Skocz do zawartości

Moje Subarowe zboczenia


chojny

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem subarocholikiem- andre82

Podobno trzeba mnie leczyć :shock: (opinia rodziny i znajomych) a ja się nie dam! Czułe słowa ,głaskanie po kierownicy czy błotniku słuchanie jak bokserek mruczy zaglądanie pod maskę codziennie to przecie normalne zachowanie posiadacza Subaru kilka kubków portfel bluzy czapki smycz do kluczy i strona startowa the forum czy to jest chore? narzeczona już 2 lata wypomina urlop nad morzem który zamiast tydzień trwał 3 dni więcej nie dałem rady wytrzymać bez maleństwa musiałem wrócić bo co to za urlop bez Subaru.

Mój znajomy mechanik po tym, jak zobaczył kolejne subaraki kupione przez kumpli powiedział: "I choroba się rozprzestrzenia", po czym dodał - "Dam wam numer do lekarza, potraktuje was łagodniej..":)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast summa summarum wymknęło mi się ostatnio summa subarum :?

Do Konfesjonału z tym!

Tam zsumuj grzechy, a otrzymasz pokutę.

ietam, Konfesjonał od razu... toż to nie grzech, a raczej objaw postępującego zsubarzenia ;)

 

 

BTW, niniejszym uprzejmie gratuluję sobie setnego posta na The Forum :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo lubię patrzeć w szklane witryny, ale jak przejeżdżam obok moim forkiem... :mrgreen::P

 

Ja też lubię patrzeć w te witryny ale mam problem z jednoczesnym obserwowaniem drogi przed autem :oops::oops:

Taką mam przypadłość :mrgreen:

 

 

A czy zdarza się Wam na dużych parkingach rozglądać się za innymi Subaru i próbować zaparkować obok nich? Bo mi tak.

 

Rozglądam się bez przerwy, ale żadko spotykam :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy zdarza się Wam na dużych parkingach rozglądać się za innymi Subaru i próbować zaparkować obok nich? Bo mi tak. :oops:

No ba :lol: A wracając do samochodu idę tak, żeby przejść koło jakiejś plejady (najchętniej Forki i Legace) i sobie myślę "o, taki byłby miodzio"... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...