Skocz do zawartości

jakie piwo? bo już mię mdli (międli) hi hi..


slesz

jaki browar?  

508 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Jednak moje kubki smakowe mówią mi jednak, że idzie jesień, czas na cieżkie mocne piwa - Koźlaki, Portery i inne tego typu wynalazki.

 

O! I o to to, o to to.

 

Bywszy ostatnio u Madziarów (hej!) i nic specjalnego tam nie mają. Natomiast wino, no to inna bajka, kac-free absolutnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w Warszawie znaleźć jakiś lokal (lub sklep) z rozsądnym wyborem piwa (najlepiej czymś poza Kormoranem ;-))

Zakres terytorialny nieograniczony (w granicach administracyjnych), choć najchętniej gdzieś w okolicach Bielan, przez centrum, do powiedzmy Banacha.

 

"Butelki Zwrotne" znane. Coś jeszcze warte jest polecenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amber Boy z AleBrowaru - świetne piwo! Na początku słodkawy, owocowy miły posmak, dopiero potem wchodzi goryczka, która aż jęzora skręca! Naprawdę bardzo mi smakowało! No i ta genialna etykieta i te "bzdury" na kontretykiecie... mhhmm.. w lodówce stoi jeszcze Stout Mleczny - Sweet Cow. Wziąłem łyka od kolegi i całkiem dobre - serio jak kawa z mlekiem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Krakowie polecam "Świat piwa" przy ul. Karmelickiej ("twarzą do Rynku" pierwszy sklep po lewej ręce zaraz za ul. Siemiradzkiego.

W ofercie ponad 300 rodzajów piwa (a przebąkują coś o pięciuset :shock: )

I w zasadzie zawsze są wszystkie i zawsze z lodówki, albo nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam Piwonię na Jana Pawła przy Solidarności

 

super miejsce!

 

tego typu sklep jest jeszcze przy metrze wilanowska...ul. pejzażowa. sklep mieści się na parterze tych budynków JW Construction.

 

ostatnio odkryłem jeszcze jakieś alkohole 24 z naprawdę dużym i ciekawym wyborem piwa i wina. róg Twardej i Alei JPII

http://maps.google.pl/maps?q=rondo+onz& ... .3,,0,-9.3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raciborskie ( taka ciemna etykietka) ..... piwo mistrz :idea: Jest rozprowadzane po Łańcuckich delikatesach poprzez lokalnego dysrtrybutora piw regionalnych. Za co mu cześć i chwała :!: Ciechana miodowego też miałem okazje konsumować poprzez to samo zródło i tez bardzo smakowało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam Piwonię na Jana Pawła przy Solidarności

 

super miejsce!

 

tego typu sklep jest jeszcze przy metrze wilanowska...ul. pejzażowa. sklep mieści się na parterze tych budynków JW Construction.

 

 

Potwierdzam, świetny sklep i właściciel :twisted:

 

-- So wrz 08, 2012 5:10 pm --

 

polecam Piwonię na Jana Pawła przy Solidarności

 

super miejsce!

 

tego typu sklep jest jeszcze przy metrze wilanowska...ul. pejzażowa. sklep mieści się na parterze tych budynków JW Construction.

 

 

Potwierdzam, świetny sklep i właściciel :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...