Skocz do zawartości

Chwale sie :) + jedno male pytanie


komancz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

w koncu zamiast Subaru Legacy Turbo przywiozlem ze Szwajcarii SI GT kompi ;) w kolorze ciemno zielonym,wprawdzie po lekkiej stluczce,ale juz po naprawie i z przodem od SI GT 99-2000r.Samochod jest z listopada 94 roku,ma 145000km i ksiazke serwisowa(wszystkie przeglady wbite) Wyprawa po subaru okazala sie niezla przygoda,ale na szczescie wszystko udalo sie dopiac na ostatni guzik i juz moge sie cieszyc jazda moim wymarzonym samochodem(wczesniej jezdzilem Hondami do ktorych na zawsze bede mial sentyment zwlaszcze do B-series).

 

Moje pytanie:Czy ktos z Was sie orientuje czy w Subaru 94-95r wystepowaly fabryczne piloty do centralnego zamka? Przy lampce wewnetrznej na podsufitce mam maly czerwony klosz,ktory wyglada jak odbiornik podczerwieni do pilota centralnego zamka(pewnosci nie mam)

 

Pozdr

Komancz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas w sedanie czegoś takiego na suficie brak. niemniej jednak wiem, że jeśli będziesz chciał montować centralny zamek na pilota, będziesz musiał założyć siłownik w dzwiach kierowcy, gdyż zwyczajnie go brak!

...a jeśli jest, to może znaczy to, że poprzedni właściciel wymontował sobie sterownik?

 

gratuluję zakupu, choć pewnie Twój portfel ma inne zdanie na ten temat (GT :twisted: ).

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie:Czy ktos z Was sie orientuje czy w Subaru 94-95r wystepowaly fabryczne piloty do centralnego zamka?

 

Legacy '93 - "pilot" w kluczyku 8)

okienko "odczytu" w przednich drzwiach, przy klamce (po obu stronach)

może to co masz, to jakiś dorobiony przez poprzedniego właściciela system?

 

Pozdrawiam i również gratuluję zakupu!

BB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za mile slowa :)

alarm juz zamontowany i jak to w wiekszosci japonskich samochodow zostal domontowany dodatkowy silownik centralnego zamka w drzwiach kierowcy.Po numerze nadwozia w serwsie powiedzieli,ze pilot do centarlnego zamka w tym modelu nie wystepuje,wiec sprawa jest jasna.

 

Pozdrawiam

Komancz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zderzak z '99 jest taki sam jak w '00 - czyli jak u mnie. Ten jest trochę inny, więc musi być starszy. Poza tym pod maską widzę, że jest troszkę inaczej niż w GT '00, co mnie zdziwiło. Nie zmienia to jednak faktu, że auto godne pozazdroszczenia. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...