Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

W zeszlym tygodniu oprawilem w falgi zimowe 16" i odebralem 15". A dzisiaj... kupilem jakies podniszczone szutrowki.

Ivi weszla wieczorem garazu, podliczyla gumki i zapytala czemu ja mam do swoich aut 6 kompletow kół a ona do Imprezki tylko 2???... wiec 'podarowalem' jej jeden komplecik schomikowanych opon ktorych sie nie doliczyla :lol:

Chyba jednak jestem nienormalny :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie dzisiaj ale w ciągu ostatniego tygodnia:

- zmiana turbo z TD 04L na VF 35

- zmiana hamowania na złote brembo z sti (czekam jeszcze na przewody w oplocie, tarcze DBA (hybrydy), dot 5.1 Motula

- podłączenie czujników EGT, temp oil, boost

- daszek poszedł do oflokowania

- felgi z STi no bo z wrx-a nie pasują

- dzisiaj założyłem zimówki

To na razie tyle. Muszę tylko zajechać go wystroić pod nową turbinę.

I to chyba wszystko

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

w tym roku :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis hurtowo o Imprezie:

[1] hamulce WRX przod (z DS2500 i gladkie Ferodo) i tyl (DS2000 i gladkie EBC albo DBA, wszystko mi jedno). Do tego zbrojone przewody. Jeszcze nie dotarte, nie wiem zatem jak hamuje, ale wyglada zacnie. Drobiazg do poprawki - jedno ramie felgi jest zle odlane i przy hamowaniu stuka w zacisk. Zrobila sie szczerba ;) Jutro sprawdze skrecenie zacisku i podfrezuje felge. Bo nie jest prawda ze kola z US-Spec nie wchodza na 4-tloczki... wchodza i jest zapas 2mm :twisted:

[2] tylny stabilizator 13mm -> 20mm; najlepszy mod w tym aucie, bo prowadzi sie milion razy lepiej!!!

[3] dolocik z WRXa, czyli szprechrura i rezonator

[4] nowy olej, filtry (dzieki wlyszkow za hightec'a) w tym kabinowy i garsc drobiazgow.

 

Niestety progi od Zakiego nie podeszly... bo auto nie ma dziurek :( Dorobimy je w kolejnej sesji (jutro sie rozliczymy).

 

Gratulacje dla performersow za porzadna robote :cool: CZARNY podobno zuzyl 5 litrow benzyny eks. zeby tylne zaciski ruszyly...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...