Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

Można się śmiać, bo nikomu i niczemu nic się nie stało

 

 

Ta... ledwo mały zawał

 

Dwa zawały :wink:

 

Ale później pięknie mi nawroty wychodziły :mrgreen: I slalom :mrgreen: Dopóki nie zaliczyłam wylotki do rowu :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

Taaa, mam już swoje drzewo...

 

 

To był pomnik przyrody, jedyne drzewo na lotnisku :mrgreen:

 

 

Moze to samo, co ja zaliczylem ?

 

 

O ile widziałem na zdjęciach, to Ciebie albo wypluło albo tył zabrało na wyjściu z zakrętu.

Drzewo Ewy (nomen omen - nie mylić z wężem :mrgreen: ), jest na końcu tej prostej, czyli do trafienia centralnie przodem lub też bokiem jeśli się złożysz i za szybko będzie przy dojściu.

 

u mnie to byl taki lekki łuk, gdzie było dosyć wąsko, a ja go jechałem bokiem. Niestety, często łapało tył - śnieg był taki jakiś błe. No i może troche za szybko tam dawałem.

 

O tu:

 

dsc0526e.th.jpg

 

-- 28 lut 2011, o 21:29 --

 

zwróciliście uwagę na filuterną czarną felgę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drzewko stało przy wejściu na prostą przed tym łukiem. Tyle, że nasza próba była ustawiona w drugą mańkę.

Felga już zdaje się była pokazywana na forum. Zrób na czarno pozostałe i fura będzie 100% Złłooo :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drzewko stało przy wejściu na prostą przed tym łukiem. Tyle, że nasza próba była ustawiona w drugą mańkę.

 

Wiele razy przejechałam ten zakręt i nie było problemu. A tu taka niespodzianka :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drzewko stało przy wejściu na prostą przed tym łukiem. Tyle, że nasza próba była ustawiona w drugą mańkę.

 

Wiele razy przejechałam ten zakręt i nie było problemu. A tu taka niespodzianka :o

 

Wiele razy było dobrze i pojawiła się arogancja :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ramach pocieszenia: wjechalem dzisiaj na rondzie rataje jakiemus ksiedzu w dupe. jakkolwiek by to nie brzmialo.

 

Forek znowu dostał w dzióba.

 

I znowu będą mówić o kierowcach Subaru, że antychrysty, a te fury to samo ZZZŁŁŁŁOOOO :twisted::twisted::twisted:

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaległe pozdrowienia dla Monii widzianej pod Kocarem a następnie totalnie incoguto bez blach obmachanej i pozdrowionej paszczowo* pod Auchan Swadzim :wink:

 

Pozdrowienia z wczoraj dla kierownika czerwonawego/bordowego forka w dieslu sopotkanego koło 11:17 :wink:

 

 

*znaczy dobrym słowem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaległe pozdrowienia dla Monii widzianej pod Kocarem a następnie totalnie incoguto bez blach obmachanej i pozdrowionej paszczowo* pod Auchan Swadzim :wink:

 

*znaczy dobrym słowem :mrgreen:

 

Odpozdrawiam!! Fajna uszatka, pasuje Przystojnemu :mrgreen: Blacha z tylu juz byla, bo Mily Pan z Kocaru (Kocara, Kocura :P ) osobiscie mi ją zalozyl :) brak byl tylko z przodu 8)

 

PS. skladam podziekowania za Kocarowe ramki.... ale czekolady nie widzialam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczcie, jaką szopke mozna zrobic z JJ:

 

 

Czy kojarzycie gdzies w okolicy Suchego Lasu, Smochowic itp sekcje JJ albo Aikido albo cos takiego ? Przy tej silowni, co bywacie nic nie ma w tym stylu ? Mega brzuch mi rosnie, pora wrocic do treningow.

 

-- 3 mar 2011, o 21:11 --

 

O, a tutaj pokazano, jak to powinno wygladac. Malo efektownie, ale efektywnie, o:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich grillowiczów :lol:

 

Odpozdrawiam wszystkich grillowiczów :mrgreen: .

 

Sprzęgło działa?

 

Żyje 8) Sprawdziłem w następnego dnia :twisted:

 

-- 6 mar 2011, o 18:25 --

 

Zaległe pozdrowienia dla Monii widzianej pod Kocarem a następnie totalnie incoguto bez blach obmachanej i pozdrowionej paszczowo* pod Auchan Swadzim :wink:

 

*znaczy dobrym słowem :mrgreen:

 

Odpozdrawiam!! Fajna uszatka, pasuje Przystojnemu :mrgreen: Blacha z tylu juz byla, bo Mily Pan z Kocaru (Kocara, Kocura :P ) osobiscie mi ją zalozyl :) brak byl tylko z przodu 8)

 

PS. skladam podziekowania za Kocarowe ramki.... ale czekolady nie widzialam :mrgreen:

 

Pan z Kocara na kolana się rzucił przed Twoją świnką :wink: Poświęcenie warte uwagi. Pozdrawiam również :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pzdr dla RadkaKa na BP - stał za mną w kolejce i mnie nie widzial, a ja jego :)

 

Rozbijasz się znowu forkiem ?

eee, ale kiedy?

Ja się niczym nie rozbijam :mrgreen: Mazda obecnie czeka na cieplejsze dni, a ja ostatnio poruszam się różnymi dziwnymi wynalazkami od 1.5 do 6.8 :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątek?
w sumie chyba się wtedy tankowałem, a Ty czym byłeś bo nigdzie nie widziałem żadnego różowego...przepraszam bordowego Forestera

 

Piątek?

 

 

Sorry stary... poniedziałek :|

:lol:

w sumie tu przydatna rzecz w razie problemów z rozróżnieniem dni tygodnia :mrgreen: :arrow: http://www.czytoweekend.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie, Panowie,

 

Jest piękna pogoda, weekend za dobę z małym wąsem, więc proszę odstawić co tam wąchacie i ogarnąć się, żeby za 24h zacząć labę ze 100% świadomością :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...