo śmieszne :D Pożegnałam się na stałe z MPK (przekonali mnie, do płacenia za strefę :evil: poza tym tęskniłam za porankami w Subaru :twisted: ), ale fakt, nie kiwałam z Seby tylko z służbowego nudnego Focusa. Może dlatego zostałam zignorowana :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jadąc od centrum skręcacie na Rondzie Rataje w prawo, to uważajcie, bo fotopstryczek jest i pstryka fotki (dziś mi pstryknął 110/50 :roll: ). I tak, jest tam znak, że jest, ale jakoś nie widziałem.

Planują tam kontrolować prędkość (Trafifoto) i faktyczne dość często są. Fotoradar ustawiają za przejściem dla pieszych, a kierowców zatrzymują przy Lidlu. Raz stojąc na światłach przy tym markecie taki wojownik wyszedł na środek ulicy, by sfotografowanego kierowcę zatrzymać. Jak się zapaliło zielone jakoś nikt nie miał odwagi ruszyć :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...