Skocz do zawartości

Subaru Impreza WRC 2005


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

Felgi bylo kiedys OZ teraz Subaru podpisalo kontrakt z BBS. Na zdjeciu sa szutrowe opony wiec felgi inne mam nadzieje ze na asfalt beda ladniejsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie powiem postawił bym sobie takie cos przed blokiem :P auto na pełnym wypasie co prawda bez skórzanej tapicerki radia klimatyzacji automatycznej popielniczki uchwytów na napoje i paru innych bajerów ale przeceiz nie o to tutaj chodzi. Naprawde robi wrazenie szczególnie wczesniej wpomniany kokpit i silnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SUBARU IMPREZA WRC2005 Technical Specifications

 

Engine Flat four-cylinder, 16 valve, turbocharged

 

Cubic Capacity 1994cc

 

Bore 92.0mm

 

Stroke 75.0mm

 

Engine Management SUBARU Programmable Electronic Engine Management System

 

Max.output 300bhp @ 5500rpm

 

Max.torque 60kg-m @ 4000rpm

 

Exhaust system Ceramic coated, lagged with fire-proof material and aluminium covered.Fitted with two, three-way catalytic converters

 

Turbocharger IHI - with WRC regulation dia.34mm restrictor(air intake limitation device)

 

Spark plug DENSO

 

Fuel tank capacity 80 liters

 

Transmission Six-speed electro-hydraulicElectro-hydraulically controlled differentials

 

Driving system All Wheel Drive

 

Front suspension MacPherson strut

 

Rear suspension MacPherson strut with longitudinal and transverse link

 

Brake AP Racing 305mm ventilated discs and four-pot calipers front and Rear.For asphalt use, front brakes are 366mm ventilated discs with 6-pot water-cooled calipers

 

Steering Power assisted rack and pinion

 

Tyres Pirelli

 

Shock absorber Fully adjustable with remote reservoirs

 

Wheel BBS : Forged aluminum

 

Data systems One electronic system controlling engine, transmission and data-logging

 

Driver display LCD colour monitor with eight selectable data screens

 

Radio equipment Kenwood

 

Overall length 4415mm

 

Overall width 1800mm

 

Overall height 1390mm

 

Wheelbase 2535mm

 

Weight 1230kgs ( WRC regulation min. )

 

Chciałbym zwrócić uwage na RADIO EQUIPMENT firmy KENWOOD czyżby chodziło o intercom bo chyba nie wsadzili systemu audio do WRC :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te przednie światła mogliby trochę zbajerować. Napewno wzrósł by popyt u tunerów a tak to siakieś takie zwykłe.... :lol: , a tyłek auta jak się nienaturalnie rozrósł....jak u J.Lo.

Reszta auta może być.

 

Czy ktoś z was może się orientuje jak to jest z tankowaniem w rajdach? Czy przed każdym odcinkiem bak ma być pełen? To pytanie od dawna mnie nurtuje. (laik pyta fanuff rajduff).

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was może się orientuje jak to jest z tankowaniem w rajdach? Czy przed każdym odcinkiem bak ma być pełen? To pytanie od dawna mnie nurtuje. (laik pyta fanuff rajduff).

 

 

z tego co sie orientuje to tankowanie odbywa sie w strefach tankowania,a to odbywa sie co kilka odcinków(chyba po zakonczeniu pętli czy jakoś tak :roll: )czyli wracając do Twojego pytania-nie,bak nie musi byc pełen przed startem każdego odcinka.

Jak cos pomieszałem to prosze o sprostowanie :wink:

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi bylo kiedys OZ teraz Subaru podpisalo kontrakt z BBS.

 

.... a od kiedy dokładnie :?: moim zdaniem źle, że zmienili na bbs-y, oz-y są ładniejsze IMO ale nie wiem jak porównanie od strony technicznej tzn wytrzymałości, trwałości itp. .....

 

mk.si

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MegasWRC napisał:

Felgi bylo kiedys OZ teraz Subaru podpisalo kontrakt z BBS.

 

 

.... a od kiedy dokładnie moim zdaniem źle, że zmienili na bbs-y, oz-y są ładniejsze IMO ale nie wiem jak porównanie od strony technicznej tzn wytrzymałości, trwałości itp. .....

 

 

Z tego co mi wiadomo BBS stawia na wytrzymałość nie na wygląd widziałem kilka aut które jeżdża na owych felgach moze nie wyglądają szałowo ale nie sa tak podatne na uszkodzenia.

 

 

 

Te przednie światła mogliby trochę zbajerować. Napewno wzrósł by popyt u tunerów a tak to siakieś takie zwykłe.... , a tyłek auta jak się nienaturalnie rozrósł....jak u J.Lo.

Reszta auta może być.

 

 

Co do rozrośnietego tyłu to wydaje mi sie ze to za sprawą wiekszego rozstawu tylniej osi jest dłuższa bodajże o 10cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie powiem postawił bym sobie takie cos przed blokiem :P auto na pełnym wypasie co prawda bez skórzanej tapicerki radia klimatyzacji automatycznej popielniczki uchwytów na napoje i paru innych bajerów ale przeceiz nie o to tutaj chodzi. Naprawde robi wrazenie szczególnie wczesniej wpomniany kokpit i silnik.

 

Za to ma zestaw głośnomówiący (chyba do nokii) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...