Skocz do zawartości

Trawniki i ogrody forumowe


Aga

Rekomendowane odpowiedzi

ja robiłem ostatnie koszenie w weekend, wygrabiłem sosnowe badziewie, resztki trawy i wszedzie posypałem wapnem

niestety na wiosne czeka mnie walka z trawnikiem bo w paru miejscach zapadł się grunt (jesli mnie pamiec nie myli, to 15 lat temu w tych miejscha był robiony drenaz) więc będzie wesoło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Gazik napisał(a):

Tylko co ja zrobię z prażonymi żołędziami?

Kawę - jak za okupacji.

 

A poważniej - jeśli masz znajomych myśłiwych to oni chętnie biorą dla dzików. Mój brat bierze tego do lasu na worki od sąsiadów. Kiedyś leśnicy zbierali - jak teraz nie wiem. Były też zbiórki w nadleśnictwie na materiał na rozsadę. Ale oni jakoś mało tego biorą - jak im zawiozłem raz 50kg to stwirdzili, że tyle to nie. Ostatecznie od kilku lat głównie wywoże do lasu i wysypuje na dziko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Współczuję.
Prościej będzie wysłać do Ciebie żołędzie kurierem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Gazik napisał(a):

Jak weszły?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Zniszczyły siatke-ogrodzenie, którą mam z tyłu na drugiej działce, a która jest częściowo dzika i jest sporo drzew owocowych. Masiakra była, w sumie to nadal jest i będę na to musiał patrzeć cała zimę :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, B-52 napisał(a):

Masakra. Do mnie przychodzą borsuki, czasem po dwa, i też demolują strasznie. Niestety nie znajduję sposobu na zniechęcenie ich.

A to też mam, już takiego jegomościa w zeszłym roku zabrałem na wycieczkę 10km od domu, skusił się na rosoweczkę ;)Wchodzę do sklepu wędkarskiego i proszę o rosóweczki- cała kolejka zaciekawiona co to ja będę łapać, a ja "że borsuka"- miny wszystkich bezcenne :biglol:

 

20220822_141732.jpg

  • Super! 2
  • Haha 1
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...