Skocz do zawartości

Trawniki i ogrody forumowe


Aga

Rekomendowane odpowiedzi

Trawa, nazwa : trawa " super wembleyka" ( prosze sie nie smiac ) opokowania 5 kg rosnie jak szalona !!

Firma Tomar Ul. Mazurska 6 Augustów tel : 0.87 64,-68-13 cena okolo 55 zł za opakowanie plus wysyłka...

 

A jesli chodzi o mieszanke to:

Green- Land Service sp z o.o.

Ul. Ryżowa 96A 05-816 Opacz/Michałowice tel: 022-723-05-11

 

tylko ja podszedłem do zagadnienia profi!! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rosnie jak szalona

 

no takiej właśnie nie chcę, bo ma rosnąć na tyle wolno, że nie będę musiała się tam przeprowadzić w celu koszenia, szukam wolnorosnącej trawy i to takiej, którą można zasiać jesienią :roll:

 

 

no innych odpowiedzi to ja sie po tym forum nie spodziewalem..... :mrgreen:

Apal, niech Ci... rosnie :twisted:

 

no ja też nie, można na Was liczyć, to fakt :lol::mrgreen::lol:

 

temat wątku miał brzmieć TRAWA :razz: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no takiej właśnie nie chcę, bo ma rosnąć na tyle wolno, że nie będę musiała się tam przeprowadzić w celu koszenia, szukam wolnorosnącej trawy i to takiej, którą można zasiać jesienią :roll:
Hmm, ja tam się na trawie nie znam :mrgreen: ale jak nie nawozisz to rośnie raczej wolno, problem widzę taki, że jak nie kosisz to zarasta chwastami :evil: . Generalnie po 8 latach doświadczeń muszę stwierdzić, że trawnik wymaga najwięcej pracy, znacznie więcej niż jakieś tam kwiatki, krzaki itp. Jeśli chodzi o o porę wysiewu to jesień jest jak najbardziej OK.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak nie nawozisz to rośnie raczej wolno, problem widzę taki, że jak nie kosisz to zarasta chwastami

 

na działce była trawa już jak ją kupiliśmy, ale podczas budowy domku została tak zniszczona, że zostało to zaorane i czekam na dostawę ziemi żeby to teraz w miarę przyzwoicie zagospodarować i zasiać nową :roll:

 

nie zależy mi na angielskim trawniku :wink:

 

natomiast na wiosnę położyliśmy kawałek trawy z rolki (już jej nie ma :twisted: ) i ona rosła w zastraszającym tempie i takiej właśnie nie chcę

 

poza tym i tak zaorana resztka trawy prawdopodobnie wyrośnie na wiosnę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zależy mi na angielskim trawniku :wink:

Jak nie przypilnujesz trawnika to będzie jak u FIRKA :wink: :mrgreen: jak chcesz żeby wyglądała przyzwoicie to najlepiej już teraz poszukaj kogoś kto Ci skosi trawnik raz w tygodniu i będzie po sprawie. Po jakimś czasie jak zacznie wyglądać słabiej to jakiś nawóz, jak zarośnie chwastami to środek na dwuliścienne, a na wiosnę przydałaby się wertykulacja, jak kret nie zniszczy trawnika to będzie git :mrgreen:

Problem podlewania można rozwiązać przez system nawadniania ze sterownikiem, trawa ponoć nie lubi nieregularnego nawadniania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primi, masz pomuka ode mnie :mrgreen:

 

raz w tygodniu to ja chętnie pojeżdżę kosiarką na działce :wink:

 

kret się wyniósł od nas, może dzięki budowie, chociaż od wiosny go nie było, a domek się budował we wrześniu :roll: :mrgreen: , jakby co to wiem kto zna sposób na kreta :twisted: :razz: :mrgreen: :wink:

 

system nawadniania

odpada, bo to tylko działka na weekend, i nie zamierzam być jej niewolnikiem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primi napisał/a:

system nawadniania

 

odpada, bo to tylko działka na weekend, i nie zamierzam być jej niewolnikiem :wink:

system nawadniania jest bezobsługowy, ale w Twoim wypadku to pewnie przesada i zbędny wydatek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...