Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

Czeeść wszystkim :mrgreen: Stęskniłem się za Wami Krakowska Ekipo!! :) Dawno mnie tu nie było, trzeba nadrobić :mrgreen:

Po pierwsze primo, Gratulacje dla Dziedzica!!!!

 

Po drugie secundo, piszę się na kiełbachę w czwartek :twisted:

 

Po trzecie, ogarnąłem temat mudflapsów, dla zainteresowanych pospamuję w odpowiednim, Oskarowym wątku 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam tak troche z innej beczki temat dla kolegow z Krakowa.

 

Jest gdzies w okolicach Dietla jakis parking samochodowy, gdzie moznaby zostawic samochod na jakies 4 dni w sensownej cenie? :)

Byc moze troche sie oderwalem od polskich warunkow, ale ceny jakie pamietam z ostatniej wizyty oscylujace miedzy 50 a 100zl za dobe troche niskie mi sie nie wydawaly :)

 

Ew. zwyczajnie jakies miejsce, gdzie mozna spokojnie zostawic samochod tak mniej wiecej od piatku do wtorku :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam tak troche z innej beczki temat dla kolegow z Krakowa.

 

Jest gdzies w okolicach Dietla jakis parking samochodowy, gdzie moznaby zostawic samochod na jakies 4 dni w sensownej cenie? :)

Byc moze troche sie oderwalem od polskich warunkow, ale ceny jakie pamietam z ostatniej wizyty oscylujace miedzy 50 a 100zl za dobe troche niskie mi sie nie wydawaly :)

 

Ew. zwyczajnie jakies miejsce, gdzie mozna spokojnie zostawic samochod tak mniej wiecej od piatku do wtorku :)

 

Pozdrawiam

Polecam parking pod Tesco przy Kapelance. Miesiac chyba okolo 100 PLN kosztuje... :wink:

Podziemny, strzezony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...