Skocz do zawartości

jakie piwo? bo już mię mdli (międli) hi hi..


slesz

jaki browar?  

508 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Dzisiaj Westvleteren 12.

Ale bez poniewierania. Tylko dla smaku! :)

 

 

tak z ciekawości... możesz dać info na PW gdzie i za ile kupiłeś :)

PS. w tym roku dla mnie nr jeden to na razie Oyster Kiss z Piwnego Podziemia... stout ostrygowy bajka! 

 

 

W opactwie Sint Sixtus. Tylko tam można kupić :)

Normalnie nie jest dostępne lub osiąga astronomiczne ceny. Gdzieś na necie widziałem ktoś oferował sprzedaż w cenie 100 zł za butelkę.

 

Dwie skrzyneczki. 48 butelek płynnej ekstazy ;)

Dlatego tylko do smaku. Upodlić się tym piwem to jaki pić Glenfiddich z colą.

 

W tym roku też jadę... tylko nie wiem co uda się kupić. Nie piłem jeszcze ich blonda....

 

Oyster Kiss - zaintrygowałeś mnie. Muszę poszukać i spróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś niestety lekarstwo na przeziębienie(co ciekawe od kilku lat pomaga)- Okocim mocne...

 

U mnie z tym piwem jest wręcz przeciwnie. Jak tylko wypije Okocima Mocnego (lub Tatrę czy Specjala mocne) to choruję następnego dnia niemiłosiernie. Posmak w ustach jest dla mnie obrzydliwy. 

 

Z tanich mocnych piw to bardzo lubię Stronga i trochę mniej Dębowe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj piłem po raz pierwszy piwo Żywiec Apa i już wiem co zajmie miejsce Książęcego Pszenicznego jeżeli chodzi o degustację raz na jakiś czas, bo nie pije dużo.

 

Jednynie cena trochę mogłaby być niższa, bo 4,49 zł to trochę dużo jak na "zwykłe" piwo. Powinna być gdzieś w okolicach 3,49 zł bez przeceny jak Żywiec Białe/Marcowe/Bock.

Edytowane przez NonPhixion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jednynie cena trochę mogłaby być niższa, bo 4,49 zł to trochę dużo jak na "zwykłe" piwo. Powinna być gdzieś w okolicach 3,49 zł bez przeceny jak Żywiec Białe/Marcowe/Bock.

 

dobre piwo musi kosztować.

 

PS. nie nazywam APA Żywca dobrym piwem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A taką ciekawostkę córka przywlekła z Tesco: "Awtorskie". Awtorska sierja Andria Macoli.

Ukraińskie piwo (jak napisali na etykiecie z pierwszego prywatnego browaru) ciemne 17% ekstraktu, 6,8% alkoholu. Smakuje wyśmienicie. Lekko słodkawe, wyraźny ale nie za mocny smak chmielu, taki "lekki Koźlaczek".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostac mozna na wroclawskim blokowisku w sklepiku monopolka.pl

 

Bardzo fajne i nie mdli. Browar Wąsosz piwo Wąsosz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Spoko :)

Jak będę jechał do Belgii to dam znak. Zawsze troszkę miejsca w bagażniku się znajdzie.

 

A i do Torunia wpadam czasami. Syn u Was studiuje. Jemu też podrzucam płynne złoto... ;)

 

Kupiłem wczoraj, ale jeszcze nie kosztowałem. To ma 10% alkoholu!?!

 

 

Jak każde prawdziwe i porządne piwo  :P

Raczej jak prawie kazde piwo w belgijskim stylu, zwłaszcza quadrupel czy triple :D wysoki baling robi swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Spoko :)

Jak będę jechał do Belgii to dam znak. Zawsze troszkę miejsca w bagażniku się znajdzie.

 

A i do Torunia wpadam czasami. Syn u Was studiuje. Jemu też podrzucam płynne złoto... ;)

 

Kupiłem wczoraj, ale jeszcze nie kosztowałem. To ma 10% alkoholu!?!

 

Jak każde prawdziwe i porządne piwo  :P

Raczej jak prawie kazde piwo w belgijskim stylu, zwłaszcza quadrupel czy triple :D wysoki baling robi swoje.

 

 

Prawdziwie porządne piwo jest tylko w belgijskim stylu :D  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...