Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za fajnego spota. Dawno nie było takiej frekwencji - obiektyw ledwie Was objął ;):

https://plus.google.com/photos/101600996182020135826/albums/5995584448343023873?banner=pwa&authkey=CJuO7viyhaiBSw

Eleganckie zdjęcia :) Kartonik działa :D

Dzięki wszystkim, miło było poznać, szkoda tylko, że zebrałem bęcki na kartach, ale poprawie się na następny raz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za spota, fajnie było :) 

  1. Arek_W - dzięki za pokaz latarek!
  2. Czy ci, co jedli kiełbaski, zrzucają się Bakumowi na myjnię i lakierowanie maski? :biglol:
  3. Nawet nie wiem, jak wyszły moje fotki, ale jeśli tylko coś będzie, to wrzucę w weekend.
  4. Usypiam na stojąco, bo jeszcze po spocie musiałem zrobić zakupy, a gdy wszyscy poszli, to zagadnęli mnie dwaj goście, z których jeden chce kupić Forestera i bada temat - no i się zagadaliśmy :-) Powiedziałem, że za późno przyszli, bo jeszcze przed chwilą było tu całe multum Subarowców i to bardziej doświadczonych niż ja. Pytali, czemu mamy spotkania pod Halą, a nie w nocy na Bora-Komorowskiego, cyt.: "jak wszyscy" :biglol:  Pytali też, co to za stworzenia na lusterkach, o co to chodzi - oczywiście wyjaśniłem.
  5. O 22:00 zaczął się tam spot motocyklistów! Widać popularne miejsce zbiórek :D
  6. Nissan fantastyczny, mam nadzieję, że fotki wyjdą. Ja bym go nie "marnował" na jakieś drifty, rajdy itp., tylko dopieszczał i szpanersko, dystyngowanie jeździł po drogach, bo aż żal maszyny, taki okazik, jeśli jeszcze w dobrym stanie... I te rozkładane reflektory, marzenie z młodości... :)  Jedyną jego "wadą" (z mojego punktu widzenia) jest to, że nie lubię siedzieć na asfalcie, a wysiadać wolę sam, a nie żeby mnie ktoś wyciągał (jak już się wpadnie do środka, bo wsiadaniem ciężko to nazwać) :biglol:
  7. Tradycja wyrywania słupków na spocie podtrzymana - strach pomyśleć, jak przyjdzie moja kolej, nie wiem, czy jestem aż takim pakerem ;)  Chyba że będę miał takie "szczęście" jak Bakum kiedyś, na którego auto słupek sam się przewrócił :biglol:  Magnetyczny Subarak czy co???
  8. Przez spota nie zdążyłem już zatankować, bo padałem z nóg i dziś jeżdżę na oparach gazu i resztkach benzyny. Byłby numer, gdybym utknął - mając 2 typy paliwa - w drodze z braku paliwa... :biglol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

myjnia i lakiernik dla Grzesia się należą

 

Zdefasonowaliście mu buźkę? :o

 

 

Może nie jest tak źle, kiełbasa i musztarda krzywdy masce nie robią - chociaż te kiełbaski są dość ostre, to kto wie, mogły zarysować... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tichy, kiełbachy zajadaliśmy z maski Grzegorza Magdziarza :biglol:

O rany, sam się właśnie z siebie uśmiałem, bo na zdjęciach zobaczyłem DOPIERO TERAZ, że na bocznej szybie jest nazwisko właściciela "kiełbasianego stołu"... To się nazywa spostrzegawczość...  :facepalm:  Zasugerowałem się tylko "pomarańczową okleiną boczną" :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to bedzie bo na liscie zgloszen mnie nie bylo a na spotkaniu bylem i kazdy rozumny przyczai ze ominalem badania techniczne. Pewnie zostane zdyskwalifikowany a spotkanie uniewaznione :( Dobrze ze chociaz na pare zdjec Primara sie zalapalem. Tylko zeby sie jakis magik od fotoszopa nie znalazl aby mnie wymazac.

 

@Tichy jak znajde ta dyskietke to bede sie jakos umawial bo na razie tak bylem zajety poszukiwaniem czytnika przez pare lat ze az nosnik mi wcielo. Tak to PCtowy zapis - cholera wie pewnie jakies lotus amipro bo chyba nie tag.

 

Co do slupka to sa to pomowienia, przykleilem go z powrotem na znalezionej w okolicy gumie do zucia wiec jest teraz jak nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Może ożęrada 
Posądzam raczej wcześniej spożytą kanapkę z wyrobem udającym pastę jajeczną nie pierwszej świeżości (na nalepce miała napis "Z szynką")

 

Jutro się nawodnisz.  
Przykro mi ale nie. Pracuję w sobotę, a po dzisiejszych atrakcjach marzę o wyspaniu się w łóżku a nie na sedesie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nissan fantastyczny, mam nadzieję, że fotki wyjdą. Ja bym go nie "marnował" na jakieś drifty, rajdy itp., tylko dopieszczał i szpanersko, dystyngowanie jeździł po drogach, bo aż żal maszyny, taki okazik, jeśli jeszcze w dobrym stanie... I te rozkładane reflektory, marzenie z młodości...   Jedyną jego "wadą" (z mojego punktu widzenia) jest to, że nie lubię siedzieć na asfalcie, a wysiadać wolę sam, a nie żeby mnie ktoś wyciągał (jak już się wpadnie do środka, bo wsiadaniem ciężko to nazwać)
 

 

Niestety, a może na szczęście, decyzja o budowie już dawno podjęta, jako driftowóz też będzie jedyny w swoim rodzaju, drugiego takiego w Polsce nie będzie. Niestety jak sobie nim jeżdżę po drogach to panom w niebieskich czapkach auto się za bardzo podoba :P

 

Dzięki za spota, za karty i że mnie nie zostawiliście w potrzebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dzięki bardzo wszystkim :)

Tak się zagadałem z Wami, że nawet nie zdążyłem zasmakować kiełbasy... ale z tego co teraz czytam to może i dobrze, bo spędziłem noc w łóżku a nie w toalecie, jak co poniektórzy. Przy okazji zdrówka Grzegorz życzę :)

Tichy, czekamy na kolejne antyki komputerowe przy okazji kolejnego, miłego spotkania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no, całkiem spora ekipa, niestety za późno się zorientowałem że coś się kroi jako że tu nowy jestem :)

 

Ale następnym razem postaram się pojawić i poznać forumową krakowską ekipę - tylko odpicuję lekko nowy nabytek:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Gabin, życzę zakupu wymarzonej Subarki

a, dziękuję :)

 

Tichy, czekamy na kolejne antyki komputerowe przy okazji kolejnego, miłego spotkania

 

Popieram :)

Fajnie jest poznawać "na żywo" rzeczy znane mi tylko z opowieści ;)

P.S. Poza tym to skusiliście na tego Forka.... i teraz.... nie wiem które....  :(

Edytowane przez Gabin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...