Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

Perwers :cool:

 

Wlasnie odebralem dwa baniaki Quaker State 20W-50 Performance Mineral Racing. Istnieje pewne choc zmikome prawdopodobienstwo ze na tym mazucie przestanie stukac w silniku. Jesli nie, to dowale mu jakiegos motordoktora... a pozniej to juz tylko remont. Tak czy siak na tym sie skonczy, ale wole odwlec...

 

Podobno dobra oliwa, zobaczymy. Nawet jesli nie pomoze, to jezdze na niej do konca bo w hurcie za 5l baniaczek zaplacilem rowne 100 PLN i jeszcze fakture dostalem :) Zatem kwiatowym aromatom Legac na pewien czas mowi 'bajo' :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie odebralem dwa baniaki Quaker State 20W-50 Performance Mineral Racing. Istnieje pewne choc zmikome prawdopodobienstwo ze na tym mazucie przestanie stukac w silniku. Jesli nie, to dowale mu jakiegos motordoktora... a pozniej to juz tylko remont. Tak czy siak na tym sie skonczy, ale wole odwlec...

 

Podobno dobra oliwa, zobaczymy. Nawet jesli nie pomoze, to jezdze na niej do konca bo w hurcie za 5l baniaczek zaplacilem rowne 100 PLN i jeszcze fakture dostalem :) Zatem kwiatowym aromatom Legac na pewien czas mowi 'bajo' :lol:

Rewelka olej.

Gdzie go dostałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja po ubiegłej zimie pomalowałem sprayem, czy też, jak ktoś woli - szprejem :) - kapselki od ATSów, przez pół roku sobie dobrze wyschły i teraz bardzo ładnie się prezentują :). ATS nie robi białych kapselków i mnie to denerwowało :twisted:.

 

Na focie felgi są co prawda ufajdane, ale efekt widać.

 

img0156m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.quakerstate.pl/

Kliknąć na produkty. I co widzimy ?

 

Moj Watsonie :wink:

Podpowiem jeszcze kilka sztuczek.

 

Z tej strony Quaker'a jest przekierowanie do e-sklepu... mozna sobie odpuscic bo nie dziala, sluzy jedynie wystawieniu tego co maja, zeby odbiorcy mogli sobie przejrzec, a zamowic sie tam nie da :roll: Wyjasnienie tego zajelo mi dwa dni :(

 

Jest tez e-mail ogolny tomsol@, ktorego nikt nie czyta :shock:

Zatem jesli chcecie kupic olej do samochodu to polecam kontakt z tym Panem:

 

Cezary Morka

+48 602 321 879

cezary@tomsol.com.pl

ul. Zwyciestwa 276

75-653 Koszalin

 

Od niego dostalem namiar na przedstawiciela w Zdunskiej Woli, ktory nie tylko mial olej ale jeszcze nie widzial problemu bysmy zderzyli sie na stacji beznynowej za rogiem:

 

Jarosław Stańczyk

+48 601 205 510

sklep@stanczyk.pl

http://www.stanczyk.pl/

ul. Plac Wolności 24

98-200 Zduńska Wola

 

Przedstawiciel w Lodzi (firma JAKABAR) powiedzial ze nie ma takich cudakow i nie bedzie specjalnie tego dla mnie srowadzal. Co ten kryzys zrobil z ludzmi :???:

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

To dzisiaj zrobilem: http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p=975178#975178

Zenujace :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wreszcie zabrałem sie za wywalenie seryjnego audio w forku........

Narazie poszły kable i przednie drzwi--------

1)nowe kable do głośników

2)Wygłuszenie opatentowanymi moimi matami w mega cenie pt pasy bitumiczne z folia alu z lerła merlę do uszczelnian pokryc dachowych :twisted: układa sie 10X lepiej od mat akustycznych (bardziej elastyczna) klei sie jak dzika i nie rusz ja nic jak sie przyklei jest lrzejsza no i uwaga na 4drzwi kosztuje rolka 60zł :twisted::twisted:

3)odseparowany komplet 16cali JBL cos tam ale ta ponoć lepsza seria z gwizdkami i zwrotnicami.

 

Wreszcie forek zaczyna grać :cool: :cool: teraz to samo z tyłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lrzejsza

Leksiejsza... :mrgreen:

 

raczej letsza :razz:

 

a wracając do tematu, to ja dzisiaj przywiozłem choinkę z lasu, w GTku sedanie w bagażniku w poprzek :) zachodził przy skręcie jakieś 10m bo na leśnych drogach głeboki śnieg :mrgreen: a jak się potem okazało uciąłem ją na 3,5m a nie na 2,5 :mrgreen:

a co tym wyczynem zrobiłem subaraczkowi? - porysowałem klapę :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...