Skocz do zawartości

Plejady 2005 - przygotowania


landm

Rekomendowane odpowiedzi

Intakwrx,

Zdjącia z naszych przygotowań do plejad znajdziecie tu: http://www.info.wolsztyn.pl/subaru/

 

Śliczności... A najbardziej podoba mi się w Galerii 2, ostatni rząd na dole, foto 3 od lewej: to najlepiej stuningowany optycznie Szuwar jakiego widziałem... Ten nietypowy spoiler, sterczący z tyłu... No, no... :lol: :wink: Auto całkiem zmienione, wręcz - nie do rozpoznania!

 

A co do wątku SIP-owskiego, może nie wywołujmy wilka z lasu...? :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 87
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Intakwrx,
Zdjącia z naszych przygotowań do plejad znajdziecie tu: http://www.info.wolsztyn.pl/subaru/

 

Śliczności... A najbardziej podoba mi się w Galerii 2, ostatni rząd na dole, foto 3 od lewej: to najlepiej stuningowany optycznie Szuwar jakiego widziałem... Ten nietypowy spoiler, sterczący z tyłu... No, no... :lol: :wink: Auto całkiem zmienione, wręcz - nie do rozpoznania!

 

 

O to chodzi:

 

http://www.info.wolsztyn.pl/subaru/pota ... mage42.htm

 

Co chcesz ? jak po ustawialiśmy bandy z tych kłód to gość odczepił przyczepę i zaczął z nami śmigać ! Chłopie tył napęd, wiesz jak boki stawiał :!: :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

W różnych wątkach przewija się temat wspólnej podróży na plajady, a tu taki odpowiedni temat leży odługiem...nie ma jak offtopy 8)

Czy ktoś się wybiera z Wawy w środę popołudniu? Razem zawsze raźniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomachamy Wam przy wjezdzie do Wysowej chwiejnie trzymajac sie slupa :lol:

Ze Smiechem i Rolandem oraz lepszymi polowkami (hehe... mowa rowniez o Finlandii :lol: ) bedziem sie integrowac z przyroda Beskidu Niskiego juz od niedzieli :)

Pozdraffka

Pumex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewykluczone że ja też się wcześniej pojawię :-) Już sam w końcu nie wiem kiedy.

To kto się forum będzie zajmował ? :(

 

Może jakoś dacei radę przez tydzień

 

Ilu Subarek można się spodziewać na Zlocielub ile było rok temu ?

 

Kilkadziesiąt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomachamy Wam przy wjezdzie do Wysowej chwiejnie trzymajac sie slupa :lol:

Ze Smiechem i Rolandem oraz lepszymi polowkami (hehe... mowa rowniez o Finlandii :lol: ) bedziem sie integrowac z przyroda Beskidu Niskiego juz od niedzieli :)

Pozdraffka

Pumex

 

Teee..zamiast machać to prosze pilnować żeby napoje integracyjne były chłodne...jestem w środe wieczorem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika - od niedzieli przystepujemy do akcji "szron na flaszce" :lol: wszytsko bedzie gotowe na Twoj przyjazd :D

Hmmm... szkoda, ze lodowki z Poznania przytargac nie moge... -28 w zamrazalniku... Bols zamarza jak Śniardwy w zime stulecia, Siwucha tez na kosc, Zubrowka i Smirnoff oleiste z delikatna krą - jak w czasie roztopow, Chopin, Belvedere i.... Finlandia - jak swiezy Motul :lol: Tylko w smaku lepsze :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie skromne pytanie ... czy ktos bedzie jechal w Piatek popoludniu... wiem, ze to pozno, ale jak na dzisiaj to sie mi zdaje, ze to jedyny moment kiedy ja bede mogl jechac (o ile w ogole :( ), a nie wiem czy wyrobie sie samemu jechac.

 

I tak w ogole to czy ktos przygarnie kropka... yyy.... znaczy wmorderatornie ? :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...