Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

Starówka to jest w Wawie w Krakowie jest Stare Miasto

 

To mnie zmyliło:

 

 

"UNESCO wyznaczyła strefę ochronną Starówki w Krakowie

PAP | Czwartek, 17 lutego 2011

Organizacja Narodów Zjednoczonych do Spraw Oświaty, Nauki i Kultury UNESCO wyznaczyła strefę ochronną dla Starego Miasta w Krakowie - informuje "Dziennik Polski".

:twisted::P:mrgreen:

Jajcarze z Was.

 

Jeszcze do Was wpadnę. Sam. Bez żony i syna, to więcej czasu znajdę na spota a nie tylko na zwiedzanie starych budynków. :P

 

-- 22 lut 2011, o 00:38 --

 

Dziedzic_Pruski,

 

Uważaj, mam układy w morderatorni. :P

Noż w mordę Tak mi się wydawało że Cię widziałem ale nie uwierzyłem i poszedłem w swoją stronę .

 

To Ty nie w Szwecji? :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Jeszcze do Was wpadnę. Sam. Bez żony i syna, to więcej czasu znajdę na spota a nie tylko na zwiedzanie starych budynków. :P

 

 

zapraszamy, zabierzemy Cię na mały tour po Starym Mieście i Kazimierzu :twisted:

najpierw Oskar Cię ogłuszy wydechem swojej wanny a reszty dokonają różnego rodzaju płyny :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ktoś z okolic Krakowa mógłby to A4 obejrzeć z grubsza na żywo? Auto stoi w Zabierzowie i sprzedający chętnie je pokaże komuś na żywo. Kumpel z LW się nim zainteresował a auto 600km od nas stoi. http://otomoto.pl/audi-a4-C17409739.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ty nie w Szwecji? :?:

Patrzaj ! Chińczyki zadzwoniły żeby im przy budowie hotelu popracować , ale sami to normalne lenie :oops: Jest ich na budowie z 12 . Pracuje dwóch a reszta łazi po hotelu i udaje że są potrzebni .

W Szwecji załatwiają mi uprawnienia i tłumacza do egzaminu .

Wypada chyba spróbować tych kiełbasek krakowskich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto się pisze na ślizganto dziś? :twisted:

 

A gdzie jest pewny śnieg w tym momencie? Lotnisko?, ten drugi plac poza Krk? Jakby było więcej nasypane to pojechałbym na maxi chętnie.

Ja bym się pisał, ale raczej w sobotę wieczorem lub niedzielę, dziś nie wyrobię chyba... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko coś mój młody narazie preferuje butelki niż towarzystwo mlodych księżniczek :mrgreen:

Ładnie to tak rozpijać dziecko od małego :wink: :mrgreen:

 

 

eee widać, że nie oglądaliście Czubaszek jako Megi Mekintosz Owens w "Spadkobiercach" jak mówiła ze Jonatana od małego karmiła z butelki "żeby wiedział z czego się w życiu pije"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ty nie w Szwecji? :?:

Patrzaj ! Chińczyki zadzwoniły żeby im przy budowie hotelu popracować , ale sami to normalne lenie :oops: Jest ich na budowie z 12 . Pracuje dwóch a reszta łazi po hotelu i udaje że są potrzebni .

W Szwecji załatwiają mi uprawnienia i tłumacza do egzaminu .

Wypada chyba spróbować tych kiełbasek krakowskich

 

jakiego hotelu, gdzie ? może być na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja tylko tak goscinnie jeszcze na szybko.

 

Lewen - dzieki za porade, wszystko sie zgadzalo, do tego w sumie niedaleko od naszej mety na Dietla - wiec czy tramwajkiem, czy iCarem raz dwa poszlo.

 

A Oskarowi z rodzina dzieki za pomoc z transportem pierwszego wieczora i pozdrawiam tez Dziedzica Pruskiego - dzieki za mini-spota chlopaki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obstawiam ten drugi poza Krk, bo lotnisko to już chyba rozjeżdżone bydzie

 

 

obawiam się że na Czyżyny to musi padać 2 dni, żeby te płyty i dziury jakoś dobrze pokryć białym puchem.

 

Proponuje poczekać do czwartku i pojechać gdzieś za krk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiego hotelu, gdzie ? może być na pw

GROMADA przy pętli na Zakopiańskiej i bazarku . Tam prawie nic się nie dzieje i mają chyba z rok albo więcej poślizgu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...