Skocz do zawartości

gry komputerowe


Vefour

Rekomendowane odpowiedzi

A ja teraz męczę Company of Heroes. Ostatnio usiadłem na pół godzinki... i zostało mi tylko 5h snu przed pójściem do pracy. :smile:

 

Gramy przez neta? Jeszcze z nikim nie grałem, bo się boję przegranej, ale z forumowiczem mogę. Zostanie w "rodzinie". :mrgreen: Masz dodatek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

citan, ale ja też cienki strasznie jestem. Naprawdę! Na Lyonie gra się lepiej na mapie w wersji 2 na 2 nie zależnie czy grasz 1v1 czy 2v2. Sprawdź sobie.

TJ, z tobą też mogę pograć, choć pewnie nie będę miał szansy, ale przynajmniej czegoś się nauczę. na gry inne niż 1v1 mam za słaby komp :evil:

 

citan, nie odpowiedziałeś czy masz dodatek czy nie (choć do gry sieciowej nie robi to różnicy), bo haubice mają zarówno amerykanie jak i angole. Swoją drogą wojska z dodatku są beznadziejne. Mapy z dodatku są nie równe jest tam najgorsza mapa w całym CoH jak i kilka świetnych. Kampania jest beznadziejna, strasznie nudna, w przeciwieństwie do podstawowej wersji, mimo, że tam grało się 15 misji jedną stroną konfliktu a tu dwoma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

citan, nie odpowiedziałeś czy masz dodatek czy nie (choć do gry sieciowej nie robi to różnicy), bo haubice mają zarówno amerykanie jak i angole. Swoją drogą wojska z dodatku są beznadziejne. Mapy z dodatku są nie równe jest tam najgorsza mapa w całym CoH jak i kilka świetnych. Kampania jest beznadziejna, strasznie nudna, w przeciwieństwie do podstawowej wersji, mimo, że tam grało się 15 misji jedną stroną konfliktu a tu dwoma.

 

Nie mam dodatku, ale to się pewnie zmieni, bo gra podoba mi się jak ostatnio mało która[1]. :)

 

 

[1] Bardzo podoba mi się CMR "Dirt", ale bez kiery kiepsko mi się gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam pytanko.

Po pierwsze: nie moge znalezc watku o Playstation. Zniknal?

Ten: http://forum.subaru.pl/viewtopic.php?t= ... hlight=ps3

Nie nie zniknął. :twisted::mrgreen:

 

Ja nie będę przesadzał z fotelami, ale może ktoś mi podpowie jaką kierownicą do GT4 na PS2 kupić? Oczywiście to dla syna. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie będę przesadzał z fotelami, ale może ktoś mi podpowie jaką kierownicą do GT4 na PS2 kupić? Oczywiście to dla syna. :mrgreen:

 

Logitech Driving Force Pro (DFP) - działa również pod PC (tylko w razie reklamacji się do tego nie przyznawaj :wink:) - 900 stopni obrotu i niezła jakość przy rozsądnej cenie - poniżej 400 pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam grę "Wiedźmin" Już trzecia nocka zawalona :P Wciąga równie dobrze jak książki Andrzeja Sapkowskiego na których jest oparta co daje niesamowitą spójną fabułę. Przepiękna grafika i muzyka. No i przede wszystkim wciągająca akcja. Dawno mnie tak nie pochłonął tryb Single Player :!:

 

Za 80 zł dostajemy 3 płyty cd, jedna grą, jedna z filmem i jedna muzyka, do tego opowiadanie mistrza Andrzeja Sapkowskiego. Firma CD Projekt Red Studio wyznaczyła nowy standard w jakości wydawania gier :!:

 

P.S. Do gry jest już poprawka: Wiedźmin ver. 1.1a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logitech Driving Force Pro (DFP) - działa również pod PC (tylko w razie reklamacji się do tego nie przyznawaj :wink:) - 900 stopni obrotu i niezła jakość przy rozsądnej cenie - poniżej 400 pln.

 

To jest mętna sprawa. Dlaczego się do tego nie przyznawać? Sam Logitech udostępnia sterowniki pod PC dla tej kierownicy.

 

 

Za 80 zł dostajemy 3 płyty cd, jedna grą, jedna z filmem i jedna muzyka, do tego opowiadanie mistrza Andrzeja Sapkowskiego.

 

Rzekłbym, że 3k zł, a to trochę dużo. :razz:

 

 

 

Firma CD Projekt Red Studio wyznaczyła nowy standard w jakości wydawania gier :!:
P.S. Do gry jest już poprawka:

 

Taaaa..... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Rzekłbym, że 3k zł, a to trochę dużo. :razz:

 

 

 

Firma CD Projekt Red Studio wyznaczyła nowy standard w jakości wydawania gier :!:
P.S. Do gry jest już poprawka:

 

Taaaa..... :mrgreen:

 

Idę pograć w Wiedźmina, dostałem zlecenie na zabicie TROLA :!: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...