Skocz do zawartości

gry komputerowe


Vefour

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy to znaczy który ... bo tyle tego produkują że sie pogubiłem.

Need For Speed

Need for Speed Special Edition

Need For Speed 2

Need For Speed 2 Special Edition (+3DFX i te muchy rozwalające sie na szybie, mmm :mrgreen:)

Need For Speed 3 Hot Pursuit

Need For Speed: Road Challange / Need For Speed: High Stakes

Need For Speed Porshe 2000 / Porsche Unleashed

Need for Speed Hot Puruit 2

Need For Speed Underground

Need For Speed Underground 2

Need For Speed Most Wanted

Need For Speed Carbon

Need For Speed Pro Street

 

ufff.... o jakimś zapomniałem :?: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W NFS nowego nie grałem, ale Wiedzmina jak najbardziej polecam, klimat klimat i jeszcze raz klimat, choc kilka bugów jest. Graficznie Crysis to to nie jest ale gierka daje rade, a jakie dialogo, przykładów nie podam bo paseczek bym dostał :mrgreen:

 

http://youtube.com/watch?v=_Tl3nIRf6G4 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jumpman, źle :razz:

 

Need For Speed 4 High Stakes

Need For Speed 4 Road Challange

 

To ta sama gra, tylko w USA i Europie miała inny tytuł (ten drugi jest chyba eu spec.). To raz. Dwa. Dawanie numeru 4 to jakieś wróżenie z fusów. Ona była traktowana (nawet przez twórców) jako 3,5, a numeru nie miała.

 

Po Porsche 2000 (też miała 2 tytuły, drugi to N4S Porsche Unleashed) było Need for Speed Hot Puruit 2.

 

Więcej błędów się nie dało zrobić? :razz: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jumpman, nie. Bo jeszcze było Motor City Online (między Porsche, a HP2) , no i pierwsza część też miała poszerzone wydanie. Wiki podaje, że nazywała się N4S SE, ja nie pamiętam jak było. Zresztą na wiki jest jeszcze masę N4Sów ( :shock: ), ale ja podaje tylko te o których słyszałem.

 

Dodaj jeszcze do N4S Porsche 2000 / Porsche Unleashed

 

EDIT: Zgadza się. "Druga pierwsza część" nazywała się Need for Speed Special Edition (SE)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W CS 1.6 mogę zagrać nawet zaraz.

 

Można by pomyśleć o forumowej grze, tylko, że połowa ma 1.6, a połowa source. Da się to jakoś darmowo ujednolicić? :mrgreen:

 

 

jeszcze było Motor City Online

Tak właściwie to nigdy się nie ukazała, EA wycofało grę. Co nie zmienia faktu ze NFSów było duzo :razz:

 

Wydawało mi się, że w usa wyszła. Pamiętam szumne wypowiedzi w Cd-Action i jak się smuciłem, że sobie nie pogram, bo neta nie miałem, a po Porsche oczekiwania względem nowego N4S były wielkie, a skończyło się na bublu, który był krokiem wstecz. Kompletnie nierealistyczny model jazdy, zero uszkodzeń, badziewny i sprzetożerny silnik gry. Tak narodził się N4S HP2 i później Undergroundy i inne takie. Tak umarł prawdziwy Need for Speed. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Than_Junior, jasne, 3DFXy na allegro po 5-10zł, kiedys to było coś, gry w których nie było pixeli, piękna gładka grafika, w NFS2SE muchy na szybie, warunki atmosferyczne, cud miód i orzeszki :mrgreen:

 

:smile:

Wspomniane wcześniej muchy:

nfs2_03.jpg :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...