Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy będę, muszę jeszcze obadać harmonogram na niedzielę może na serwis pierwsze wpadnę.

 

Jutro o 12:00 powinny się zacząć przejazdy przy Ul Jedynaka (land servis, czy coś) Biuro zawodów przy Al. Solidarności obok hali sportowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My jednak zdecydowaliśmy się, że pojedziemy w niedzielę.

 

Krzysiek555 - to proszę o rezerwację 2 miejsc na niedzielę. Na PW wyślę Ci do mnie namiar, żebyśmy dokładnie się ugadali.

 

eMTe - Dzięki serdeczne za pomoc i zainteresowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, wróciłem z amatorskiego Memoriału, super było :lol::twisted: . Był ktoś w końcu na oglądarze? Jutro zabieram kruku z centrum i postaram się być na BP, a jak nie to prosto na jakiś parking pojadę i wbijam na trasę żeby miejsce zająć bo raczej tłoczno będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiamy współużytkowników parkingu pod Lidlem. Całkiem fajne zagęszczenie Subaru tam było. 8)

 

Szczególne pozdrowienia dla lewena, który lansował się jeżdżąc w tę i z powrotem udając, że szuka miejsca parkingowego :lol::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bouler napisał(a):

Szczególne pozdrowienia dla lewena, który lansował się jeżdżąc w tę i z powrotem udając, że szuka miejsca parkingowego :lol::mrgreen:

 

 

Lewen to znany krakowski lancer :twisted:

 

Lancer ... ?!?!?!? Uuuuuuu ... ja bym się obraził ! :evil::evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczególne pozdrowienia dla lewena, który lansował się jeżdżąc w tę i z powrotem udając, że szuka miejsca parkingowego :lol::mrgreen:

 

Potwierdzam! Też go z kruku widzieliśmy dokładnie w takiej samej sytuacji. :lol: Ale zimnego łokcia nie było :mrgreen:

 

Trochę się działo dziś na Memoriale... Dwa Evo urwały tylne koła na krawężniku a obręcz z oponą z jednego z nich potoczyła się po asfalcie, odbiła od krawężnika i wpadła w tłum ludzi. Ktoś dostał w plecy, ale nic poważnego na szczęście się nie stało. Zabezpieczenie trasy nie kiwnęło nawet palcem u nogi żeby spróbować zatrzymać toczące się kółko tuż pod ich stopami. W ogóle średnio rozgarnięci ci safeciarze byli... No i Hołek nie jechał, a miał... :| Coś mi się wydaje że to tylko chwyt był żeby kibiców przyciągnąć. :roll:

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiamy współużytkowników parkingu pod Lidlem. Całkiem fajne zagęszczenie Subaru tam było. 8)

Odpozdrawiam. Przybyłem po 11 dopiero ale trochę Subaraków zastałem na miejscu i rzuciło mi się od razu Twoje Legacy w oczy :) Stałem kilka miejsc dalej. Obok niebieski GT, jakieś lancerniki i zdaje się STi. :)

 

-- N, 6 marca 2011, 18:00 --

 

No i Hołek nie jechał, a miał... :| Coś mi się wydaje że to tylko chwyt był żeby kibiców przyciągnąć. :roll:

Między innymi dlatego pojechałem i się zawiodłem. Chciałem, żeby moja kobitka zobaczyła na żywo tego pana z nawigacji. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczególne pozdrowienia dla lewena, który lansował się jeżdżąc w tę i z powrotem udając, że szuka miejsca parkingowego :lol::mrgreen:

 

He, he :mrgreen: Udało się!!! Mam być maskotką następnej imprezy!!!! :wink:

 

 

/ po poszukiwaniach miejsca stanąłem w końcu w jakimś błocie... :P /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...