Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

Legaś odebrany po zmianie maski na całą i nowy lakier na nią, w końcu w kolorze cały jest
W sumie maska już była ale czarna teraz w kolor poszło

Wysłane z mojego M2010J19SY przy użyciu Tapatalka



  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki, trochę daleko dla mnie jestem wstępnie umówiony w okolicach Mistrzejowickiej, myślałem, że może tam akurat 
U Maliny? Bardzo dobry zakład znam się z właścicielką, przychodzi czasem do nas po materiały jedno pewne nie kupuje taniochy

Wysłane z mojego M2010J19SY przy użyciu Tapatalka

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się sprawdza glaco? Zastanawiam się nad tym produktem

Wysłane z mojego M2010J19SY przy użyciu Tapatalka


Dwa razy nakładaniem na nowe auta z przebiegiem kilku i kilkunastu tysięcy kilometrów to sprawdziło się rewelacyjnie.
Jak będzie w przypadku starej i poryzowanej szyby w Imprezie to zobaczymy.
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dwa razy nakładaniem na nowe auta z przebiegiem kilku i kilkunastu tysięcy kilometrów to sprawdziło się rewelacyjnie.
Jak będzie w przypadku starej i poryzowanej szyby w Imprezie to zobaczymy.
Możesz jakiś test zrobić

Wysłane z mojego M2010J19SY przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Orear napisał:

Na ile to Glaco wystarcza? 

3 tygodnie temu smarowałem na przednią szybę. Trzyma się nawet po wizycie na myjni. W trasie kiedy padał deszcz nie musiałem  używć wycieraczek. 

 

 

20220722_211229.jpg

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ile to Glaco wystarcza? Ja do tej pory psikałem RainX'em ale to praktycznie po każdym deszczu, albo przed każdym deszczem trzeba umyć tym szybę. ;/ 

Na jednym z aut mam je od jakiegoś miesiąca - to jest z 3kkm i dalej działa bez zarzutu nawet po kilku myciach na myjni bezdotykowej.
Powyżej 70 km/h nie trzeba używać wycieraczek. Zwróć tylko uwagę, że ja tam mam 2 produkty od Glaco - jeden so przygotowania szyby i drugi to już sama NW.
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.07.2022 o 08:23, Fala napisał:

Sugeruje się założenie na patyk np. prezerwatywy - celem uchronienia napisów na przycisku od wytarcia się. 

 

W sklepie jakieś jednorazowe dziadostwo mieli, więc zrobiłem DYI z solidnej gumy :ph34r:

 

image.thumb.jpeg.db814d962ee5581a9cf75aec024f34b4.jpeg

  • Super! 1
  • Zdrówko! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.07.2022 o 13:48, faza20 napisał:

Umyłem i posprzątałem, później wosk w płynie ADBL i niewidzialna wycieraczka Glaco.

cec1430009dd75008ea80dfa56f20710.jpg

 

W dniu 22.07.2022 o 15:32, adek101 napisał:

Też się sprawdza, można stosować. :)

 

A ja jestem ciekaw jak sie jeździ pod słońce z tym. Wiem, że przy NW często robia się takie odblaski od słońca na szybie i mocno to potrafi ograniczac widoczność lub co najmniej przeszkadzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Neutrino33 napisał:

 

 

A ja jestem ciekaw jak sie jeździ pod słońce z tym. Wiem, że przy NW często robia się takie odblaski od słońca na szybie i mocno to potrafi ograniczac widoczność lub co najmniej przeszkadzać.

Może jeśli nie jest dotarta prawidłowo. Wiele razy kładłem na auta swoje i znajomych i nie było problemu.

Edytowane przez rickson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Neutrino33 napisał:

 

 

A ja jestem ciekaw jak sie jeździ pod słońce z tym. Wiem, że przy NW często robia się takie odblaski od słońca na szybie i mocno to potrafi ograniczac widoczność lub co najmniej przeszkadzać.

Hmm, nic takiego nie zauważyłem.

Jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Neutrino33 napisał:

 

 

A ja jestem ciekaw jak sie jeździ pod słońce z tym. Wiem, że przy NW często robia się takie odblaski od słońca na szybie i mocno to potrafi ograniczac widoczność lub co najmniej przeszkadzać.

 

U mnie niewidzialna wycieraczka jest niewidzialna. Do tej pory nie miałem z nią żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasyka... tym razem jednak terenowa dolewka oleju ENEOS 5W30 (250 ml). Zdziwko, bo zaledwie jakieś 2k km temu była wymiana wraz z filtrem:( A tu kontrolka się zapaliła i na bagnecie było w dolnej granicy. Ale ostatnio ostro eksploatuję autko i tym właśnie sobie to tłumaczę.  Przy okazji pyknęło już 140k km:)

20220723_120540.thumb.jpg.071ed182fb2a25cb39da697aaab6b358.jpg

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...