Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

Założyłem kawałek "plastyku" z STI

Nie gniewaj się, ale jak dla mnie to festyn, kawałek plastiku, który nic nie daje a próbuje imitować dyfuzor

Nic wspólnego z sti nie ma ;)

To jak mam to seryjne, znaczy się "ściąg Pan wargę z nosa jak do mnie mówisz" czy zostawić?

:rolleyes:

 

 

Nie dziś ale w sobotę zakupiłem komplet BBSów 17" US spec i oddałem do renowacji. Będzie zestaw zimowy - ostateczny.

Malinowe wzór EU STi felgi sprzedam okazyjnie komuś i sobie zmieni kolor lub zostawię jako wariant mocno awaryjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 3 miesiącach odpaliłem babcie.... ale to auto jest genialne i do tego po 7 latach wcale się nie nudzi a wręcz przeciwnie nie chce się z niego wysiadać. :yahoo:

 

Umyłem, zatankowałem, poupalałem, znowu zatankowałem, znowu umyłem... i do klatki :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skiba STI "Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim subaraczku" to chyba nie Twój dział?pozdro.

A niby dlaczego???

Założyłem kawałek "plastyku" z STI

Nie gniewaj się, ale jak dla mnie to festyn, kawałek plastiku, który nic nie daje a próbuje imitować dyfuzor

Nic wspólnego z sti nie ma ;)

To jak mam to seryjne, znaczy się "ściąg Pan wargę z nosa jak do mnie mówisz" czy zostawić?

:rolleyes:

Co masz seryjne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co masz seryjne?
no to takie coś a'la dyfuzor u mnie ponoć seryjne. :(

Chyba nie ;), dokładka prawdopodobnie wykonana przez HT-Autos (firma naciskana przez jUKejowych zbokoczubów subarowych do produkowania czegokolwiek). Rzecz gustu, mnie się nie widzi, ale każdy ma swoje.

O ile kojarzę nie leży nawet symetrycznie z powodu wydechu. Ściągaj i sprzedaj za granicę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skiba STI "Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim subaraczku" to chyba nie Twój dział?pozdro.

A niby dlaczego???

Założyłem kawałek "plastyku" z STI

Nie gniewaj się, ale jak dla mnie to festyn, kawałek plastiku, który nic nie daje a próbuje imitować dyfuzor

Nic wspólnego z sti nie ma ;)

To jak mam to seryjne, znaczy się "ściąg Pan wargę z nosa jak do mnie mówisz" czy zostawić?

:rolleyes:

Co masz seryjne?

 

A to tego się nie wię? :rolleyes:

 

A no jest seryjnie i to we wszystkich STi MY06-07 niezależnie od wersji STi ;)

I wiecie co? Nawet to coś daje, skoro nawet w wersja Ltd je zostawiają :)

subaru-impreza-wrx-sti-2006_1600x1200_55801.jpg

subaru-impreza-wrx-sti-2006_1600x1200_55805.jpg

1fmu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....Co nie zmienia faktu, że mi sie nie widzi :P

Nie sądzę, żeby to coś dawało

 

Nie oszukujmy się, prawie wszystkim kobietą i niektórym "facetom" ogólnie całe to auto się nie widzi ;)

 

The MY06 Impreza STI features a completely revised aerodynamic package compared to the previous MY05 model. Additions include a

WRC look front bumper which generates frontal downforce, also front corner spoilers and grilles. These components provide air extraction

from the area behind the front bumper, and improve the airflow down the side of the car.

The new roof vane combines with the rear diffuser and boot spoiler dramatically improves the aerodynamics for improved stability and

handling. The roof vane catches the airflow from the roof and directs it to the rear spoiler thereby enhancing its performance. The rear

diffuser smooths the airflow under the car helping to create a smooth airflow on exit.

The co-efficient of lift (CL) performance has improved from minus 0.045 to minus 0.075. (Greater down force) which is a 67% improvement

on the MY05 model

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam na myśli wyglądu zewnętrznego, który mi akurat odpowiada tylko tego kawałka plastiku

Nie generuje żadnej siły dociskowej a jedynie pomaga nie wejść powietrzu pod zderzak :huh: Równie dobrze mogli zastapić to płaskim elementem i nie robić siary.

... w pogoni za evo IX :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj umyłem auto, a po chwili zaczął padać deszcz :D i doszły pomaranczowe postojówki z przodu :P fotek nie ma bo aparat padł, ale jeśli ktoś chce to wrzuce :P jest to bardzo zaawansowany gruby mod, poniewaz w bugu trzeba demontować pół przodu, aby wymienić postojówke :P nie wiem kto to wymyslil, ale postoje powinny byc dostepne od ręki, a nie wymagające rozbierania grilla, plastików od dolotu i demontazu lamp. jeszcze nigdy nie spotkalem sie z tak trudnym dojsciem do postojówek :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... i wiedziałem, że mam to seryjne :D

 

No ja myślę ;)

Tego nie da się nie zauważyć :biglol:

 

...Nie generuje żadnej siły dociskowej a jedynie pomaga nie wejść powietrzu pod zderzak :huh: ....

 

To samo dotyczy tego wielkiego parapetu w STi. Generuje siłę docisku dopiero grubo powyżej "stówy", a i tak wszyscy* chcą je mieć na swej imprezie :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

* no prawie wszyscy B);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...