Skocz do zawartości

Trzeszczący szyberdach


Maluski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!W zeszłym tygodniu odebrałem nowego Forka 2,0D.Autko naprawdę super tylko drażni mnie trochę trzeszczący szyberdach na małych nieruwnośćiach.Chciałbym się dowiedzieć jak zachowują się wasze szyberdachy czy jest jakiś sposób na usunięcie trzeszczenia czy zostaje ASO.Dziękuje z góry i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jako świeżo zmartwiony trzeszczeniem zasłony szyberdachu (dwa miesiące) spytam, czy wam dalej trzeszczy czy coś zrobiliście? Lubię jeździć z otwartym, po to jest żeby doświetlał, między innymi. Zawsze można zastosować radę psychoanalityka..."niech ci to przestanie przeszkadzać".. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie raczej brzęczało niż trzeszczało z tylnej części dachu, za szyberdachem jako takim. ASO w Rzeszowie orzekło, że to rozbrzęczały się prowadnice przewodów do silnika, czy coś takiego. Usunięcie kosztowało mnie 500 zł, bo to podobno nieobjęte gwarancją :evil: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tam nie ma przypadkiem jakiś linek które mogą wypaść z prowadnic?

W poprzednich modelach problem jest , jak pamietam , do usuniecia....tyle , ze dosc pracochlonny :idea: i nie ma nic wspolnego z nowymi For. a w tym watku te modele/wypowiedzi sie "mieszaja" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zlokalizowałem trzeszczący/ stukający szyberdach, jest to to listwa spojler który podnosi się po otwarciu, na prawym i lewym końcu jest wyciszenie/podkładka i z tą prawo jest coś nie tak bo nie wycisza. Zaczym to zlokalizowałem byłem z tym w jednym z warszawskich ASO stwierdzili ze stuka ale nie wiedzą co, nie mogą tego zlokalizować a stuka dlatego że ten typ pewnie tak ma :shock: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...