Skocz do zawartości

Cyna VIII o Puchar Kadrowej


raju

Rekomendowane odpowiedzi

No i stało się... Cyna w TVN Turbo

Nagrał ktoś może i podzieli się jakoś? (mogę pomóc w dystrybucji :-))

 

Nic straconego - powtórka o 20.30. Może ktoś zgra.

No i nie zdążyłem do 20:30 kupić sobie zestawu do odbioru TVN Turbo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ja chciałbym zwrócić Forumowiczom uwagę na pewien fakt, który dotychczas nie był komentowany. Otóż: czy zwróciliście uwagę, że tym razem Cynę sponsorował Subaru A. Koper, a nie Subaru (Import Polska), jak to dotąd bywało? Nie chcę się wdawać w spekulacje dotyczące zakulisowych ustaleń, ale jedno wiem na pewno: jeśli SIP nie wsparł tym razem tej imprezy, a Andrzej & Team i tak ją zorganizowali na - jak zwykle - wysokim poziomie, to tym bardziej chwała dla nich :idea:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sip był zajęty Plejadami a termin Cyny mógł być tylko taki......ale po relacjach w TV :idea: jesienno/zimową Cynę pewnie Sip jakoś wspomoże.... :mrgreen:

AK

ps.AK-Rzemieślnik w osobie Prezesa zgodził się na "samofinansowanie Cyny VIII" nie wnikając czy będzie na+ czy na- ....to samofinansowanie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałbym zwrócić Forumowiczom uwagę na pewien fakt, który dotychczas nie był komentowany. Otóż: czy zwróciliście uwagę, że tym razem Cynę sponsorował Subaru A. Koper, a nie Subaru (Import Polska), jak to dotąd bywało? Nie chcę się wdawać w spekulacje dotyczące zakulisowych ustaleń, ale jedno wiem na pewno: jeśli SIP nie wsparł tym razem tej imprezy, a Andrzej & Team i tak ją zorganizowali na - jak zwykle - wysokim poziomie, to tym bardziej chwała dla nich :idea:.

 

Keep up the good work!

 

Panie Andrzeju jeszcze raz czapeczka z głowy. Wszystko inne chyba już zostało powiedziane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystko! Cyna była zajefajna imprezą i bardzo miło ją wspominam (pewno nie tylko ja... :lol: ), ale co do nazwy nowej imprezy na torze ziemnym, która mimochodem jakoś tak stała się Mini Cyną....jako jeden z mających niewatpliwą przyjemność jej przetestowania, stwierdzam: nowa impreza na torze ziemnym powinna nazywać się MAXI CYNA, a to z powodu wyprodukowanej adrenaliny w stosunku do humanitarnych i spokojnych prób na właściwej Cynie... :lol: albo SPEED CYNA, to tylko moja sugestia, bo mini to brzmi fajnie, ale raczej przy spódniczce...(i to nie przy każdej....chyba czaicie o co chodzi.... :mrgreen: ). Prawie 2 km równego, dynamicznego, w miarę szybkiego szutru nie jest mini, jest MAX ! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy dorosły powinien się ,,kojarzyć" na własną rękę..... :smile:

kolega starszy, bardziej doświadczony, nie będę polemizował:)

i żeby sąsiedzi się nie śmieli..... :lol:

eeeee tam, czy to ważne co ludzie gadają ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem realistą...za wysokie progi, żeby chociaż pomarzyć.

HANSy, kubły z uszami, opony i paliwo od organizatora...Kolega miał jechać...wybrał cały sezon w RSMP+Barbórka zamiast samego Polskiego :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...