Skocz do zawartości

Najglupsza rejestracja


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Kiwi 4ester napisał:

Ten tu to by pasował jeszcze do działu "parkingowe bezmózgowie" 

Akurat nie masz racji. Wręcz odwrotnie. To zdjęcie z CH Blue City gdzie na wjeździe na parking jest bardzo duża tablica informująca i prosząca klientów o parkowanie na co drugim miejscu. Oczywiście klienci robią inaczej i miejsca tuż przy wejściach są zapakowane na full (choć parking generalnie jak na standardy CH pusty) bo ciężko ludziom przejść maksymalnie 100 metrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Aga napisał:

Tam ciągle jeszcze dłubią? Ja ostatnio rzadko jeżdżę do fabryki, a jak już to obwodnicą ...

Tak, ale są już bliżej końca.

Rano, w stronę fabryki, nie narzekam, bo są oba pasy.  A wracając, jest to miejsce  gdzie akurat kończę frytki i mam czas sięgnąć po Wieśmaca. Jak już uporam się rozwinięciem papieru, dodaniem ketchupu między kotlet a bułkę, to jestem na końcu prawego pasa, wtedy robię myk na lewy i śmigam dalej. :D

 

 

;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Blixten napisał:

Tak, ale są już bliżej końca.

Rano, w stronę fabryki, nie narzekam, bo są oba pasy.  A wracając, jest to miejsce  gdzie akurat kończę frytki i mam czas sięgnąć po Wieśmaca. Jak już uporam się rozwinięciem papieru, dodaniem ketchupu między kotlet a bułkę, to jestem na końcu prawego pasa, wtedy robię myk na lewy i śmigam dalej. :D

 

 

;)

 

A to my w tę samą stronę jeździmy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Blixten napisał:

 A wracając, jest to miejsce  gdzie akurat kończę frytki i mam czas sięgnąć po Wieśmaca. Jak już uporam się rozwinięciem papieru, dodaniem ketchupu między kotlet a bułkę, to jestem na końcu prawego pasa, wtedy robię myk na lewy i śmigam dalej. :D

 

Takie rzeczy w samochodzie ?:blink:

Nie odważył bym się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...