Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

Siema :)

 

Sorry, że tak się wpertalam ni z gruchy ni z pietruchy. Mam takie pytanie do Krakowiaków. Macie namiary może na jakiś konkretny sklep z ogarniętymi ludźmi w temacie CB radia, oczywiście w Krakowie. Bardzo bym poprosił o PW, albo maila, albo coś takiego.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
...ale planowane od jakiegoś czasu spotkanie piwne, bez aut, to też niezła idea. Jest umówione, że zwołuje je Bouler w jakiś piątek, po powrocie z urlopu...

 

 

 

Co powiecie na spot piwny 23 lipca (piątek) w godz. około 19?

Proponuję PUB KATEDRA na ul. Poselskiej (UWAGA: w Katedrze palić można tylko na zewnątrz, jeśli ktoś w nałogu :P )lub OMERTA na ul. Kupa. (UWAGA: można zaliczyć zapiekanki na Kazimierzu, jeśli ktoś głodny :wink: ). Tu i tu jest kilkadziesiąt gatunków piw z całej Polski do wyboru :D

 

Ale oczywiście inne propozycje miejscówki mile widziane.

 

Kto chętny? 8) :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat pod koniec lipca planuję łeekendowy wypad do Zakopca (z piątkiem włącznie), ale może jakoś uda mi sie pogodzic te dwie sprawy :wink:

 

Może przesuńmy w takim razie na 20:00? Chyba trzeba coś zarezerwować...? Piątek wieczór - może być gęsto :roll:

 

Tym bardziej, że miejsca w w/w knajpach nie ma za wiele...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki mam pytanie. Czy ktoś wie w którym miejscu noc w noc (ok 22-23) ktoś "szaleje" Subaryną w okolicach ronda Mogilskiego?

Codziennie słyszę pisk opon i głośny wydech kogoś kto upala. Czy to jest może małe rondo pod Dworcem Głównym?

Słychac też odgłosy ostrego przyspieszania... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może przesuńmy w takim razie na 20:00? Chyba trzeba coś zarezerwować...? Piątek wieczór - może być gęsto :roll:
Tym bardziej, że miejsca w w/w knajpach nie ma za wiele...

Po prostu może ustalmy, że zaczynamy się schodzić o 19, jak ktoś będzie mógł dopiero o 20, to przyjdzie o 20 :D

 

Żeby coś zarezerwować to trzeba się zdecydować który lokal wybieramy. Macie jakieś preferencje? Np. nie orientuję się czy będzie dużo palaczy - w takim wypadku pewnie Katedra by odpadała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ze swojej strony bym proponowal jakas knajpe na Kazimierzu bo łatwiej dojechac, godzina 20 jak najbardziej ok

im wczesniej tym wieksza szansa na znalezienie wolnego miejsca (kolo 22 to prawie nie realne, luziej sie robi dopiero po 1:00)

do 23 jeszcze daleko ale planuje wpasc :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...