Skocz do zawartości

Cynamonowy slajd IX Listopad 2009


raju

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 698
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

ostatnio jechałem na zimówce 8PR....dociętej na szuter, bo ponoć miały być zabronione narmalne szutry, i na torze slizgałem się jak po rozlanej gnojówce.... :grin: na nowy tor ziemny, jasne, że trzeba załozyć coś agresywnego... :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elek, nabij sobie w opone, od srodka, gwozdzie dekarskie :mrgreen:

Bedziesz mial agresywnie z adrenalina :twisted:

 

a Ty przywiąż się starannie sznurkiem do krzesła, bo na Cynie ostre zakręty.... :mrgreen: żebyś nie wylatał przez okno.... :razz: i spoko, ja używam kolców tylko w zimie..... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grygo, nie psuj zabawy innym. 10 subaraków na szutrówce i pozostałe 50 do tej próby nawet nie podejdzie bo będzie szkoda auta.

 

IMO powinna być jasna deklaracja pomysłodawcy i organizatora rajdu co do możliwości startu na szutrówce. Lepiej wiedzieć wcześniej czego się spodziewać.

Jeśli będzie można jechać na szutrówce to ja prawdopodobnie nie przyjadę... bo:

1. Nie mam szutrówek

2. Nie mam zamiaru ich kupować z powodu Cyny

3. Nawet gdybym pojechał na normalnej oponie to o jakimkolwiek wyniku można zapomnieć bo za duża będzie strata, a Cyna ma taką charakterystykę, że nie ma gdzie tej straty odrobić

4. Pomimo tego, że moja Żaba to kupa złomu to nie chcę jej dodatkowo zabijać na wyrypie jaki zrobią AWD z szutrówką.

 

Zabawa zabawą ale każdy ze startujących chciałby zrobić jakiś wynik. Startując na szutrówce potencjalnych "zwycięzców" zawęzimy do osób które mają szutrówki.

 

Najwyżej na "adrenalinę" przyjadę. Przynajmniej mniejsze kolejki do toru będą :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grygo, nie psuj zabawy innym. 10 subaraków na szutrówce i pozostałe 50 do tej próby nawet nie podejdzie bo będzie szkoda auta.

 

tu sie zgodze i nawet bylbym za tym zeby nie mozna bylo jechac na szutrach, ale jesli opona zostanie dopuszczona to po prostu nie bede gorszy od innych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szutrówki zdecydowanie bym sobie darował :!: . Zimówki w kilkudziesieciu Subrakach i tak robia miazgę z nawierzchni (przynajmniej z OS Blue za trybuną).

 

Impreza sportowo towarzyska z naciskiem na to drugie wiec sportowe opony moim zdaniem są zbędne, ale tak jak grygo pisał, jeśli bedą dopuszczone to żeby zrobic wynik będzie sie trzeba coś takiego założyć :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako kompletny amator się wypowiem - jak dopuszczone będą szutry, to ja sobie na swoich cywilnych letnich oponkach podaruję jeżdżenie po zaoranym polu. Niewielka strata dla Was, "profi", wielka dla mnie i innych amatorów, którzy chcieliby sobie pojeździć.

 

Jeśli to ma być wyścig zbrojeń, to ja pass.

 

:Pozdro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...