Skocz do zawartości

Cyna VIII o Puchar Kadrowej


raju

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nauczcie się najpierw parkować tyłem na mecie zanim zaczniecie żonglować beczkami :wink:

 

jakaś żaluzja :?: :!:

 

 

 

:mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nauczcie się najpierw parkować tyłem na mecie zanim zaczniecie żonglować beczkami :wink:

 

jakaś żaluzja :?: :!:

 

 

 

:mrgreen::mrgreen:

:mrgreen: Do Ciebie? … też :razz:

 

,ale raczej chodziło mi o moje "parkowanie" na Cynie 5 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nauczcie się najpierw parkować tyłem na mecie zanim zaczniecie żonglować beczkami :wink:

 

jakaś żaluzja :?: :!:

 

 

 

:mrgreen::mrgreen:

:mrgreen: Do Ciebie? … też :razz:

 

,ale raczej chodziło mi o moje "parkowanie" na Cynie 5 :mrgreen:

 

no ja w takim ukłądzie muszę się jeszcze dużo nauczyć :mrgreen:

 

[ Dodano: Czw Lip 09, 2009 12:24 am ]

zdjęcia z Cyny VIII na rallyonline :cool: :arrow: http://rallyonline.pl:84/g.php?1&pg_%5b ... id%5d=4171

 

No nareszcie zdjęcia misiom ktoś zrobił...bo tak na cynie to chyba zabronione jest takie fotografowanie.

 

IWAN, nic bardziej mylnego :idea:

 

Przecież miło jest popatrzeć jak EVO dostaje w d... :wink: :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu dzisiejszym, w naszym salonie, przy Al. Krakowskiej 151 odbyło się oficjalne wręczenie nagrody dla zwycięzcy w klasie 1 (SUBARU N/A).

 

Za kierownicą Subaru Legacy Kombi 2.0 Premium, Tomasz Kuczkowski, pseudonim BZYK wywalczył 4OPONY ZIMOWE NOKIAN ufundowane przez firmę ROTEJ z Łodzi :idea:

 

Poniżej fotorelacja :mrgreen:

 

Obrazek

 

Photo by raju :cool:

 

 

Bardzo dziękuję za ciepłe, miłe i przyjacielskie przyjęcie w Subaru Koper :-)

Najlepszą nagrodą i tak był ... uśmiech "Kadrowej" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W koncu obejrzałem " material filmowy " z Cyny , krótko zwieżle i na temat :mrgreen: podobal mi sie. Dziekuje osobom zaangażowanym w to , by taka pamiatka po Cynie VIII powstała :idea: Ciekawie sie oglada...

AK

ps.trzeba dowiedziec sie o słabe punkty braci Tomaszków i na IX Cynie to wykorzystać :cool: ..zakrety ciasne albo tylko w lewo :?: ....musze to skonsultowac z zainteresowanymi..... :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W koncu obejrzałem " material filmowy " z Cyny , krótko zwieżle i na temat :mrgreen: podobal mi sie. Dziekuje osobom zaangażowanym w to , by taka pamiatka po Cynie VIII powstała :idea: Ciekawie sie oglada...

AK

ps.trzeba dowiedziec sie o słabe punkty braci Tomaszków i na IX Cynie to wykorzystać :cool: ..zakrety ciasne albo tylko w lewo :?: ....musze to skonsultowac z zainteresowanymi..... :mrgreen::mrgreen:

 

po cichaczu trzeba im auto lancuchem do jakiejs latarni przyczepic :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po cichaczu trzeba im auto lancuchem do jakiejs latarni przyczepic

 

Trzeba po prostu tyle jeździć, co oni, nie żałować dudków, a wynik przyjdzie... Oni tych czasów za darmo nie dostają - kiedy my przekręcamy się w weekend z boku na bok, oni sterczą w kolejce wozów i czekają na start w KJS-ie, czy są w drodze do Ułęża, Tychów itp. itd.

 

A imprezują, jak wygrają :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję do regulaminu wprowadzić, że zawodnicy z nazwiskiem rozpoczynającym się na literę "T" mogą jeździć po próbach wyłącznie na wstecznym. To byłoby sprawiedliwe ;-)
Jak już to zaczynających się na To, bo na samo T się łapię wolnymssakiem :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba po prostu tyle jeździć, co oni, nie żałować dudków, a wynik przyjdzie...

Mnie chodziło o słabe punkty. :twisted: ..a nie porady co robić żeby wygrać... :mrgreen:

po cichaczu trzeba im auto lancuchem do jakiejs latarni przyczepic

No..... :grin: ...albo pytania z kodeksu drogowego....brytyjskiego :roll: :mrgreen:

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej K, mam zaszczyt zaprosić Cię na 2 Pojeżdżafffkę na torze RC w Toruniu(jeszcze nie wiemy kiedy, ale nie będzie się dublowała z żadną imprezą), podobno nasz debiut organizatorski wyszedł jakotako i może jest sens to powtórzyć. Potrzeba nam autorytetu, który coś pokaże, pouczy i sam się przy okazji pobawi.... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję do regulaminu wprowadzić, że zawodnicy z nazwiskiem rozpoczynającym się na literę "T" mogą jeździć po próbach wyłącznie na wstecznym. To byłoby sprawiedliwe ;-)

Jestem za, oprócz Tomaszków, Tomalak też na wstecznym.

Coś te dwa nazwiska za dużo wspólnego mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję do regulaminu wprowadzić, że zawodnicy z nazwiskiem rozpoczynającym się na literę "T" mogą jeździć po próbach wyłącznie na wstecznym. To byłoby sprawiedliwe ;-)

Jestem za, oprócz Tomaszków, Tomalak też na wstecznym.

Coś te dwa nazwiska za dużo wspólnego mają.

 

to jeszcze idac ta droga TomekN tez :mrgreen:

 

Panie Andrzeju co do kodeksu to brytyjski jeszcze jako tako przyswoja - ja bym ich zapytal z przepisow ruchu drogowego Gornej Wolty inaczej zwanej Burkina Faso :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanko, ma ktoś może foty z ucieczki obsługi przed wściekłym foresterem ;)

Niedoszły morderca weryfikuje kto ma dowody usiłowania zabójstwa.. :mrgreen: :wink:

Gosc podobno jest przyzwyczajony... :mrgreen: Szkoda , ze nie ma zdjec :evil: ....ale jakbys chcial z nim pogadac , przeprosic czy cos :roll: , to mam kontakt przez Kube M......

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...