Skocz do zawartości

Nasze forumowe MANDATY


ogs

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 699
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

bez przesady :mrgreen: ale kiedys podczas akcji trzezwosc w Krakowie mnie zatrzymali i pytaja Pani Anno piła Pani odp nie spiesze sie wiec dowidzenia... :mrgreen:

 

[ Dodano: Pią Mar 27, 2009 7:58 am ]

Carfit patrz i sie ucz jak nie płacic mandatów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carfita można jako sędziego :wink:

 

Dziękuje za uznanie :mrgreen: 6 razy zabrane prawko do czegoś nobilituje w końcu :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mam CB, więc chyba mogę mówić o szczęściu - na chwilę obecną 0 pkt i ostatni mandat parę ładnych lat temu (89 na 70-ciu) :cool:

 

Chociaż muszę się przyznać, że dwa razy mnie capnęli i się wykpiłem:

- raz za nawrotkę na skrzyżowaniu gdzie na światłach była tylko strzałka w lewo (wielu tam tak robi, więc stali w ukryciu i czekali na ofiarę :evil: ), ale żona ich przegadała, że jest świerzo po kursie i jej pan instruktor oficer drogówki mówił, że tak wolno :mrgreen:

- drugi raz za skręt w lewo już na czerwonym, tu sam się "jakoś" wyratowałem :twisted:

 

Coś mam pecha do tego skrętu w lewo :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 razy :shock: :twisted:

 

 

Wiedziałem, że carfit to rekordzista, ale nie sądziłem, że rekord jest aż tak wyśrubowany :mrgreen::twisted:

 

Moje ostatnie punkty, powinny się skasować za jakiś miesiąc; 4pkt + 180 PLN :arrow: fotopstryk przenośny ustawiony całkiem "pośrodku niczego" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio za fotoradar od drogówki przyjąłem 300 zł i 8 pkt. ( 43 km/h ) :evil:

Pierwsze punkty od 2002 roku.

 

I teraz niech ktoś mi wytłumaczy jak może być mandat 300 PLN za przekroczenie o 43 km/h i równocześnie 300 PLN za stanie za blisko skrzyżowania... :shock:

 

[ Dodano: Pią Mar 27, 2009 9:33 am ]

Zanim cos napisze, to spytam, czy ten temat nie jest przypadkiem sponsorowany przez wojewodzka komende drogowki? :wink: :mrgreen:

 

Podejrzewasz mnie o współpracę z ciemną stroną mocy? :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

[ Dodano: Pią Mar 27, 2009 7:58 am ]

Carfit patrz i sie ucz jak nie płacic mandatów...

 

Carfit żeby mieć takie wyniki jak ty musiałby sporo zainwestować w chirurgię plastyczną. Sądzę w tym momencie, że taniej będzie płacić mandaty :mrgreen:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

400 zł za 92/50....północ, zabita dechami wiocha. Już po wystawieniu zapytałem pana policjanta czy osobiście też jeździ nocami przez takie miejsca 50 km/h to zapytał czy czasami nie mam za głośnego wydechu...

 

O tej godzinie dozwolona prędkość w terenie zabudowanym to 60km/h :mrgreen: A tekst z wydechem dobry, bystry koleś :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

[ Dodano: Pią Mar 27, 2009 7:58 am ]

Carfit patrz i sie ucz jak nie płacic mandatów...

 

Carfit żeby mieć takie wyniki jak ty musiałby sporo zainwestować w chirurgię plastyczną. Sądzę w tym momencie, że taniej będzie płacić mandaty :mrgreen:

 

Pozdrawiam

 

zawsze moze trafiac na panie policjantki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie dwa lata i dwa miesiące temu dostałem pierwszy mandat od 14 lat... 1000 zł i 28 pkt karnych. Vectra z fotorejestratorem zrobiła dosyć długi film z przejazdu trasą katowicką. Najśmieszniejszy tekst policjanta: "Byłoby dużo więcej ale przy 200 km/h zaczęła nam się kamera trząść i nic nie widać..."

Dla usprawiedliwienia dodam że ruchu na trasie praktycznie nie było a policjanci sami mnie prowokowali (nie będzie "niemiec" pluł "japończykowi" w maskę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W drodze z Krakowa do Radomia gdzieś na dojeżdzie do Kielc . Nie chciało mi się wyprzedzać kolumny TIR-w i jakiegoś busa z lawetą i złomem na lawecie . Jechałem za nimi kilka kilometrów i nagle słyszę dyskotekę za sobą . Zdziwiony zjechałem i dowiedziałem się , że wjechaliśmy w teren zabudowany 92/50. Zatrzymali ostatniego w kolumnie - 200 zł i 6 pkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę z Gdyni do Warszawy sypie mocno śnieg na jezdni chyba z10 cm błota . Z bocznej drogi wyjeżdża Skoda a ja na 50 mam 110 . Po kilku sekundach Skoda włączyła niebieskie , ale trzyma się z 200 m za mną , dodaję gazu a ona coraz dalej zostaje /byliśmy sami na tym odcinku/. Po paru kilometrach zgubiłem gości i wjechałem na stację za TIR-a . Przeczekałem i po paru kilometrach ich dogoniłem , ale koguta mieli wyłączonego . Nie mogli mnie nagrać . Tym razem nie wyprzedzałem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W drodze z Krakowa do Radomia gdzieś na dojeżdzie do Kielc . Nie chciało mi się wyprzedzać kolumny TIR-w i jakiegoś busa z lawetą i złomem na lawecie . Jechałem za nimi kilka kilometrów i nagle słyszę dyskotekę za sobą . Zdziwiony zjechałem i dowiedziałem się , że wjechaliśmy w teren zabudowany 92/50. Zatrzymali ostatniego w kolumnie - 200 zł i 6 pkt.

 

To już szczyt hamstwa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak to jest z wyprzedzaniem? Ktoś mi mówił, że policja ma prawo zatrzymać jak się przekroczy prędkość nawet, jeśli jest to podczas wyprzedzania na drodze jednojezdniowej. A kiedy przecież chodzi o zmniejszenie ryzyka wypadku! :shock:

 

Bo nie powiem, jeżdżę przepisowo, ale podczas wyprzedzania na trasie, szczególnie jak wyprzedzam kolumnę, to wtedy nie obchodzi mnie ile tu jest dozwolone, tylko żeby jak najszybciej wrócić na swój pas :roll:

 

[ Dodano: Pią Mar 27, 2009 12:33 pm ]

Simon, OBK jako kombi ma to do siebie, że podczas opadów śniegu cały tył jest pokryty tymże, włącznie z rejestracją ;) Oby tak było i w tym przypadku!

 

Choć osobiście bym nie ryzykował ucieczki przed policją... chyba, że warunki by w razie czego pozwoliły strzelić głupa "no widziałem koguta, ale nie sądziłem że to o mnie chodzi" :mrgreen:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za uznanie 6 razy zabrane prawko do czegoś nobilituje w końcu
Carfit, to ja w tym roku już drugi raz zdaję, a wogóle, to 6 raz, więc nie ma się co przejmować, wszystko za foto. Pozdro

 

[ Dodano: Pią Mar 27, 2009 12:41 pm ]

na początku roku nazbierałem 52 pkt w ciągu dwóch dni, hahaha, a teraz mam już 28pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja od 06.2002 do 09.2008 - 0 punktów (kilkanaście pouczeń, jeden mandat 50zł za "zakłócanie porządku" :roll: a było grubo ponad 100 na 50)

a od 09.2008 do 01.2009 - jakby tata się raz nie podłożył, to miałbym 25.

 

Najciekawszą dla mnie rzeczą jest to, że moja siostra ma prawko od 1999roku i nie miała nawet ani jednej kontroli drogowej :shock:

a mało nie jeździ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...