Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie wrocilismy z przejazdzki,Urle i takie tam....Z moich spotrzezen,to auto dopakowane -tyl ludzmi i bagaznik ,z przodu pusto,poza kierolem,czasami wpada w bujanko lekkie.Amory mam od nowosci,ale przeglad wypadly podobno b. dobrze kondycyjnie.MAm wahania czasem przy wyprzedzaniu z tym moim automatem,ale....przyzwyczaje sie,na pewno automat mi sie pdooba,na pewno do sportu nie sluzy,ale wole go bardziej niz manuala do codziennej jazdy.Autko jeszcze nie przeszlo u mnie wielkiej wyprawy rodzinnej,ale podoba mi sie bardzo......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wrocilismy z przejazdzki,Urle i takie tam....Z moich spotrzezen,to auto dopakowane -tyl ludzmi i bagaznik ,z przodu pusto,poza kierolem,czasami wpada w bujanko lekkie.Amory mam od nowosci,ale przeglad wypadly podobno b. dobrze kondycyjnie.MAm wahania czasem przy wyprzedzaniu z tym moim automatem,ale....przyzwyczaje sie,na pewno automat mi sie pdooba,na pewno do sportu nie sluzy,ale wole go bardziej niz manuala do codziennej jazdy.Autko jeszcze nie przeszlo u mnie wielkiej wyprawy rodzinnej,ale podoba mi sie bardzo......

 

Zapakuj rodzinę i nad morze 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W styczniu,w marcu zdalem egzamin zawodowy,w kwietniu kupilem Legara ;-)

 

A ja statystycznie pytałem: syn czy córka :?:

Valdiiaga, w dzisiejszych czasach, żeby być political correct, trzeba by odpowiedzieć :

"Jeszcze nie wiemy" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W styczniu,w marcu zdalem egzamin zawodowy,w kwietniu kupilem Legara ;-)

 

A ja statystycznie pytałem: syn czy córka :?:

Valdiiaga, w dzisiejszych czasach, żeby być political correct, trzeba by odpowiedzieć :

"Jeszcze nie wiemy" :mrgreen:

 

Ha, ha :lol: Ja tam do polityki się nie mieszam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

graft, dobre te Subaraki, tylko korozja się ich ima :( Ale to chyba TTTM

Nie jest źle jak na 13-latkę. Błotniki z tyłu cacy po obu stronach. Spód również.

Jedyne miejsce gdzie była robiona zaprawka jest po otworzeniu bagażnika przy narożniku szyby - właśnie dziś zakupiłem zabaweczki, żeby to zlikwidować :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

graft, dobre te Subaraki, tylko korozja się ich ima :( Ale to chyba TTTM

Wczoraj oglądałem Legacy MY10, korozja na całym zawieszeniu :shock: Pewnie jak by dobrze oczyścił brud z podwozia to i na nadkolach rudą by zobaczył :evil:

Eeeetam, mój Forek ma 14 latek i tylko jeden bąbelek na tylnym nadkolu. 8)

Wszystko zależy od tego w jakim kraju i klimacie auto jeździło i czy bite nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

graft, dobre te Subaraki, tylko korozja się ich ima :( Ale to chyba TTTM

Wczoraj oglądałem Legacy MY10, korozja na całym zawieszeniu :shock: Pewnie jak by dobrze oczyścił brud z podwozia to i na nadkolach rudą by zobaczył :evil:

Eeeetam, mój Forek ma 14 latek i tylko jeden bąbelek na tylnym nadkolu. 8)

Wszystko zależy od tego w jakim kraju i klimacie auto jeździło i czy bite nie było.

Bo ostatni właściciel go już pomalował :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...