Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

spawalniczy, w piatek forek leci do Wawy, moze po weekendzie albo w weekend...

 

Po weekendzie się odezwę.

 

-- 9 gru 2010, o 09:04 --

 

Witam,

 

mam pytanie, czy któryś z Kolegów z Poznania lub okolic ma może zainstalowany tłumik końcowy H&S w foresterze 2,5 xt? Zastanawiam się nad zakupem takowego, jednak znalazłem na forum skrajne opinie. Jedni piszą, że jest cichy i super podkreśla dźwięk boksera, inni, że jest zdecydowanie za głośny. Chciałbym przekonać się "nausznie". Niestety obawiam się, że jak kupię w ciemno, to wyższa instancja nie zaakceptuje hałasu i będzie problem.

 

 

I jeszcze drugie pytanie dotyczące tego co powyżej - pomyka ktoś z tłumikiem Prodrive?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że w nocy popadało... przysypało to co wyjeździliśmy w koło latarni :D

 

Oj, był power sliding :mrgreen: . Cóś pięknego i tylko 3 fury. Za to właściwe :twisted:

 

Panowie, dzięki za miły wieczór.

 

Dziękuję również kierownikowi jakiegoś hatchbacka, który upalając między wiatami na wózki wpadł w łapki nieoznakowanego misiowozu :twisted: , czym nas zachęcił do zakończenia hasania :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dzisiaj np nie planujecie spotu? Chetnie bym podjechal jako obserwator i moze nawet fotograf :)

 

Numer legitymacji służbowej i adres komisariatu poproszę :mrgreen: :wink: .

 

Ja nie mam daleko. Jeśli są chętni, to czemu nie - trening jest zawsze potrzebny :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izotom, witalem juz sie :)

 

wwolny to bym powiedzial ze aparat zamarzl i zadnych zdjec nie zrobilem :D albo osniezyc tablice i po problemie :wink: tak tylko zaproponowalem, by mogly ciekawe zdjecia wyjsc :)

 

 

i nie jestem z policji! Sam sobie bym musial tyle mandatow wypisac ze hoho :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izotom, witalem juz sie :)

 

wwolny to bym powiedzial ze aparat zamarzl i zadnych zdjec nie zrobilem :D albo osniezyc tablice i po problemie :wink: tak tylko zaproponowalem, by mogly ciekawe zdjecia wyjsc :)

 

 

i nie jestem z policji! Sam sobie bym musial tyle mandatow wypisac ze hoho :twisted:

 

Zaraz sprawdzimy czy i jak się przywitałeś na forum :twisted::mrgreen:

 

No i nie witałeś się. W dziale WLKP nie styknie. Trzeba tutaj: http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?f= ... ead#unread

Zapraszam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde a myslalem że to w piatek ma być spot pod m1, jakbym wiedzial to bym dojechał. Ale u mnie lodowisko było wczoraj w nocy konkretne. Trochę pogoda się rypła, coś rano mowili w pogodzie że od wtorku ma być znowu ok -10°C więc mam nadzieję że i śnieg spadnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy w ten weekend się coś gdzieś dzieje ? Gądki ? Bednary itp ? chodzi mi o jakieś spokojne potrenowanie (może być odpłatnie), niekoniecznie pod M1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Bednar to dzisiaj przedzwonię czy coś się będzie działo i czy mają wolny tor. Dam znać na forum.

 

Bednary wchodzą w grę w niedzielę, na dzień dzisiejszy tak zawiało im lotnisko, że jest nieprzejezdne :D

Jak ktoś byłby chętny na wypadzik w niedzielę to proszę o info. W planach raczej luźna podjeżdżawka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Właśnie! Może by się umówić i pojechać na kilka autek?

 

-- Cz gru 09, 2010 8:47 pm --

 

Dzisiaj Ktoś będzie na M1?

 

Dziś niestety nie mogę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...