Skocz do zawartości

WRX 2,0 vs 2,5 co wybrac


Wojtasec

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Szukam dla siebie WRX-a rok 2001 - 2003 dla tego taki rok poniewaz mam na samochod okolo 30 tys wie ze bedzie ciezko cos znalezc ale jestem wytrwaly, i tu pytanie, widzialem juz wiele WRX-ow 2,5 w miare atrakcyjnych pieniadzach ale dla czego.... wiem ze beda troche wiecej palic ale nic poza tym. Prosil bym o pomoc bo jak widze WRX-a to jakos mi szybciej bije serce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli szukasz w miarę dobrym stanie WRX-a w okolicach 30 tys. to może na razie sobie odpuść szukanie :smile:

więcej będzie z nim kłopotu niż pożytku :razz:

jeśli już będziesz szukał WRX-ów z tańszej półki to bierz 2.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam dla siebie WRX-a rok 2001 - 2003
WRX 2,0 vs 2,5 co wybrac

 

W tych latach WRX-y były tylko z silnikami 2.0.

Silniki 2.5 występowały w WRX od modelu MY06..

Więc problem rozwiązał się sam. Ale tak jak pisał kolega wyżej: za 30k nie znajdziesz żadnego sensownego auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem wytrwaly

 

to dobrze, bo może za 4-5 lat będzie można kupić wrxa w tej cenie :razz:

 

Jak chcesz tanio to szukaj US speca 01 i w pierwszej kolejności wymień w nim hamulce na EU.

 

jak widze WRX-a to jakos mi szybciej bije serce

 

przejedz się GTkiem, może zmienisz zdanie (ja zmieniłem) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam dla siebie WRX-a rok 2001 - 2003
WRX 2,0 vs 2,5 co wybrac

 

W tych latach WRX-y były tylko z silnikami 2.0.

Silniki 2.5 występowały w WRX od modelu MY06..

Więc problem rozwiązał się sam. Ale tak jak pisał kolega wyżej: za 30k nie znajdziesz żadnego sensownego auta.

 

To w takim razie co to za wynalazek?

http://moto.gratka.pl/tresc/subaru-impr ... bff488cb,1

 

[ Dodano: Nie Maj 03, 2009 8:04 pm ]

przejedz się GTkiem, może zmienisz zdanie (ja zmieniłem) :mrgreen:
"]przejedz się GTkiem' date=' może zmienisz zdanie (ja zmieniłem) :mrgreen:[/quote']

 

Ogolnie jak widze Impreze to jakos mi puls skacze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kashmere napisał/a:

przejedz się GTkiem, może zmienisz zdanie (ja zmieniłem) :mrgreen:

 

 

Ogolnie jak widze Impreze to jakos mi puls skacze

 

To może lepiej poszukać jakiegoś GT? Bo nawet jeśli znajdziesz jakiegoś WRXa za 30k to raczej będzie po dość poważnych przejściach. Na "okazje" nie ma co liczyć bo zwykle kończy się to paroma tysiącami PLN na starcie, żeby auto doprowadzić do stanu używalności. Z GTekiem byłoby chyba łatwiej(z naciskiem na chyba :mrgreen: ).

 

Macieq_2005 napisał/a:

Wojtasec napisał/a:

Szukam dla siebie WRX-a rok 2001 - 2003

 

Cytat:

WRX 2,0 vs 2,5 co wybrac

 

 

W tych latach WRX-y były tylko z silnikami 2.0.

Silniki 2.5 występowały w WRX od modelu MY06..

Więc problem rozwiązał się sam. Ale tak jak pisał kolega wyżej: za 30k nie znajdziesz żadnego sensownego auta.

 

 

To w takim razie co to za wynalazek?

http://moto.gratka.pl/tre...ff5e5bff488cb,1

 

Swap silnika na 2.5 z STI (od 2006) lub STi us-spec (od 2003 - MY04), zawias od STi i buda od WRX. Ciekawe jaka skrzynia w tym siedzi? Ogólnie tak jak napisałeś - wynalazek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie hola hola, wy tu sie tak powaznie rozpisujecie a kolega co watek zainstalowal nic nie wspomnial ze to ma byc turbo :twisted: za 30k znajdzie tylko doradzcie czy 2,0 czy 2,5 ma brac bo naprawde jest w czym wybierac za te kwote

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie hola hola, wy tu sie tak powaznie rozpisujecie a kolega co watek zainstalowal nic nie wspomnial ze to ma byc turbo :twisted: za 30k znajdzie tylko doradzcie czy 2,0 czy 2,5 ma brac bo naprawde jest w czym wybierac za te kwote

 

A sa WRXy bez turbo? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiscie ciezko, cos napisane, ze waszka ma bebechy od niego, auto jest na jakichs obcych rejestracjach na klipie, niskie przebieg (to by sie zgadzalo z opisem fitnesa) w sumie to cholera wie, wrx/sti z ogloszenia ma naklejke scyzzor na klapie i blachy TK wiec wszelkie watpliwosci rozwieje mister waszka albo mister fitnes ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukać warto bo przynajmniej będziesz miał przegląd w autach.

 

W/g mojej skromnej opinii 30k daje na dzień dzisiejszy mozliwośc zakupu fajnej subaryny co nie znaczy,że nie trzeba w zanadrzu mieć 5k na ewentualny serwis. Śledzę rynek subaryn od 2 lat i aktualnie jest w ogłoszeniach sporo GT-ów. Nie znaczy to,że są super samochody choć wierzę,że część z nich jest w b.dobrym stanie.Ale zwiększona podaż musi odbić się na cenach co już daje się zauważyć. Dodatkowo koreluje to z aktualnym kryzysem gospodarczym. Jak autka powiszą trochę w ogłoszeniach to i cenę będzie można wynegocjować fajną.

 

Osobiście WRX-a raczej bym nie kupował.Albo GT albo STI. Chyba,że miałbym problem w znalezieniu auta bezwypadkowego i z musu nabył bym WRXa.

 

Powodzenia kolego i wiary !!! Oglądaj,sprawdzaj,porównuj. I pamiętaj , że im lepiej sprawdzasz przed kupnem tym mniej płaczesz po kupnie. A środki,którymi dysponujesz zapewne nie dają możliwości nabycia STI przynajmniej z kierownicą po lewej stronie ale napwno dają mozliwość nabycia fajnej imprezki turbo która da Ci mnóstwo radości. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W/g mojej skromnej opinii 30k daje na dzień dzisiejszy mozliwośc zakupu fajnej subaryny co nie znaczy,że nie trzeba w zanadrzu mieć 5k na ewentualny serwis. Śledzę rynek subaryn od 2 lat i aktualnie jest w ogłoszeniach sporo GT-ów.

 

Ale mnie rozbawiles :mrgreen: .Za 30 to o WRX wogole zapomnij na nastepne dwa lata a z GT to jedynie na przyzwoite 98 straczy bo na 99-00 to dalej cinko.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harvester, ty mnie jeszcze bardziej :mrgreen: :wink:

 

No i skarbonka otwarta......

 

-Na początek panewki

 

-Więc jak większość z was wie posypała mi się skrzynia ostatnio

 

No cóż, kupując auto za tą cenę, byłem na to przygotowany.... tylko zawias się odwlecze

 

:mrgreen: :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turdziGT, panewki okazały się piston slapem

który zapewne nie świadczy juz jak by nie było o zużyciu silnika

 

a skrzynie to ja sam osobiście załatwiłem :/

 

lub sama sie zalatwila ze wzgledu na ogolne zuzycie pojazdu......

 

panowie nie pakujcie ludzi w klopoty bo później będzie płacz i zgrzytanie zębów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turdziGT napisał/a:

Za 30 to o WRX wogole zapomnij

Ale mnie rozbawiłeś :mrgreen: :wink:

 

Mnie też... :lol:

 

niumen, :mrgreen: Padła niekoniecznie, ale w idealnym stanie na pewno nie są :razz: :wink:

 

Zdarzają się wyjątki i warto szukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...