Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

Cz_mambo:) jasna sprawa gdzie się umawiamy??:D

 

To jesteśmy dogadane: 13.50 na os. Zwycięstwa :-) Na razie nie mam ani jednej latarki, ale szukam dalej :D

 

U mnie latarki też brak;D

 

W razie czego jest w komórce :) Damy radę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cz_mambo własnie wyczytałam, że należy być tam jutro wcześniej, może umówmy się o 13:20 na Zwycięstwa co?

 

Ok, jasne :) A kaski bierzecie?

 

-- Pt gru 10, 2010 8:18 pm --

 

Cz_mambo własnie wyczytałam, że należy być tam jutro wcześniej, może umówmy się o 13:20 na Zwycięstwa co?

 

do zobaczenia jutro na nocce :)

 

 

Do zobaczenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

huzar105 ja niestety wypisuję się z niedzieli :( Byłem na zakupach w Makro i podkusiło mnie żeby zobaczyć czy ktoś będzie pod M1, pojeździłem kilka kółek z chłopakami i niestety na którymś nawrocie podhaczyłem lekko latarnię - efekt obtarty zderzak i forek stracił lewe oko. Całe szczęście blachy całe - jutro jadę zgłosić z AutoCasco.

 

Chłopaków z Imprez przepraszam, że tak od razu się zmyłem ale tak wstyd jakoś :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

huzar105 ja niestety wypisuję się z niedzieli :( Byłem na zakupach w Makro i podkusiło mnie żeby zobaczyć czy ktoś będzie pod M1, pojeździłem kilka kółek z chłopakami i niestety na którymś nawrocie podhaczyłem lekko latarnię - efekt obtarty zderzak i forek stracił lewe oko. Całe szczęście blachy całe - jutro jadę zgłosić z AutoCasco.

 

Chłopaków z Imprez przepraszam, że tak od razu się zmyłem ale tak wstyd jakoś :mrgreen:

To wpadaj takim jak masz :) Lub innym autem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaków z Imprez przepraszam, że tak od razu się zmyłem ale tak wstyd jakoś :mrgreen:

 

 

się zawinąłem aby pocieszyć ale pozostało mi tylko pomachać :|

 

kitewinger, głowa do góry :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaków z Imprez przepraszam, że tak od razu się zmyłem ale tak wstyd jakoś :mrgreen:

 

 

się zawinąłem aby pocieszyć ale pozostało mi tylko pomachać :|

 

kitewinger, głowa do góry :wink:

chojny dzięki za słowa otuchy. W niedzielę jednak pojadę na Bednary. PIerwszy raz o 7 lat uszkodziłem auto dobrze że tylko lampa;) teraz muszę wymyślić dobrą wymówkę dla kobiety i jutro pojechać do auto-delik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaków z Imprez przepraszam, że tak od razu się zmyłem ale tak wstyd jakoś :mrgreen:

 

 

się zawinąłem aby pocieszyć ale pozostało mi tylko pomachać :|

 

kitewinger, głowa do góry :wink:

chojny dzięki za słowa otuchy. W niedzielę jednak pojadę na Bednary. PIerwszy raz o 7 lat uszkodziłem auto dobrze że tylko lampa;) teraz muszę wymyślić dobrą wymówkę dla kobiety i jutro pojechać do auto-delik

Może nie zauważy? Zaparkuj tyłem do wejścia domu :mrgreen:

 

-- 10 grudnia 2010, o 23:27 --

 

Co do Niedzieli to udało się zwerbować lotnisko Bednary do współpracy :):idea:

 

Skoro tak, to do zobaczenia :twisted:

Boję się na samą myśl :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaków z Imprez przepraszam, że tak od razu się zmyłem ale tak wstyd jakoś :mrgreen:

 

Shit happens :| .

Dobrze, że tylko oczko.

Dziś nie latało się fajnie. Przód wyjeżdżał, nie dawałem rady podcinać gazem auta tak jak tydzień temu i przedwczoraj.

Sporo wiedzy jeszcze do przyswojenia :twisted: .

 

Nawet nie zdążyłem Ci pomachać - sam wyciągałem tablicę z tego zbrylonego śniegu :shock: :evil: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaków z Imprez przepraszam, że tak od razu się zmyłem ale tak wstyd jakoś :mrgreen:

 

 

się zawinąłem aby pocieszyć ale pozostało mi tylko pomachać :|

 

kitewinger, głowa do góry :wink:

chojny dzięki za słowa otuchy. W niedzielę jednak pojadę na Bednary. PIerwszy raz o 7 lat uszkodziłem auto dobrze że tylko lampa;) teraz muszę wymyślić dobrą wymówkę dla kobiety i jutro pojechać do auto-delik

Może nie zauważy? Zaparkuj tyłem do wejścia domu :mrgreen:

 

-- 10 grudnia 2010, o 23:27 --

 

Co do Niedzieli to udało się zwerbować lotnisko Bednary do współpracy :):idea:

 

Skoro tak, to do zobaczenia :twisted:

Boję się na samą myśl :P

 

Obiecuję, że nikomu krzywda się nie stanie ... :P A przynajmniej ja się postaram nikogo nie skrzywdzić :lol:

 

Wszystkim znajomym i nieznajomym życzę powodzenia na nocce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Kocarze spotkałem Spawalniczego, któremu bardzo dziękuję za chęć pomocy i pozdrawiam. Mam nadzieję, że będziesz zadowolony z Forka i że zdecydujesz się na H&Sa.

 

Miło było Cię poznać, szkoda, że w takich okolicznościach. Cieszę się, że to nic poważnego (nie licząc felunku). A swoją droga ta czarna felga IMO bardzo pasuje do Twojej fury. Napisz mi proszę na priva namiar o którym rozmawialiśmy. Co do H&S'a, to niestety obawiam się, że dla małżowiny będzie za głośny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Kocarze spotkałem Spawalniczego, któremu bardzo dziękuję za chęć pomocy i pozdrawiam. Mam nadzieję, że będziesz zadowolony z Forka i że zdecydujesz się na H&Sa.

 

Miło było Cię poznać, szkoda, że w takich okolicznościach. Cieszę się, że to nic poważnego (nie licząc felunku). A swoją droga ta czarna felga IMO bardzo pasuje do Twojej fury. Napisz mi proszę na priva namiar o którym rozmawialiśmy. Co do H&S'a, to niestety obawiam się, że dla małżowiny będzie za głośny.

 

burzum czyżbyś miał do opylenia H&S? Prodrive jest git ale już za cichy dla mnie :twisted: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prodrive jest git ale już za cichy dla mnie :twisted: .

 

Masz prodrive? Tylko końcowy, czy większe mody? Chętnie posłucham. Interesuje mnie porównanie do H&S.

 

Końcowy. Fajnie mruczy, ale ja już jestem za bardzo zboczony na takie kulturalne wiaderko :mrgreen: .

Chcesz posłuchać, to dawaj na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej hej,

nie, moj Hjward i Skot zostaje u mnie, ale Spawalniczy chciał zobaczyć, czy jest głośno. Z tym, że u mnie jest przelot, z wyjatkiem malej puszeczki na centerpipe. Na samym backbox bedziesz mial poziom glosności serii - pamietam, jak przez chwile mialem sam BB H&S to musiałem otwierać okno, żeby normalnie się czuć w samochodzie :)

 

Fakt, czarna felga rewelacja, forek zyskał nową osobowość - jak jednonogi pirat z opaską na oku.

Troche boję się tych Bednar, Sławek już zna moje narowy, tutaj będę opierdalany od początku, jako niereformowalny materiał. Mam nadzieję, że wyzdrowieję do jutra.

 

 

Śnieg pada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...