Skocz do zawartości

NIECH ŻYJE NAM!!!!!!!


Moniqa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

..... ja życze mamusi foresterka 2.5 l(tylko bez zestawu aero 8)) i dymion też 2.5 l w takim samym kolorze, tylo wtedy trza by życzyć żeby sonsiadka sie wyprowadzila :twisted: no i oczywiście zajęcia pierwszego miejsca na zlocie plejad II w klasyfikacji terrrrenowej jak to było w roku ubiegłym, na zlocie plejad numer I 8) :P .......

 

pozdr. mk.si

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to Waldek 18 czy 18 z kawałkiem sobie liczy? :?

 

Noooo ....jak by to powiedzieć .....ni ma sie czym chwalic.

 

Mamusia

 

18 lat... plus VAT (reszty nie liczę... jest w gratisie... ;)

 

Trzymta się matuś! (Z wyjątkiem czasu jak chcecie się.... puścić :)

 

Pozdrawia Najbardziej Marudne Dziecko w Familii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dymion też 2.5 l w takim samym kolorze, tylo wtedy trza by życzyć żeby sonsiadka sie wyprowadzila :twisted:

 

Mat...Ty pamietaj ze macki osmiornicy..znaczy sie siostry siegna wszedzie.. :twisted:

 

no i oczywiście zajęcia pierwszego miejsca na zlocie plejad II w klasyfikacji terrrrenowej

 

obawiam sie ze w obecnej wersji "aero" Szczala nadaje sie tylko na szose..w terenie moze zebrac caly teren ze soba :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mat...Ty pamietaj ze macki osmiornicy..znaczy sie siostry siegna wszedzie.. :twisted:

no właśnie mk.si lepiej się zastanów co mówisz bo jak by tak siostra się przeprowadziła w okolice Ariańskiej to komuś innemu mogłyby zacząć zapasy znikać... :roll:

 

..... yyy monopolowemu z Lubicz :?: :?: 8) ja zapasy jeszcze mam z 18tki np. 1,5 l Sobieskiego :twisted: ..... tylko ja nie wiem z kim* to bym musiał pić żeby wypić w jeden wieczór :shock: .......

 

*nie dotyczy mamusi i Lucka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ :?: :?: 8) ja zapasy jeszcze mam z 18tki np. 1,5 l Sobieskiego :twisted: ..... ]

 

Te..kochaniuski to sie nie ma czem chwalic ze Matki wraz z bliska (bo sasiedzka) rodzina na bibe nie zaprosiles :roll: normalnie brak slow... 8) na kielbaskach za kare stawiasz Kaca :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez Mamusi ciężko będzie podjąć decyzję kiedy kiełbaski - Moniqa ma mino wszystko mniejszy posłuch na forum więc mniej ludzi się zjawi jak Ona każe, a jak Mamusia powie to w modrdę jeża niech tylko ktoś spróbuje nie stawić się... (tylko termin niech będzie jakiś sensowny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez Mamusi ciężko będzie podjąć decyzję kiedy kiełbaski - Moniqa ma mino wszystko mniejszy posłuch na forum więc mniej ludzi się zjawi jak Ona każe, a jak Mamusia powie to w modrdę jeża niech tylko ktoś spróbuje nie stawić się... (tylko termin niech będzie jakiś sensowny)

 

Moze tak jak zawsze ... tam gdzie zawsze... z tymi co zawsze.... no moze troche nowych osob sie pojawic, ale Mamcia niech sie nie stawi to normaclnie centralnie Freak dostanie tajemnym kanalem sygnal do ataku. Zaswieca sie spokojnej nocy oczka na czerwono i zacznie sie zemsta Freak'a diabelek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochanieńki do takiej ilości to my z Mamusią byśmy nawet nie zasiadali , chyba że na podwieczorek

 

.... ok zwracam honor, to może na łebka po 1,5 L bedzie lepiej, czy dalej mało :roll: :D :?: .....

 

może się mylę ale mk.si ma chyba najbliżej, więc... :twisted:

 

.... znaczy sie do czego, do 1,5 litra sobieskiego :?: a tak stoi na półce ..... 8) .......

 

mk.si

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...