Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj wymylem i powoskowalem mego Legara,gdyz w Niedziele wioze swoja Corke nim do Chrztu.O swicie Zonki Civica myje,w srodku juz wyodkurzalem,gdyz jest awaryjnym autem.Legar jezdzi okresowo,np. dzisiaj wyjechalem nim po 5 dniach garazowania.Ach,co za zapach,uczucie,wrazenia z jazdy i wyjazdu na miacho.....To jak na randce.....Ja chyba sie starzeje.....Pije Wasze zdrowko,pozdrawiam.

PS.Wszystkie moje dzieci ze szpitala wywozilem moja poczciwa,wierna,kochana Corollka...Niestety,Jej juz nie ma u mnie,jezdzi gdzies ......Ech,starzeje sie....A moja Zonka nie lapie,o co chodzi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wymylem i powoskowalem mego Legara,gdyz w Niedziele wioze swoja Corke nim do Chrztu.O swicie Zonki Civica myje,w srodku juz wyodkurzalem,gdyz jest awaryjnym autem.Legar jezdzi okresowo,np. dzisiaj wyjechalem nim po 5 dniach garazowania.Ach,co za zapach,uczucie,wrazenia z jazdy i wyjazdu na miacho.....To jak na randce.....Ja chyba sie starzeje.....Pije Wasze zdrowko,pozdrawiam.

PS.Wszystkie moje dzieci ze szpitala wywozilem moja poczciwa,wierna,kochana Corollka...Niestety,Jej juz nie ma u mnie,jezdzi gdzies ......Ech,starzeje sie....A moja Zonka nie lapie,o co chodzi....

 

Sie ma!

No zabrzmiało naprawdę jak byś się starzał :shock:

Wypij i za moje. Ja póki co dziś nie mogę :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poczatku polece klasycznie: wczoraj umylem i wypucowalem i wysprzatalem 8). I nawet nie przyczynilo sie to do pogorszenia pogody 8) :mrgreen:

Dzisiaj polecialem troche grubiej bo dosc mozolnie wyprostowalem blaszki w IC oraz udroznilem przeplyw powietrza poprzez odszczurzenie wyprostowanych wczesniej blaszek :D

Nastepnie utwierdzilem sie w mysli, ze oleju dolewac nie musze 8)

Pozniej kozystajac jeszcze z obfitosci czasu dla autka w dniu dzisiejszym powycieralem kurzu pod macha :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....

Spryskałem obficie pod maską płynem antykunicznym. :)

 

 

No ale po co modzić w drugą stronę? ile tych kuni mniej teraz?

 

pozdro!

:mrgreen:

Nie wiem. Projekt jest dopiero w sferze eksperymentalnej.

Nowy trend chciałem zapoczątkować, tylko cosik mi się widzi, że tutaj się nie przyjmie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolalem koli do spryskiwacza.

To naprawde dziala!

 

Tylko uwaga, ma byc ta bez cukru.

 

ale ze co? odchudziłeś auto tym sposobem? :mrgreen:

 

Tylko odchudzanie wam w glowie :):P

Slyszalem kiedys od starego kierowcy osiemnastki ze nie ma nic lepszego do mycia szyby (przedniej szyby) niz kola (cocacola).

Amoniak, ocet pomaga w zmywaniu tlustych robakow i filmu olejowego z drogi.

Ale kto chce miec te zapachy w kabinie. Alkochole w lecie szybko paruja........ Plyn do mycia naczyn dziala swietnie, ale osiada na dnie zbiorniczka i sie piana robi..... poza tym on sie jakos po rozcienczeniu szybko "degraduje".

A kola ma kwas fosforowy....... dietetyczna nie ma cukru wiec sie nie lepi, muchy sie nie zlatuja........

Dolalem do prawie pustego zbiornika w proporcji ~50% ze zmiekczona kranowa..... nie pamietam by wycieraczki tak szybko i dobrze szybe oczyscily.

Oczywiscie jest mankament. Bardziej teraz widac co jest na szybie od srodka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolalem koli do spryskiwacza.

To naprawde dziala!

 

Tylko uwaga, ma byc ta bez cukru.

 

ale ze co? odchudziłeś auto tym sposobem? :mrgreen:

 

Tylko odchudzanie wam w glowie :):P

Slyszalem kiedys od starego kierowcy osiemnastki ze nie ma nic lepszego do mycia szyby (przedniej szyby) niz kola (cocacola).

Amoniak, ocet pomaga w zmywaniu tlustych robakow i filmu olejowego z drogi.

Ale kto chce miec te zapachy w kabinie. Alkochole w lecie szybko paruja........ Plyn do mycia naczyn dziala swietnie, ale osiada na dnie zbiorniczka i sie piana robi..... poza tym on sie jakos po rozcienczeniu szybko "degraduje".

A kola ma kwas fosforowy....... dietetyczna nie ma cukru wiec sie nie lepi, muchy sie nie zlatuja........

Dolalem do prawie pustego zbiornika w proporcji ~50% ze zmiekczona kranowa..... nie pamietam by wycieraczki tak szybko i dobrze szybe oczyscily.

Oczywiscie jest mankament. Bardziej teraz widac co jest na szybie od srodka :)

 

Coca cola dobra na wszystko :lol:

Kiedyś z kumplem polewałem w Polonezie na tuleje zawiechy ,aby szybciej śruby zardzewiałe poszły, o dziwo zadziałało :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem Blow-off Bailey Motorsport i auto pięknię syczy i wali z wydechu strzałami jak z Kałasznikowa :twisted: Na kamerce cienko to słychać bo wydech zagłusza :roll: Nie zwracajcie uwagi na montaż i zaślepienie rurek to tylko dla wypróbowania czy zaworek działa teraz jest "profesjonalniej zrobione" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem Blow-off Bailey Motorsport i auto pięknię syczy i wali z wydechu strzałami jak z Kałasznikowa :twisted: Na kamerce cienko to słychać bo wydech zagłusza :roll: Nie zwracajcie uwagi na montaż i zaślepienie rurek to tylko dla wypróbowania czy zaworek działa teraz jest "profesjonalniej zrobione" ;)

 

Będzie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj i dzisiaj rodzinnie w Subaru.Jezdzimy,podrozujemy sobie,wreszcie Legar i Rodzinka.Niestety sedan i wozek,4 osoby,to niezbyt praktyczne rozwiazanie,ale wozek zniknie ,a Legar nie ;-)Zatankowalem,wywoskowany po poprzednim czyszczeniu,a ze w garazu sie nie kurzy,to nadal lsni.Lakier w Subaru to jakis ch....jest.Tak miekkiego,slabego,nie widzialem na tak drogim aucie.Inna sprawa,ze moje auto po 6 latach ma wreszcie garaz.......Poprzednicy nie mieli....

Aha,nigdy nie mialem koloru czarnego,teraz w te sloneczne dni,czuc cala prawde o ciemnej stronie ...koloru,pochlania i trzyma żar......A skora parzy......;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...