Skocz do zawartości

Cyna VIII o Puchar Kadrowej


raju

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W tej sytuacji niezbędne wydaje sie powołanie komisji dystyplinarnej która po wylapaniu przez "Cynamoc" ....

 

a kto zasiądzie w komisji która sprawdzi poprawność działania komisji dyscyplinarnej :?:

 

Ja bym dał jeszcze dodatkowy przelicznik ze wzgledu na kolor, np białe + 5 sek, niebieskie - 5 sek (nie dotyczy eNek) i wtedy możemy się ściagać :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukass napisał/a:

A po co w ogóle jeździć? Wyniki ustali sie komisyjnie.

 

No mozna :twisted: ....ale czasem warto wyjść z domu.... :roll: :mrgreen:

AK

_________________

To przecież przyjdę/przyjadę po dzbanek to sie przy okazji dotlenię :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dał jeszcze dodatkowy przelicznik ze wzgledu na kolor, np białe + 5 sek, niebieskie - 5 sek (nie dotyczy eNek) i wtedy możemy się ściagać :cool:

 

Robisz sobie żarty, a ja naprawdę chciałem dobrze :twisted:.

 

Nikt mnie nie przekona, że stawianie w jednym rzędzie 265-konnego seryjnego STI i Nki to równa rywalizacja... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dał jeszcze dodatkowy przelicznik ze wzgledu na kolor, np białe + 5 sek, niebieskie - 5 sek (nie dotyczy eNek) i wtedy możemy się ściagać :cool:

 

Robisz sobie żarty, a ja naprawdę chciałem dobrze :twisted:.

 

Nikt mnie nie przekona, że stawianie w jednym rzędzie 265-konnego seryjnego STI i Nki to równa rywalizacja... :roll:

 

A nikt nie mówił, że bedzie letko....kapitalizm, świat dzieli sie na tych co dymają i mają, i tych co są dymani i nie za bardzo mają i teraz sztuka, żeby znaleźć się w tej pierwszej grupie.... :lol: a w naszej,... tej trzeciej, chciałby się mieć....te brakujace kunie mekaniczne....a to kosztuje....no i braki trzeba nadrobić dumą i urokiem osobistym.... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq bo inaczej niż żartem nie mozna do tego podejść. IMHO jakieś przeliczniki, jeśli mówiłeś poważnie :shock: , to mega pomyłka. Sorka :cool: Po co to komu, nie dasz rady wszystkich sprawiedliwie umieścicc w klasach bo wtedy i 20 by nie wystarczyło. Z drugiej strony ma to jednak sens bo wszyscy staneli by na pudle :twisted: :wink:

 

Jeśli już koniecznie chcecie robic podklasy w klasie turbo (inne czyli wolne ssaki i odmieńcy sa chyba bezdyskusyjne) to moim zdaniem wystarczy tak jak do tej pory było:

- GT/WRX/Legaś

- Sti plus zdłubane lekko/średnio/ mocno z podklasy powyżej wg dobrowolnego zgłoszenia przez uczestnika.

 

IMHO CYNA to jest jednak zdecydowanie towarzyska impreza, w której trochę sie pokręcimy wokół beczek, poganiamy po torze ale przede wszystkim bedziemy sie raczyć ciekawą konferansjerką zakulisową :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my chcemy stworzyć tyle klas, żeby każdy wygrał

 

to ja mam jeszcze dalej idący pomysł :wink: . Każdy przyjeżdża ze swoim pucharem, zgłoszony jest w swojej jednoosobowej klasie, potem wręczamy te wazony sobie nawzajem po imprezie (nie powinno to zająć więcej niz 3-4 godz, no góra 5) i ok 20-21 jazdy dowolne :wink:

 

Co wy na to? :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NAGRODY CYNY VIII:

 

Klasa Turbo STI:

 

I miejsce: puchar, plecak castrol, 4 litry oleju castrol, gadżet Subaru

II miejsce: puchar, plecak castrol, gadżet Subaru

III miejsce: puchar, plecak, gadżet

 

Klasa Turbo GT, WRX, Forester XT:

 

I miejsce: puchar, plecak castrol, 4 litry oleju castrol, gadżet Subaru

II miejsce: puchar, plecak castrol, gadżet Subaru

III miejsce: puchar, plecak, gadżet

 

Klasa Subaru N/A:

 

I miejsce: puchar, plecak castrol, 4 litry oleju castrol, gadżet Subaru, opony Nokian (zimowe)

II miejsce: puchar, plecak castrol, gadżet Subaru

III miejsce: puchar, plecak, gadżet

 

Klasa Inne:

 

I miejsce: puchar

II miejsce: puchar

III miejsce: puchar

 

KLASYFIKACJA GENERALNA:

 

PUCHAR za I miejsce

 

Puchar Pań:

 

Puchar za I miejsce

 

Podpisano

 

z up. Sekretarz Cyny Raju

 

PS. Maciek Wisławski pozdrawia wsyzstkich uczestników Cyny, niestety utknął na 3 dni w Kielcach i niestety nie dojedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co to komu, nie dasz rady wszystkich sprawiedliwie umieścicc w klasach bo wtedy i 20 by nie wystarczyło. Z drugiej strony ma to jednak sens bo wszyscy staneli by na pudle :twisted: :wink:

 

Ależ oczywiście i wcale nie miałem takiego planu. Ale wystarczy poczytać ochy i achy w wątku o Ułężu, na którym Nki zrywały skalp, żeby wiedzieć, że to trochę tak, jak by na zabawie w wojnę jedni przynieśli kapiszonowce, a inni wyskoczyli z bazookami. Przy pewnej dozie szczęścia, kapiszonowcem też można kogoś ogłuszyć strzelając mu w ucho z przystawionego do niego pistoletu (ale będzie radocha!), a potem tak ogłuszonemu np. naszczać na głowę, ale czy to jest uczciwa rozgrywka? :mrgreen:

 

No dobra: to po co w ogóle mierzymy czas? Zróbmy więc wyniki mieszane: będziemy oceniali czas i styl :cool:.

 

Ale ok: ja się więcej nie wypowiadam. Sam mam zerowe szanse, ale mnie to po prostu mocno demotywuje do jakichkolwiek prób odważniejszej jazdy, gdy wiem, że choćbym się - jak pisze vert - zesrał chińskim pudrem to se mogę najwyżej pojeździć robiąc "brum brum brum" pod nosem i oczami wyobraźni widzieć się na podium w Monte Carlo :twisted::mrgreen:.

 

Z drugiej strony rozumiem, że nie po to niektórzy kupowali Nki, żeby teraz musieć się starać - postarali się już robiąc przelew sprzedającemu, to pewnie wystarczy :P:twisted:.

 

NAGRODY CYNY VIII:

 

[...]

 

Podpisano

 

z up. Sekretarz Cyny Raju.

 

I problem z głowy 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje tylko klasy kolorystyczne,

niebieskie razem,

biale razem,

srebrne razem itd

 

tu pojawia sie pewien kłopot, gdzie zaliczysz carfita, czy będzie kolejna komisja (jak dalej pójdzie to nam członków zabraknie :wink: ) która policzy który kolor jest dominujący, czy będzie klasyfikowany we wszystkich i zgarnie z 7 pucharów :?: To nie jest takie hop siup :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolnossące subaru mają zazwyczaj masę proporcjonalnie niższą do niższej mocy i tym wygrywają
Moje waży 1315kg na 160KM :wink:
1. Subaru wolnossące i diesle
w ogóle mi się nie podoba takie połączenie :twisted: wszyscy wiemy, że forki i imprezy w dieslu to najlepsze samochody jakie produkuje teraz subaru :mrgreen: i nasze stare wolnessaki nie mają z nimi żadnych szans :mrgreen: Impreza diesel jest stawiana w porównaniach obok WRX-a. Z jednej strony łoją nas justynki, a z drugiej będą łoić diesle, które można dodatkowo z-chip-ować :twisted:

NIE :!: :mrgreen: nie każcie mi kupować diesla w celu wyrównania szans w wolnossącej :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOMUNIKAT :idea:

 

Zapewnieamy kiełbasę z grilla, pieczywko, zimne napoje bezalkoholowe.

 

Kawa, herbata i redbull we własnym zakresie. Zapraszamy widzów i osoby towarzyszące :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z powyższym moje pytanie jest do Pana Andrzeja czy można przyjechac na pojeżdżawkę oczywiście nie na krzywy ryj?
Zapraszamy widzów i osoby towarzyszące

 

oj przepraszam do nie do mnie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja mam jeszcze dalej idący pomysł :wink: . Każdy przyjeżdża ze swoim pucharem, zgłoszony jest w swojej jednoosobowej klasie, potem wręczamy te wazony sobie nawzajem po imprezie (nie powinno to zająć więcej niz 3-4 godz, no góra 5) i ok 20-21 jazdy dowolne :wink:

 

Co wy na to? :cool:

beben ROTFL

 

Nie wiem czy wniosę coś wartościowego do tej ciekawej dyskusji :mrgreen: , ale największa walka toczy się w N/A. Tu są do wygrania opony, a nie jakieś plecaki :mrgreen: Aby było sprawiedliwie proponuję podział N/A na 4 podklasy wolnossące do 1200cm3, wolnossące powyżej 1200 cm3, legasie (są cięższe trzeba im też dać szansę :mrgreen: , diesle (gdzieś trzeba je upchnąć :roll: ) każdemu ze zwycięzców przypadnie jedno koło tzn. jedna opona, że o kocie wrc nie wspomnę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z powyższym moje pytanie jest do Pana Andrzeja czy można przyjechac na pojeżdżawkę oczywiście nie na krzywy ryj?

Sprawę "wjazdu na krzywy ryj" :idea: na samą pojeżdzawkę ...reguluje kol. Kuba M. przydzielając jakis numer i inkasując 50% wpisowego :idea:

 

Jeszcze jedna uwaga dla uczestników :!: :!: :!: ..obowiązuje wyłącznie zaliczenie wszystkich prób ( przejazd na czas )...nie obowiązuje kolejnosć wjazdu wg. numerów startowych :idea:....jak ktoś chce coś naprawic , czy cos zjesć :razz: ..nie ma kar za spóznienia...

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...