Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

Co prawda przyjechałem trochę późno ok 20:20 i wyjechałem dość szybko po wyjściu części na karty to i tak było miło. Cóż trzeba by częściej się spotkać a i więcej porozmawiać. Strasznie pozytywne jest to, że spotkałem wczoraj kilka osób z którymi da się interesująco porozmawiać.

 

Tak czy siak, dzięki za miły spotkanie, Marcin. 

 

Chętnie pogadam sobie jeszcze o historiach "ciemniowych" z Tychy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No witam.

Z wielkim żalem dziś opuszczałem Kraków, ale już w domu bezpiecznie bez wariactw. Oczywiście Warszawa przywitała korkami i wielką stratą czasu. Jesteście wspaniałymi ludźmi i następnym razem też dam znać jak będę się do Was wybierać.

Pozdr

sebxyz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, no to odrabiam zaległości, bo przez pewien czas byłem "nieobecny":

 

@Tichy jak znajde ta dyskietke to bede sie jakos umawial bo na razie tak bylem zajety poszukiwaniem czytnika przez pare lat ze az nosnik mi wcielo. Tak to PCtowy zapis - cholera wie pewnie jakies lotus amipro bo chyba nie tag.

He, he, to dobre - może nośnik sam udał się na poszukiwanie napędu? ;)  Ważne, że format zapisu z PC-ta, bo kilka innych komputerków też używało 5.25'', pewnie by się mi udało, ale sporo miałbym wtedy roboty. Jak się znajdzie, to pisz smiało, chętnie pomogę.

 

Co do slupka to sa to pomowienia, przykleilem go z powrotem na znalezionej w okolicy gumie do zucia wiec jest teraz jak nowy.

Nie no, dość, bo się ze śmiechu przekręcę :biglol:  Dobrze, że znalazłeś gumę nie stwardniałą (widać świeża była) :biglol:


Pół nocy mnie ta kiełbaska do kibla goniła. Odwodniłem się jak nie wiem co i ledwo żyję.

Dobrze wiedzieć, że nie tylko ja miałem sensacje po kiełbaskach (wprawdzie na wcześniejszym spocie), teraz przynajmniej reszta towarzystwa będzie się śmiała nie tylko ze mnie, czyli -50% nabijania się odnośnie moich wnętrzności :biglol:  Przy czym u mnie skończyło się na ciężkości w żołądku i solidnej porcji kropli żołądkowych, do jelit widać nic złego nie doszło :P

 

Tichy, czekamy na kolejne antyki komputerowe przy okazji kolejnego, miłego spotkania :D

Postaram się. Jeśli będzie kiedyś znów jakiś spot o licznej frekwencji, na który i ja będę wię wybierał, to coś przytargam ze sobą :)  Generalnie na temat każdego takiego szpeja mógłbym zawsze coś poopowiadać, anegdotki, ciekawostki itp., ale zazwyczaj się powstrzymuję (co widać było na spocie), bo nie każdego to aż tak fascynuje i nie chciałem przynudzać ani zdominować dyskusji. Zresztą z takim sprzętem i opowieściami to powinienem jeździć chyba na spoty typu "very old computers" :huh:

 

Chętnie pogadam sobie jeszcze o historiach "ciemniowych" z Tychy :)

O tak, bo ludzi i tematów było tak wiele, że nie było szans na głębsze rozwinięcie zagadnienia. Przy okazji: powiedz mi, na jakim powiększalniku zazwyczaj tłukłeś swoje fotki? Krokus, Opemus czy coś innego?

 

Jesteście wspaniałymi ludźmi i następnym razem też dam znać jak będę się do Was wybierać.

Zapraszamy! Szkoda, że Ty z tak daleka... Ale jak widać się raz udało, to i drugi może się udać :)

 

No i na koniec link do zdjęć, które wreszcie miałem czas zgrać i obrobić:

https://onedrive.live.com/redir?resid=308E10E6AC45C045!192&authkey=!ALi91nleyEiL-mw&ithint=folder%2c.JPG

Edytowane przez Tichy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wreszcie jest dowód na to, że byłem na tym spocie
oraz że kurnik na masce Imprezy Grzesia nie należy do maski mojej Legasi ;)  :biglol:  

 

 

No wiem, wiem, strasznie mi głupio, że pomyliłem autka :blush: , normalnie mi się Twój Legaś sni po nocach, ma takie smutne, załzawione lampy i patrzy na mnie z wyrzutem... :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...