Skocz do zawartości

..... tajemnicze i niesłychanie aktywne ;) Justy .....


matt

Rekomendowane odpowiedzi

.... ostatnio przeglądając galerie zdjęć na www.rallyonline.pl z różnych imprez sportowych typu rallysprinty, kjs-y i pojeżdżawki cały czas przewijało mi się przed oczami niebieskie Justy ..... czy właściciel tego egzemplarza jest może na forum (a jeśli nie to może Go tu ktoś ściągnie 8) ), bo miło by poznać jego komentarz apropos Justy, jego użytkowania właśnie w "początkująco-amatorskiej" jeździe sportowej, ewenytualnych modyfikacji, kosztów startów, awaryjności itp. itd. jednym zdaniem SUBARU JUSTY JAKO MOJA PIERWSZA "RAJDÓWKA" ......

 

pozdr. mk.si

 

P.S. nawet w WRC w artukule "Jak wygrać KJS", Piotr Wróblewski wspomina Justy jako auto na które jest teraz niesamowity boom własnie jako auto na początek......

 

oto pare fotek z różnych imprez tajemniczego 8) Justy:

 

 

105.jpg

poj305_005.jpg

poj305_037.jpg

107.jpg

026.jpg

monte_35.jpg

monte_01.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... ostatnio przeglądając galerie zdjęć na www.rallyonline.pl z różnych imprez sportowych typu rallysprinty, kjs-y i pojeżdżawki cały czas przewijało mi się przed oczami niebieskie Justy ..... czy właściciel tego egzemplarza jest może na forum (a jeśli nie to może Go tu ktoś ściągnie 8) )

 

mk.si: tę niebieską justynę ujeżdża młody Poletyło.

I bardzo dobrze sobie radzi, trzeba przyznać :twisted:

http://www.ak-polski.org.pl/sport/kjsy/ ... eralka.htm

 

pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ok, wszystko fajnie, ale nie da się go jakos tu ściągnąć żeby nam cosik poopowiadal o Justynce :?: 8) ...... shodan, widze że Ty też czasem sie udzielasz w tego typu imprezkach więc na pewno go znasz więc ... 8)

 

pozdr. mk.si

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ok, wszystko fajnie, ale nie da się go jakos tu ściągnąć żeby nam cosik poopowiadal o Justynce :?: 8)

 

Mogę się zapytać 8)

 

...... shodan, widze że Ty też czasem sie udzielasz w tego typu imprezkach więc na pewno go znasz więc ... 8)

 

A nawet niedługo będę się z nim ścigał podobnym bolidem :mrgreen:

Rajdufka w trakcie budowy :twisted::twisted:

 

pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko ... jaki silnik jest w justy? rzędowa 4-ka jak w swift-cie czy bokser?

 

 

Rzędówka

 

Rzedowa z tym ze 3-ka...

 

Podoba mi sie takie Justy, mialem takie kupowac, ale kupielm co innego, FWD :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nawet niedługo będę się z nim ścigał podobnym bolidem :mrgreen:

Rajdufka w trakcie budowy :twisted::twisted:

 

pozdr!

 

..... to co, to ogłoszenie już nieaktualne :?: :roll: :twisted: ..... ale okazja niesamowita zdaje się :roll: , z zewnątrz jak na ten rok to super wygląda, jeszcze biały kolor......... ehh auto marzenie na początek :x .......

 

pozdr. mk.si

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...