Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj wkomponowałem Wesemy 180mm :mrgreen:

miała być dokumentacja zdjęciowa jak się montuje ten nowy model z 3ma mocowaniami, ale za dużo nerwów przy tym było i nikt nie myślał o zdjęciach :P W poniedziałek kabelki i dorobienie regulacji do Morettów :)

 

22072012239.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

22072012237.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

22072012238.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starszą wersję z 2-ma mocowaniami było łatwiej, był dostęp swobodny do jednej regulacji, ale ta wersja lepiej siedzi, nie podskakuje na dołkach i jest dostęp do dwóch regulacji, no i głębiej jest bo blachę mocującą dałem z tyłu plastiku (złapana nitami a seryjna blacha wywalona), w starej wersji blacha szła z przodu - ale dzięki temu z centymetr głębiej się schowały. Na trzecią regulację (na górze) wycięliśmy dziurę w zderzaku i nie ma do niej dostępu, chociaż można sobie dziurkę wywiercić na froncie i już będzie :) dwie dolne regulację dają radę ustawić lampę w każdym kierunku. Trzeba tez rozwiercić dolne dziury w które idą seryjne śruby halogenów bo wesemy mają może ze 2mm inny rozstaw (kupowałem te z kątem 90, te drugie całkiem by nie pasowały) trzeba jeszcze podciąć kawałek belki zderzaka i skośny plastik za który łapie się zderzak do belki obciąć zostawiając tylko poziomy kawałek przy śrubie.

Zeszło 2,5 z pierwszym, 30minut z drugim :mrgreen:

Po skończonej operacji stwierdziliśmy że jednak warto było by koc jakiś podłożyć bo zderzak porysowany z każdej strony :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ładna pogoda była, więc zabrałem się za backboxa 8)

 

niedzielasubaraktumik00.jpg

 

niedzielasubaraktumik00.jpg

 

niedzielasubaraktumik01.jpg

 

... za felunek

 

niedzielasubaraktumik01.jpg

 

niedzielasubaraktumik01.jpg

 

... i pyknąłem kilka fot do albuma, jako że umyłem prosię :mrgreen:

 

niedzielasubaraktumik01.jpg

 

niedzielasubaraktumik03.jpg

 

niedzielasubaraktumik01.jpg

 

Tą panią też umyłem, ale już na myjni :D

 

niedzielasubaraktumik06.jpg

 

A teraz idę po zasłużonego browara 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

backboxa

 

co to za rurka? bo będę zmieniał i mi się podoba :)

 

-- 22 lip 2012, o 18:43 --

 

To ciekawa prace masz ze sobie mozesz wyskakiwac :mrgreen:

 

Zeszło 2,5 z pierwszym, 30minut z drugim :mrgreen:

 

no właśnie, "wyskoczył"... na 3 godziny :lol:

 

8) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaatakowałem dzisiaj opadnięty zawias w drzwiach - nie udało się go doprowadzić do odpowiedniego stanu. potrzebna będzie runda druga. kolejna rzecz do zrobienia - zlokalizować, co mi się telepie w okolicy zamka podczas jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaatakowałem dzisiaj opadnięty zawias w drzwiach - nie udało się go doprowadzić do odpowiedniego stanu. potrzebna będzie runda druga. kolejna rzecz do zrobienia - zlokalizować, co mi się telepie w okolicy zamka podczas jazdy

Dzisiaj :shock:

....chociaż, jak patrzę na godzinę twojego wpisu.... :roll: :wink:

wyszło mi, że gdzieś w środkowej Azji siedzisz :mrgreen: więc do południa kupę czasu miałeś. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/181110_2328229221161_1703799558_n.jpg ]

 

30 min na "ręcznym" z pastą "SONAX do chromu i amelinium" i komin świeci się jak nowy :mrgreen::mrgreen:

 

HKS?

 

 

blackdogwwl, nie mam zielonego pojęcia.

 

Z takim kominem kupiłem już tego subaraka.

 

Po wyczyszczeniu z ciekawości chciałem poszukać jakiegokolwiek grawerunku na puszcze ale nic nie znalazłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rok temu kupiłem głosniczki i tak czekały,czekały...

Seria to jeden głosnik w drzwiach a tutaj to odseparowany zestaw Hertz z czterema małymi czarnymi puszkami,do tego plan aby drzwi od razu wygłuszyć.

A że do tego uniwersalne dystanse (a nie dedykowane) to rzeźba w planie więc zeszłoroczny urlop minął ,poza tym każdy nie miał czasu...

raz ,że specem od kabelków nie jestem,dwa,że pod domem na ulicy nie nada się zrobić od ręki wyrzeźbionego audio plus wygłuszenie...

Az w końcu dziś sie udało :D:D

 

od dzisiaj zaczęło dobrze grać,tzn seria dawała radę,ale jak człowiek chce czegos więcej to trzeba sobie coś podłubać :)

Teraz wyszło ,że dobre radio nie nadąża za sprzętem więc może jakiś czterokanałowiec plus wymiana tył i będzie dziczeć:)

Ale póki co pojedyńcze 16-letnie głosniki ustapiły miejsca odseparowanemu (w końcu jest "góra"!!)zestawowi Hertza plus zwrotnice więc juz cos tam mozna posłuchać :mrgreen:

 

robota może nie total profi,ale sie wszystko popodłaczało,drzwi ładnie wytłumiło (tj zakrycie wszelkich dziur matami bitumicznymi) i dośc dobrze i głośno gra.

Nie jest to np.Klinika Dźwieku,nie jest to maxymalna rozbiórka drzwi w yłożeniem matami wszystkiego,ale od rocka po dubstep juz mozna cos posłuchac,wszelkie chórki sie "obudziły" ogólnie jest git :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest w końcu "góra" :D Bo inna kwestia wszystko"w nogach" a inna góra która dociera do uszu,inna kwestia porządne głośniki,a nie 16-letnie DZIURAWE membrany :(

Ale plan na rozbudowę jest...wpadnie czterokanał,aby tego radio nie ciągnęło,będzie jeszcze lepiej,do tego inny tył,bo na skrzynkę w bagażniku nie mamay miejsca...chyba,że...ale zobaczymy...inna kwestia,że ja czasami dubstep se puszczam a tam basiorek mile widziany....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rok temu kupiłem głosniczki i tak czekały,czekały...

Seria to jeden głosnik w drzwiach a tutaj to odseparowany zestaw Hertz z czterema małymi czarnymi puszkami,do tego plan aby drzwi od razu wygłuszyć.

A że do tego uniwersalne dystanse (a nie dedykowane) to rzeźba w planie więc zeszłoroczny urlop minął ,poza tym każdy nie miał czasu...

raz ,że specem od kabelków nie jestem,dwa,że pod domem na ulicy nie nada się zrobić od ręki wyrzeźbionego audio plus wygłuszenie...

Az w końcu dziś sie udało :D:D

 

od dzisiaj zaczęło dobrze grać,tzn seria dawała radę,ale jak człowiek chce czegos więcej to trzeba sobie coś podłubać :)

Teraz wyszło ,że dobre radio nie nadąża za sprzętem więc może jakiś czterokanałowiec plus wymiana tył i będzie dziczeć:)

Ale póki co pojedyńcze 16-letnie głosniki ustapiły miejsca odseparowanemu (w końcu jest "góra"!!)zestawowi Hertza plus zwrotnice więc juz cos tam mozna posłuchać :mrgreen:

 

robota może nie total profi,ale sie wszystko popodłaczało,drzwi ładnie wytłumiło (tj zakrycie wszelkich dziur matami bitumicznymi) i dośc dobrze i głośno gra.

Nie jest to np.Klinika Dźwieku,nie jest to maxymalna rozbiórka drzwi w yłożeniem matami wszystkiego,ale od rocka po dubstep juz mozna cos posłuchac,wszelkie chórki sie "obudziły" ogólnie jest git :mrgreen: :mrgreen:

 

Ja wygłuszałem folią dekarską z Castoramy. Jedna rolka za 50 zł starcza na dwoje drzwi, na całość nie tylko dziury.

Rolę swoja spełnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...