Skocz do zawartości

Samobój idealny - druga edycja


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Tym razem samobója zaliczyłem sam, a nawet dwa; trzeciego byłem świadkiem:

 

1. Siedzimy se pod kinem Atlantic w W-wie ze znajomymi (w tym Forumowicze), czekamy na seans w kinie, popijamy małe co nieco, na kwietnik za nami ładuje się pies, stawia klocka. My na głos, że trzeba sprzątać po piesku itp. itd.

 

Dopiero potem się zorientowaliśmy, że to był pies przewodnik niewidomej, gdy odeszła i domofon do klatki musiała "wymacać" :oops:.

 

2. Dosłownie pięć minut później - spotykamy znajomą znajomej, która idzie z jakimś kolesiem. Gadka na temat filmu Bruno, ja zaczynam walić cytatami z "Ali G. in da USAiiii", a więc z wcześniejszych występów Bruno. Rzucam tekstami z odcinka "In oder Aus" (

), w tym tekstem "Keep him in the ghetto or train to Auschwitz". Koleś znajomej okazuje się Żydem :twisted:.

 

3. Mija kolejne pięć minut, siedzącemu ze mną koledze-Forumowiczowi na widok łysego, chudego kolesia, wyrywa się "O, Moby!". Tamten to słyszy.

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq- niezła wiocha! heheheee!! I to w jeden dzień :mrgreen:

 

Mnie ostatnio szef pytał jak tam było na budowie i jak mi się podobają nowe budynki to odpowiadam-

- Fajne, tylko te elewacje jakieś zdupczone. Nie wiem kto wybrał ten cytrynowy kolor (teraz już wiem :razz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem samobója zaliczyłem sam, a nawet dwa; trzeciego byłem świadkiem:

 

1. Siedzimy se pod kinem Atlantic w W-wie ze znajomymi (w tym Forumowicze), czekamy na seans w kinie, popijamy małe co nieco, na kwietnik za nami ładuje się pies, stawia klocka. My na głos, że trzeba sprzątać po piesku itp. itd.

 

Dopiero potem się zorientowaliśmy, że to był pies przewodnik niewidomej, gdy odeszła i domofon do klatki musiała "wymacać" :oops:.

 

2. Dosłownie pięć minut później - spotykamy znajomą znajomej, która idzie z jakimś kolesiem. Gadka na temat filmu Bruno, ja zaczynam walić cytatami z "Ali G. in da USAiiii", a więc z wcześniejszych występów Bruno. Rzucam tekstami z odcinka "In oder Aus" (

), w tym tekstem "Keep him in the ghetto or train to Auschwitz". Koleś znajomej okazuje się Żydem :twisted:.

 

3. Mija kolejne pięć minut, siedzącemu ze mną koledze-Forumowiczowi na widok łysego, chudego kolesia, wyrywa się "O, Moby!". Tamten to słyszy.

 

:mrgreen:

 

buahahaha no to daliście radę :mrgreen:

 

swoją drogą, Bruno = totalna masakra :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W mediach nie milkną echa reklamy Scirocco TDI zrobionej przez Clarksona.

Tym czasem jakiś dziennikarz TVN24 postanowił odgryźć się Jezzie (buahahaha) i zrobił swój klip-odpowiedź, i to jest dopiero samobój idealny :mrgreen:

 

http://www.tvn24.pl/-1,1613427,0,1,inte ... omosc.html

 

Clarkson będzie miał piękną pożywkę do dalszych "polish jokes" :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym czasem jakiś dziennikarz TVN24 postanowił odgryźć się Jezzie (buahahaha) i zrobił swój klip-odpowiedź, i to jest dopiero samobój idealny :mrgreen:

 

http://www.tvn24.pl/-1,16...,wiadomosc.html

 

Niestety oglądałem te wypociny wcześniej. Dramat plebejski w 3,5 akcie. I racja - Clarkson teraz pojedzie, jak po łysej kobyle. I będzie miał rację. Zresztą, jaka stacja, taki klip. :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Pozdrawiam

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Siedzimy se pod kinem Atlantic w W-wie ze znajomymi (w tym Forumowicze), czekamy na seans w kinie, popijamy małe co nieco, na kwietnik za nami ładuje się pies, stawia klocka. My na głos, że trzeba sprzątać po piesku itp. itd.

 

Dopiero potem się zorientowaliśmy, że to był pies przewodnik niewidomej, gdy odeszła i domofon do klatki musiała "wymacać" :oops: .

 

2. Dosłownie pięć minut później - spotykamy znajomą znajomej, która idzie z jakimś kolesiem. Gadka na temat filmu Bruno, ja zaczynam walić cytatami z "Ali G. in da USAiiii", a więc z wcześniejszych występów Bruno. Rzucam tekstami z odcinka "In oder Aus" (

), w tym tekstem "Keep him in the ghetto or train to Auschwitz". Koleś znajomej okazuje się Żydem :twisted: .

 

3. Mija kolejne pięć minut, siedzącemu ze mną koledze-Forumowiczowi na widok łysego, chudego kolesia, wyrywa się "O, Moby!". Tamten to słyszy.

 

:mrgreen:

 

dopiero teraz to przeczytałem, naprawdę dobre akcje :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clarkson teraz pojedzie, jak po łysej kobyle

 

watpie, zeby nawet zauwazyl... :wink:

 

Dokładnie. Jakby to było jeszcze zrobione na jakimkolwiek poziomie, jakby było się tam z czego śmiać... a tutaj pan redaktor próbował tylko pokazać, że Polska jest lepsza od WB, pokazując kilka rzeczy w który się nam udało :( Żenada. Jakby chcieli pokazać, że Polacy mają poczucie humoru, to zrobili by spot, w którym sami wyśmiewalibyśmy siebie...

Panika w Berlinie, Angela rwie włosy, najazd na jej biurko, a tam nagłówek "Polska wprowadza podatek ekologiczny, Niemcy nie mają co robić z używanymi samochodami"... albo coś w tym rodzaju :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...