Skocz do zawartości

NIECH ŻYJE NAM!!!!!!!


Moniqa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Sto lat!

Żeby cudownie, jak w Kanie Galilejskiej każda flaszka w której dziób umoczy w czystą benzynę się zamieniała

 

no wiesz niemoge tak napisać, bo wszyscy czytają i wogóle, brak ograniczeń wiekowych, poza tym nie chciała bym cie zepsuć,rozumiesz.masaż kończy sie zawsze na tym samym, przynajmniej u mnie :)

 

Tu się o pijaństwie rozprawia i o przekraczaniu prędkości...

Każden co się przyjmował na forumowego (!) członka zdeklarował się że ma ukończone 13 lat. A takiego/takiej to dzisiaj już trudno zgorszyć więc śmiało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu się o pijaństwie rozprawia i o przekraczaniu prędkości...

Każden co się przyjmował na forumowego (!) członka zdeklarował się że ma ukończone 13 lat. A takiego/takiej to dzisiaj już trudno zgorszyć więc śmiało.

 

chciałam wam fajnie zrobić, zrobiłam nowy post a taki jeden pan po mnie pojechał :cry: a ja ścialam dobrze :cry: naprafde

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wprowadziła świeżego młodego kobiecego ducha na forum i chwała jej za to 8)

 

bóg zapłać Charlie za Twe moje docenienie :lol:

 

Dobra, starczy, ja wysiadam (wiem, nikt nie będzie tęsknił). Czuję się jak w maglu / na targu z warzywami. A to jest forum.SUBARU.pl :!: :!: :!: :evil:

 

Żegnam wszystkich, miło było (szczególnie, jak było na temat).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, starczy, ja wysiadam (wiem, nikt nie będzie tęsknił). Czuję się jak w maglu / na targu z warzywami. A to jest forum.SUBARU.pl :!: :!: :!: :evil:

 

Żegnam wszystkich, miło było (szczególnie, jak było na temat).

 

sorry że to powiem ale przesadziłeś, ok może ci sie to nie podoba ale nie psuj przyjemności innym!!!!!!to że jesteś burakiem nieznaczy że wszyscy nim są!!!!tak, może cie to obraziło, trudno, ale ja już nie wytrzymałam, można kochać Subaru, ale radze ci sie tak nie ograniczać, bo źle skończysz

tak jestem potworem, psuje Twoją autową atmoswere, ale nie rób z siebie ofiary, za którą trzeba płakać, bo ja nie będe, mialam nadzieje że samochód na forum można troszke przystroić czymś innym, czymś świerzszym, ale ty to zj.....

było miło poszło sie .....szanowna dyrekcjo, czy ciągle trzeba o samochodach??tu są ludzie, tacy z krwi i kości co czasem też lubią gadać o niczym....

:( aż mi sie przykro zrobiło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, starczy, ja wysiadam (wiem, nikt nie będzie tęsknił). Czuję się jak w maglu / na targu z warzywami. A to jest forum.SUBARU.pl :!: :!: :!: :evil:

 

Żegnam wszystkich, miło było (szczególnie, jak było na temat).

 

sorry że to powiem ale przesadziłeś, ok może ci sie to nie podoba ale nie psuj przyjemności innym!!!!!!to że jesteś burakiem nieznaczy że wszyscy nim są!!!!

 

[...]

 

:( aż mi sie przykro zrobiło

 

Ależ łatwo jest wyciągać wnioski: chcę na forum o SAMOCHODACH poczytać (choć czasem) o SAMOCHODACH, a więc jestem burakiem :twisted:

 

Ale jak już tak jest, to pewnie nawet nie rozumiem słowa "przykro"...

 

Życzę dobrej zabawy, w stylu rozmów u fryzjera damskiego...

 

PS. Czekam na dalsze głosy potępienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

życzę dobrej zabawy, w stylu rozmów u fryzjera damskiego...

 

skoro cie tu tak wszyscy lubią i wogóle to lepiej ja odejde z tego warsztatu samochodowego, bo widocznie tu nie pasuje

 

Mnie tu nikt lubic nie moze, bo nikt mnie nie zna - nie pojawiam sie na zlotach itp. itd., chocyby dlatego, ze pracuje za granica. Mam w planach po powrocie do Polski kupic sobie Subarynke i stad moja obecnosc tutaj. Ale od kiedy na forum pojawily sie konkursy i cala para zaczela isc w gwizdek to Forum stracilo dla mnie sens...

 

Zostan - bedziesz ozdoba, bo kobiet tu malo. Ja sobie o Subaru poczytam gdzies indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to ma wszystko znaczyc ?! :evil:

Co za buraki ? Przeciez to nie sezon jeszcze na buraki ! :P

 

Sie mi prosze zaraz przeprosic nawzajem i zakonczyc te scesje w tak uroczystym watku i jezeli to naprawde konieczne - przeniesc je na PW!

 

Mamcia jak to przeczyta to da wam popalic !

 

Ja wiem, ze idzie wiosna, hormony sie budza, ale to jakies takie nieteges sie na poczatku obudzily i sie tylko obrzucaja!

 

Na odejscie z forum sie nie zgadzam, protestuje i jest to stanowcze VETO !

 

To, ze jest to Forum Motoryzacyjne - to fakt, ale ze "Subaru" to rowniez emocje to inna sprawa. Faktem rowniez jest, ze powinny te emmocje chociaz troche zahaczac o samo Subaru. Niestety nie sadze aby temat zupelnie OT byl nieodzowny. Kazdy temat po wyczerpaniu i tak zaczyna byc lekko offtopicowy :D

 

Podsumowujac.

Przemeq - zostajesz i to jest nieodwolalne :P

Graża - zrozum prosze, ze wiekszosc zdecydowana ma jednak hopla na punkcie Subaru i jest tutaj wlasnie z tego powodu. Inna sprawa, ze faktycznie wszyscy jestesmy ludzmi, ale... przez dluugi czas wyrobilismy pewne zasady i chociaz powiew swiezosci jest jak najbardziej mile widziany, tak rewolucyjne zmiany klimatow wlasnie takie reakcje wywoluja. Prosze rozloz je w czasie, a napewno tez ci sie u nas spodoba 8)

 

...a tak juz zupelnie OT to Mamci jeszcze jeden i jeszcze raz :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łeee... spóźniłem sieeee!!!

Pomimo tego dorzucam swoje 3 grosze do całego bukietu życzeń urodzinowych! Nie wnikam które to już urodziny mamusia ma za sobą, ale sądzę, że gdzieś pomiędzy tymi kiedy jeszcze nie wolno, a tymi kiedy już nie można... ;) Życzę zatem samych wspaniałości w dalszym procesie życiowym i pociechy z dziatków!

 

Bartosz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...