Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

ja pojechałem autem a zaparkowałem tak że dalej miałem z auta niz z domu :lol: :lol:

 

To wy tam w Wieliczce tak chyba macie :shock: :mrgreen: Żółte CC sporting zaparkowało pod Lidlem i poszliśmy na skrzyżowanie do góry koło garbarni :) Śmialem sie z Kuby cały dzień :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest gdzieś jakaś relacja / onboard z memoriału?

 

The best of... by oesrecords:

http://www.youtube.com/watch?v=GTk53_pJClc

 

Stawiarski urywa koło:

http://www.youtube.com/watch?v=RW5-IpT7FvM

 

Przykładowy onboard Kluzy:

http://www.youtube.com/user/mogieloes#p/u/5/xLyHlqrPdD8

 

Mój onboard z soboty: :mrgreen::twisted:

 

Dasz pomuka??? :lol::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek555
ja byłem na ogladare w sobote, widzialem Twoj przejazd:) Całkiem fajnie, jedynie Ci ludzie na KJSach są tak prymitywni, że az płakac się chce. Podniecaja sie jedynie 400konnym STI czy EVO a jak jedzie jakies słabsze auto to zaraz lecą komentarze " ale dziad, co on na przejazdzke? " albo mówienie na STI "WRC" :D

 

Mi się Twoj przejazd podobał, a i Subarak ładnie gada:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmialem sie z Kuby cały dzień

dobrze, że odpalił bo dzien wczesniej bylem u niego odpalac auto kablami :P a tak to byście szli jeszcze dłuższą drogą :P

 

-- 7 mar 2011, o 22:14 --

 

" ale dziad, co on na przejazdzke? " albo mówienie na STI "WRC"

 

albo tekst w stylu:

 

jak ja bym tu wpodł to bym wom pokazoł

 

:lol::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podniecaja sie jedynie 400konnym STI czy EVO

Które nieskromnie mówiąc udało mi się wciągnąć prawą dziurką od nosa :P

 

"...na Toi Toi-a..."

Najważniejsze to charakterystyczny punkt odniesienia :D

 

a jak jedzie jakies słabsze auto to zaraz lecą komentarze " ale dziad, co on na przejazdzke? " albo mówienie na STI "WRC"

Stali koło mnie na starcie do próby tacy tubylcy właśnie i pytali się czy "to mo turbo?" bo na pierwszym przejeździe to tak słabo coś, a ja na to że ni mo, że to takie wykastrowane jest. :lol:

No ale bez nich nie byłoby śmiechu i frekwencja wśród kibiców dość mocno by spadła :)

 

albo tekst w stylu:

 

jak ja bym tu wpodł to bym wom pokazoł

 

:lol::lol::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze przejazd z "zewnątrz" :)

 

Raf1 dzięki za filmik, fajny!

 

Proszę :D

dobry materiał do porównania tego co widzi kierowca, z tym co widzą inni poza samochodem.

 

Dawaj znać jak będziesz startował w kolejnych pojeżdżawkach w Krakowie lub okolicach, no i jak będziesz chciał pozostać gwiazdą mojej kamery :). W miarę wolnego czasu odwiedzam czasami niektóre z nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawaj znać jak będziesz startował w kolejnych pojeżdżawkach w Krakowie lub okolicach, no i jak będziesz chciał pozostać gwiazdą mojej kamery :). W miarę wolnego czasu odwiedzam czasami niektóre z nich.

 

Na razie nie planuję żadnych startów, chyba że na prawym fotelu i tak może pozostanie do zimy, ale dzięki za propozycję ;) Ale na amatorskie imprezy wpadam też czasem w roli kibica, jakby coś to będę prawdopodobnie w niedzielę na pierwszej eliminacji WRT na Eurostarze. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawaj znać jak będziesz startował w kolejnych pojeżdżawkach w Krakowie lub okolicach, no i jak będziesz chciał pozostać gwiazdą mojej kamery :). W miarę wolnego czasu odwiedzam czasami niektóre z nich.

 

Na razie nie planuję żadnych startów, chyba że na prawym fotelu i tak może pozostanie do zimy, ale dzięki za propozycję ;) Ale na amatorskie imprezy wpadam też czasem w roli kibica, jakby coś to będę prawdopodobnie w niedzielę na pierwszej eliminacji WRT na Eurostarze. ;)

 

 

no niestety, w tą niedzielę być nie mogę :(

również dzięki za info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hy hy hy

 

wszystkich zapraszamy, nie namawiamy :mrgreen:

 

eMTe dokładnie z pure wracaliśmy i specjalnie kalwaryjską bo się fajnie dźwięk odbija od budynków :mrgreen:

 

A propos... Oskar...słychać mnie trochę na zewnątrz?

 

rzekłbym, delikatnie słychać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Somsiad... jest sprawa. Podanie złożyłem, ale warunkiem mojego wyjścia jest to, że wy dajecie swoje dziewczyny w jasyr. Przekaż czy nie chciałyby zobaczyć dzidzi. :wink:

 

-- 12 mar 2011, o 16:41 --

 

P.S. Przez tego Waszego potwora macie zaburzona skale dzwiekow. Dlatego 'delikatnie'. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oskar, Ty też masz dziewczynę w Italii?? Łączę się z Tobą w bólu i cierpieniu :wink:

 

Jak tam Panowie i Panie czwartek, wolny ktoś jest...?? Mam ochotę na spota :) Tym razem będę.... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...