Skocz do zawartości

Czy policja lubi subaromaniaków?


Fido__

Rekomendowane odpowiedzi

To zdarzyło mi się już drugi raz.

 

Wczoraj się troszkę spieszyłem i wyprzedziłem (wiem, zrobiłem źle) ślimaczącego się poloneza przejeżdżając przez podwójną ciągłą. No i okazało się, że owym poldolotem jechało dwóch policjantów drogówki. Oni się trochę zdenerwowali, bo wrzucili koguta i włączyli sygnał. Grzecznie się zatrzymałem, dokumenty gadu gadu... Panowie pytają jak mi się samochód sprawuje i, że chcieliby mieć takie służbowe, bo to duży bagażnik, napęd na 4 koła itd... No i tak nam się miło gaworzyło, że oddali mi dokumenty i skończyło się na pouczeniu. Normalnie zdębiałem. To już drugi raz mi się zdarza od kiedy jeżdżę legasiem... Poprzednio, zaraz po nowym roku się zagapiłem, miałem 110/50 i skończyło się na 50 PLN bez punktów.

 

To pewnie jakaś autosugestia, ale mam niedoparte wrażenie, że od kiedy jeżdżę subaryną, to policja jakaś milsza jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mysle, ze dlatego sa tak poblazliwi, bo mysla ze kierowcy Subaru sa lepszymi kierowcami od innych i na wiecej im pozwalaja, "jak ma Subaru to potrafi jezdzic" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hiii..potwierdzam..nie to ze w Subarakach sie nie placi mandatow..bo takowych nie dostaje..sie jakos zawsze wymigam ale ze Policja lubi Subaraki.Kiedys gdzy czasem pomykalam do pracy na trasie Zabrze-Katowice STi panowie ktorzy praktycznie co rano stali na Srednicowce zatrzymywali mnie tylko zeby poogladac i posluchac Subarynki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie jeszcze za czasów Justy zatrzymali w Elblągu na ograniczeniu do 60 (udało mi się wuhamować przed suszarką do 72km/h :P). wysiadam i słyszę: "dzień dobry, Subaru, auto sportowe, napęd na cztery koła mmm. zapraszam do radiowozu."

mógł się ograniczyć do kurde pouczenia ale dostałem 50PLN :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm jeden taki starszy z wasem..chyba pan Tadzio i zawsze ma mlodzika do pomocy...najlepiej jak zrobili mi afere gdy w miedzyczasie zlapali mnie Z3 ..."co??Pani teraz resorakiem jezdzi!!??" :lol:

 

to już nie ta sama ekipa... ale równie subarynkowo zakręcona :wink:

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jak ostatnio, między Zegrzem a Serockiem, wyprzedzalam poldolota majac zapalone halogeny

w piekny, sloneczny dzien, a z naprzeciwka jechal radiowoz :) to panowie policjanci tylko usmiechneli. :)

I mam nadzieje, ze moje kontakty z policja beda mialy tylko taki charakter. :)

Pozdrawiam,

Agnieszka

 

P.S. Mam nadzieje, ze na Modlinskiej nie ma fotoradarow, bo te kontakty moga sie zmienic ... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...