Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

ja nie chce organizowac bo nie mam do tego głowy

 

 

ale do krytyki imprezy organizowanej przez innych, którym się chce to głowe masz 8)

 

Obiło mi się o uszy że niebieski GT gdzieś przydzwonił bokiem. Prawda to ? Bo auta nie widziałem zdjęć też.

 

maniujr

 

 

Jasna cholera... maniujr nic Ci nie jest? strzał niebezpieczny dość :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiło mi się o uszy że niebieski GT gdzieś przydzwonił bokiem. Prawda to ? Bo auta nie widziałem zdjęć też.

file.php?id=113958&t=1

 

maniujr :(

 

Auć. :?

;) no to byłem niestety ja ;) za szybko na wyjściu i drzewko ;) poległo w tym miejscu więcej aut. susie już po kontrolnej geometrii, wyszło, że jest prosta ;) a koszty drzwi i progu to na szczęście śmiech na sali ;) trochę wyjdzie za blacharza i lakierowanie całego boku, ale mogło być gorzej ;)

 

jak ktoś zobaczy białe oświniaczone seicento van (oklatkowane :twisted: ) to ja i moja druga fura ;)

 

-- 4 lut 2011, o 10:22 --

 

Jasna cholera... maniujr nic Ci nie jest? strzał niebezpieczny dość :?

drzewko było zakrzywione u dołu i próg mocno dostał, ale dzięki temu dach jest cały... ja jestem cały, szyby całe ;) wysiadałem tylko z drugiej strony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem cały

 

to najważniejsze... sprzęt naprawisz

 

ale czy ja kogos krytykowałem???

 

tak

 

napewno niee...

 

a jednak

 

 

a plejady to ....etam szkoda pisania..
:wink:

 

 

 

chyba ze zle mnie zrozumiałes gdzies albo co...

 

 

chyba lepiej sie zastanów zanim przeniesiesz na klawiature co i do głowy wpadnie bez przemyślenia, szczególnie ze sam nic jak dotąd nie zrobiłeś prócz krytykowania

 

Kup BMW zlot fanów tej marki idealnie spełni Twoje wymagania... będzie Pan zadowolony :mrgreen:

 

 

jak dla mnie EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boju21 rozwiązałeś tą sprawę z pukaniem w silniku?

niee :lol: cały czas jest tak samo wiec olewam puki sie nie rozleci,ale zbieram juz sianko na remont...chojny zaraz sie tak nie unos ja poprostu stwierdziłem ze to nie to w sensie ze nie kazdy ponoc moze tam wystartowac i tyle al sory jesli cie uraziłem :shock: juz sie zamykam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Mam bardzo pilną prośbę do Wielkopolan! Howgh! Miejscowość Kotlin, jakieś 10 km od Jarocina - potrzebne oględziny pewnego forestera 2.0 xt. Koniecznie w weekend, później będzie po ptokach! Jakby ktoś mógł to dać znać na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maniujr, a nie cinko cienko? :D Stało jakieś białe z prosiakami na strzeszyńskiej koło centrum podolańskiego :mrgreen:

sejko, nie cienko ;) białe z czarną świnią z tyłu. PO 944PL sej, PO 944CX Susie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjedź w 12.02 na SuperOES to Ci powiem czy to to samo co u mnie, jeśli tak to nie ma się czym przejmować :D

a jak to u ciebie wyglada??a ten superos to gdzie??jak wy to planujecie??CZYTAM CODZINNIE SPOTKANIA FOUMOWE i nic z tego nie wynika :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak to u ciebie wyglada??a ten superos to gdzie??jak wy to planujecie??CZYTAM CODZINNIE SPOTKANIA FOUMOWE i nic z tego nie wynika

 

odpalam, postuka, przejade 2 km i już nie stuka :mrgreen:BIG J miał to samo i mi uświadomił że to nic takiego

szukaj złotego Legacka na białych kołach

 

w niedziele

 

chyba w sobote ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...