Skocz do zawartości

ZLOT PLEJAD 2009


guma

Rekomendowane odpowiedzi

....Wielkie dzięki dla Countdowna i Intaka którzy zrobili wszystko co w ich mocy aby najszybciej naprawić moje autko.

 

P.S. miałem napisać trochę innego posta :twisted: ale już mi przeszło i skoncentrowałem sie tylko na podziękowaniach :twisted:

pozdr

l.k.

 

Najważniejszy jest efekt, a nie droga ! Ja dziękuje Feliksowi i EMOTORSPORT że nie zawiedli w potrzebie !

Dziękuje Chojnemu za pilotaż i cucenie po akcji dwójka się kończy daj trzy i 130 km/h w pole, oraz za to że na torze nie krzyczał ze strachu. BaRaemu że był i wspierał jak i w czym się dało. Całej ekipie przy okrągłym stole z kantami za to że nie uciekliście i że nie musiałem tego świństwa pić trzeci raz !

Padam na pysk ! Idę do Orfeusza !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Załoga nr. 25 (trasa szosowa) pozdrawia i dziękuje:

 

-SIP-owi za możliwość świetnej zabawy oraz nagrody

-konkurencj w klasie "wolnossącej" za naprawdę zaciętą rywalizację

-załogom zakwaterowanym w hotelu MAZUR za miłe pogawędki

-wszystkim za jak zwykle fajną atmosferę

 

Gratulacje dla SIP za świetną organizację.

Gdyby nie totalnie niezrozumiały brak namiotu podczas sobotniego wieczoru, naprawdę nie byłoby się do czego przyczepić ...

 

Żaku

 

[ Dodano: Pon Cze 15, 2009 1:18 am ]

Gratulacje dla zwycięzców, a w szczególności dla zwycięzcy klasy w której startowałem tj. wolnossącej czyli Piotra Żakowskiego - nadrabiałem stratę do Ciebie z pierwszego dnia, ale niestety dla mnie zbytnio się starałem

 

Dzięki za walkę do końca. Twoje przejazdy w bazie PKS-u były naprawdę widowiskowe. To cud, że zdążyłem na ten PKC :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było po prostu super :cool: , świetna atmosfera, rewelacyjni ludzie... szkoda, że tak krótko :wink:

 

Pozdrowienia i podziękowania dla wszystkich poznanych i już znanych Forumowiczów, mieszkańców hotelu Na Skarpie za nocne czuwania na czerwonych skórach :twisted: i lanserów z turystycznej za spacerowe przejazdy :mrgreen: oraz Żelaznym za wspólnego nielegala na torze w Mikołajkach :mrgreen:

 

Droga powrotna, dzięki temu, że wyjechałam o 6.30 zajęła mi tylko 2h w strugach deszczu... o 9.30 zameldowałam się już na Karowej na egzaminie nr 1/4 dzisiejszego dnia - udało się, wszystkie zdane :cool:

 

 

Tu należą się podziękowania dla koleżanki z forum, dzięki której felix mógł go otrzymać :mrgreen:

 

Polecam się na przyszłość :cool: miło było poznać :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za walkę do końca.
Polecam się na przyszłość :mrgreen::mrgreen:

Myślę, że zwycięstwo bardziej smakuje jak rywale depczą po piętach, a różnice czasowe na szczycie tabeli były niewielkie. Jeszcze raz gratki za 1 miejsce :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My sie tez zameldowalismy w domu wczoraj noca pozniejsza - calo i zdrowo.

 

dzieki serdeczne - ekipie lodzko - warszawskiej za wspolna jazde tam i z powrotem z przerwa na pyszny obiad w drodze powrotnej

wszystkim poznanym na miejscu forumowiczom za wspolna zabawe

Pumexowi gratuluje pudla na terenowej

 

Organizatorom zorganizowania dobrej zabawy - a w przyszlym roku mneij wpadek - ale i one sie najlepszym zdarzają.

 

Dyrekcji - za osobisty nadzor i wklad nad wypchnieciem mojego auta z piachu :mrgreen:

 

Wszystkim za mega towarzystwo. Jak ogarne zdjecia to tez wkleje.

Emotorsport - kurcze, miales wylaczony telek w niedziele - a Twoja pomoc po wyjezdzie serwisu mogla byc nieodzowna - mam wolnossace s -turbo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za rewelacyjną imprezę. Próby terenowe były całkiem całkiem, dojazdówki po szutrach zaś najlepsze :twisted::mrgreen: Aż się nie chciało wracać... To były moje pierwsze Plejady, na pewno nie ostatnie.

 

Największe zaś podziękowania dla żony i synka za cierpliwość i tolerancję dla moich odchyłów. BTW - ciekaw jestem czy przypadkiem mój syn nie był najmłodszym uczestnikiem Plejad - ma 3,5 miesiąca :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moje pierwsze plejady i już przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Bawiłem się świetnie. Wszystkim ekipom z trasy turystycznej wielkie dzięki - jesteście niesamowici, było miło Was poznać, zwłaszcza numery 6, 7 (P@dre),45, 43 i Andremil - Piła górą! SIP na medal - wpadek nie było :roll: . Jestem pod wrażeniem walki na trasie terenowej i szosowej.

Intakwrx, Chojny i BaRay miło było Was poznać osobiście.

 

P.S. W przyszłym roku zlot w Bieszczadach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plejady, Plejady i po Plejadach

 

 

Pozdrowienia dla ekipy Trójmiejskiej bez której wyjazd nie byłby tak zajebisty :mrgreen:

Apal, Apalowy,Primi,Lidka oraz oczywiście osoba bez której przesiedziałbym wyjazd w domu , mój umysłowy, prawoskrzydłowy, radio-nawigator, współlokator, polewacz, Firek !!! :mrgreen:

 

Za super prowadzenie kolumny w czasie dojazdu podziękowania dla ekipy Oskara

Za prowadzenie na dojazdówkach szutrowych podziękowania dla Primiego - moim zdaniem najlepsza część Plejad :twisted:

 

Dla spotkanych i zapamiętanych : vergette,Niunia (szkoda że nie udało Ci się wpaść na imprezę, bo miejscówka czekała :cool: ) Primar i Krystyna (czekam na zdjęcie jak jesteś w naszych z Firkiem objęciach :mrgreen: ) Żelaźni x 3, kubacki , zamieszanie , przesympatycznej załogi 25 szosowa Piotr i pilotka oraz dla pozostałych :grin:

 

Przesyłam uśmiechy Renacie N z biura zlotu :cool: :wink:

 

 

Tomir z ekipy

 

dużo TEGUILA mało RALLY TEAM :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W uzupełnieniu poprzedniej listy podziękowań itp.

Szczególne podziękowania dla ekipy warszawsko-krakowskiej przedstawionej poniżej, która po drodze zagarnęła jeszcze załogę siekli. Jazda w tym konwoju - bezcenne. :mrgreen:

 

plejady20090010.jpg

 

Wyrazy wdzięczności - dla wynalazcy CB. Za zaoszczędzone wczoraj dzięki niemu pieniądze, mogę wiele razy napić się za Jego zdrowie :wink:

 

Primar i Krystyna (czekam na zdjęcie jak jesteś w naszych z Firkiem objęciach

Tomir, zdjęć mam ok. 400, więc trochę zejdzie, ale będą :twisted:

vergette, gratki za zdany egzamin po tak intensywnych 4 dniach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprost z domowych pieleszy Urabus Family Team przesyła wszystkim serdeczne pozdrowienia i podziękowania za wspólnie spędzony chwile. Posiadówki w okolicznych knajpkach, biesiady na czerwonych fotelach hotelu "Na Skarpie" i spotkania na trasie dostarczyły nam niezapomnianych wrażeń, które będziemy wspominać w oczekiwaniu na następne Plejady.

 

PS. A propos Plejad 2010, czy znane są już jakieś szczegóły :?: :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarnuch z turystyka nr 8 melduje się wraz z załogą ;)

Wielkie podziękowania dla wszystkich forumowiczów którzy pojawili się w tym roku na plejadach i większości z nich których udało mi się rozpoznać i zobaczyć, pogadać już nie tylko na forum ;)

 

Co do organizacji to mam jednak kilka zastrzeżeń...

Co do pierwszego dnia-było super ;)

Ale dzień drugi był Nudny. Pokonywaliśmy wielokrotnie te same kilometry trasy, nie zobaczyliśmy prawie nic, a przez te godziny można byłoby zwiedzić np bunkier Hitlera czy też inne zabytki zamiast np "ruin zamku" których nie było czy drewnianego punktu widokowego...

Ponadto, zabrano nam jedyną konkurencje jaką mieliśmy na trasie do której również musieliśmy pokonywać kilometry by dowiedzieć się ze jej nie ma i wrócić tą samą drogą... co prawda dostaliśmy sms'y jednak dużo po fakcie, gdy byliśmy już w drodze na catering. Trasa turystyczna dostawała sms'y tyczące się trasy terenowej itp. Brak parasoli to kolejny minus.

Trasa turystyczna i terenowa startowała z tego samego ciasnego miejsca gdzie wszystko sie dezorganizowało i korkowało, w tym samym czasie do bramy wjazdowej "pchały się" 2 auta i co wtedy? kto pierwszy? Gdyby nie ten bałagan na pewno dałoby się uniknąć małej stłuczki w wyniku której ucierpiały drzwi turystyka i przód terenowca. jedna z tras mogłaby startować z polnego parkingu gdzie było naprawdę dużo miejsca.

Dlaczego zostaliśmy zmuszeni do wybrania samych drogich hoteli?

Miedzy innymi "Na skarpie" gdzie kontakty w naszym pokoju były powyrywane ze ścian i "dyndały" brakowało kilku kafelek dzięki czemu mieliśmy piękny widok na zaprawę murarską, brak ciepłej wody, ciekawe kto im dał te 3 gwiazdki... i w dodatku za taką kasę.

Ale warunki hotelowe nie sa wina SIP'u ale to, że zostaliśmy zmuszeni, nawet Ci mieszkający niedaleko do wybrania hotelu z listy, wielu miedzy innymi przez to zrezygnowało z plejad.

 

Poza tym było tak jak miało być, super zabawa wraz z innymi chorymi na subaroze, poznanie ich i wymiana własnych doświadczeń, rywalizacja ;)

 

Tu chciałbym podziękować Nikkon'owi za konkurs, z pewnością wielu z nas nie zrobiłoby takich plejadowych-pamiątkowych zdjęć gdyby nie konkurs i chęć wygranej ;)

 

I mam nadzieje, ze za rok wszyscy znów wszyscy spotkamy sie na plejadach ;)

 

P.S. W przyszłym roku zlot w Bieszczadach

Skąd taka informacja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaku miło było Cie poznać, najfajniejsze chyba to i to że mimo rozstrzelonego troszeczke startu i tak przemieszczaliśmy się w mini grupach i w ten sposób było integracyjnie, ciekawie i bardziej bezpiecznie

No i oczywiście pozdrów swojego PILOTA bo jedna z nielicznych osób która była w stanie mnie zrozumieć gdy siedziałem na prawym :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd taka informacja?

 

Tak sobie wymyśliłem :grin: Poza tym, idę zgodnie z powiedzeniem: Bzdura powtarzana n-krotnie staję się prawdą :lol:

A poważnie mówiąc, to jest to kraina równie ciekawa, jeszcze mnie odkryta i wymagającą jak Mazury. Można tam ułożyc naprawdę ciekawe trasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. A propos Plejad 2010, czy znane są już jakieś szczegóły :?: :wink: :mrgreen:

Tylko wyniki :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Które miejsce zajmę :?: :mrgreen:

Zaplanuj wolne pomiędzy 3-6 czerwca

Już zaplanowane :wink: Tegoroczny pomysł na dłuższe Plejady był strzałem w dziesiątkę, mam więc nadzieję, że stanie się to nową coroczną tradycją. :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mnie pamięc nie mysli to Bieszczady juz byly - bardziej obstawiam Gory Świetokrzyskie i kieleczczyzne.

 

Primar - rzseczywiscie jazda w konwoju super sprawa - btw - o ile dobrze pamietam to ktos chcial oddac zaj..... nawigacje ALPINE..... z konwoju

 

[ Dodano: Pon Cze 15, 2009 12:01 pm ]

a tak BTW - czy odbyło sie losowanie kuponow z cegielek nabytych na rzecz Oskara ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokonywaliśmy wielokrotnie te same kilometry trasy, nie zobaczyliśmy prawie nic, a przez te godziny można byłoby zwiedzić np bunkier Hitlera czy też inne zabytki zamiast np "ruin zamku" których nie było czy drewnianego punktu widokowego...

 

ja i kilku forumowiczów ze hotelu Skarpa w pełni sie zgadzamy. z Mikołajek jest ok 60 km .

 

[ Dodano: Pon Cze 15, 2009 12:04 pm ]

Tegoroczny pomysł na dłuższe Plejady był strzałem w dziesiątkę, mam więc nadzieję, że stanie się to nową coroczną tradycją.

 

4 dni są lepsze od 3 Plejadowych dni :mrgreen:

 

[ Dodano: Pon Cze 15, 2009 12:06 pm ]

Andremil, moja żona i dzieci dziękują Twojej żonie za transport do hotelu w sobotni wieczorny deszcz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani - nie dotarłam - z przyczyn losowych.

Cóż, najpierw winna była kontuzja własna - a później, kiedy już miałam przyjechać jako reporterka i nawet dostałam akredytację - kontuzja auta.

 

Mimo wszystko chcę ten artykuł napisać, dlatego będę wdzięczna za:- ciekawostki (np najmłodszy, najstarszy uczestnik, anegdotki zlotowe itp)

- opisy tras i atrakcji od strony zawodniczej

- materiały foto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...