Skocz do zawartości

ZLOT PLEJAD 2009


guma

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

witojcie witojcie, hallo hallo tutaj Londyn, żarcik, zakupiłem w 2008.11 samochód, Subaru nie??? i czy dostanę zaproszenie , czy muszę się martwić, pisać dzwonić, prosić, podpowiedzcie, z góry dzięki, Dyrekcji tyż.... za nowy silnik..

Zajrzeć na stronę http://zlot.subaru.pl/ i wypełnić formularz etc.

 

maniujr napisał/a:

a co zawiera ta cena ? całość ? bez zakwaterowania ?

 

Zestaw gadgetów (tzw. wyprawka) i jakiś (niewielki, jak sądzę) udział w kosztach imprezy. Hotel opłacasz dodatkowo.

Koszt imprezy ponosi SIP.

Wartość wyprawki (w kosztach zakupu) odpowiada wpisowemu (w tym roku nie tak całkiem - troszkę musimy dołożyć :???: ).

 

Pozdrowienia

 

heloł droga Dyrekcjo !!!

jeśli koszt imprezy ponosi Dyrekcja to czemu dostałem wycenę na plus/minus 1080 PLN???

Czy to oznacza że mam zapłacić, czy jednak zakupiwszy autko w 2008.11 będę mógł wydać te pieniążki na gadżety do autka???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę Sobie odpowiedziec. Koszty imprezy (org zawodów, imprezki i pewnie jeszcze ze 100 innych rzeczy) ponosi SIP. Cena za udział to

- osoba dorosła 210 zł /os

- dziecko 110 zł / os

- klubowicz 180 zł / os

ale za taką wartośc (Dyrekcja napisała że nawet za troszkę więcej) dostaniesz wyprawkę z gadżetami. Dodatkowo samemu opłacasz Sobie nocleg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz że mogło byc tak że w cenie "wjazdu" nie dostajesz nic

 

Albo w ogóle mogło nie być nic.

 

 

Albo sprobuj kupic w sklepiku Subaru to co dostaniesz w wyprawce za kwote jaka zaplacisz za zlot... nie sadze zeby Ci sie udalo...

 

Ja tez czekam na III Etap... I oby wiecej takich malkontentow :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo sprobuj kupic w sklepiku Subaru to co dostaniesz w wyprawce za kwote jaka zaplacisz za zlot... nie sadze zeby Ci sie udalo...

 

Ja tez czekam na III Etap... I oby wiecej takich malkontentow

 

To my też czekamy na Ciebie ... i trzymamy kciuki :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo sprobuj kupic w sklepiku Subaru to co dostaniesz w wyprawce za kwote jaka zaplacisz za zlot... nie sadze zeby Ci sie udalo...

 

Ja tez czekam na III Etap... I oby wiecej takich malkontentow

 

To my też czekamy na Ciebie ... i trzymamy kciuki :grin:

 

yeap :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Tak jak wposminałem Zlot jest w tym roku dłuzszy.

Stąd trasy będą podzielone na 2 etapy ( piątek + sobota).

Oczywiście same trasy "rozgrywane" są równolegle.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wposminałem Zlot jest w tym roku dłuzszy.

Stąd trasy będą podzielone na 2 etapy ( piątek + sobota).

Oczywiście same trasy "rozgrywane" są równolegle.

 

Pozdrowienia

Mam nadzieje, że przebieg trasy (mapki) dostaniemy w dniu startu, żeby nie było tak jak ostatnio, że niektórzy z postanowili "przetestować" trasę co jak wiadomo nie skończyło się da aut najlepiej :???: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chodzi o ta rozwalona impreze w przededniu startu - jak dotarlem do hotelu bazy zlotu sie zameldowac to przywitala mnie laweta z tym rozbitkiem swiezym

Chyba nie chodzi o ten "przypadek" . Wypadek nie miał nic współnego z "testowaniem trasy"...chyba, że takie plotki już chodzą :roll: :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ouse 55

ul. Warszawska 13 D

11-730 Mikołajki :

1. Primi + pilot + dziecko 8 lat - szosowa wolnossąca nr 20

2. slesz + pilot(ka) - szosowa - nr 27

3. Lechu + pilot - turystyczna 4

 

Na Skarpie

Kajki 96

11-730 Mikołajki :

1. vergette + 1 dorosły + 1 dziecko (7 lat) - trasa turystyczna - nr 15 (prosiłam)

2. Yurek + 3 dorosłych. - trasa turystyczna - nr 8

3. PRIMAR + pilotka - trasa turystyczna - nr 13 ?

4. PJAY + pilot J.Bauer - trasa szosowa - turbo nr 30

5. GÓRAL z Łodzi + Rotej - terenowa nr 20 ?

6.cybel+pilotka+dwa szczypiory-trasa turystyczna nr.5

7. Bzyk + pilot - trasa szosowa - bez turbo nr 14

 

Mazur

Pl. Wolności 6

11-730 Mikołajki

1.

 

Sarmacja

Rybical 40

11-520 Ryn :

1. carfit + pilot

2. Alex + pilot

3. rpw + pilotka trasa terenowa

4.vert. stary grat 99 wiec sie juz nie licze na zlocie NOWYCH aut...

 

Zamek Ryn

Plac Wolności 2

11-520 Ryn :

1. Sebastian.R + pilotka

2. plejadek + plejadkowa i dwójka nieletnich, turystyczna -17.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to powiem tak , jak farb kupiłem za 150 000 to zabrali Nas do Egiptu i ....

 

... a znajomy kupil mercedesa za 300.000 i nie dosc, ze mu go zabrali (chyba predzej do Rosji, niz Egiptu), to jeszcze dostal wpiernicz i puscil farbe gdzie ma kluczyki od drugiego auta :razz: :twisted:

 

deal z Subaru wydaje sie zdecydowanie lepszy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a znajomy kupil mercedesa za 300.000 i nie dosc, ze mu go zabrali (chyba predzej do Rosji, niz Egiptu), to jeszcze dostal wpiernicz i puscil farbe gdzie ma kluczyki od drugiego auta

to jest zdecydowana antyreklama bycia kawiorem :wink:

 

 

muszę sobie dobrze wtorek zaplanować, żeby o godzinie ZERO być przed kompem podłączonym do internetu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chodzi o ta rozwalona impreze w przededniu startu - jak dotarlem do hotelu bazy zlotu sie zameldowac to przywitala mnie laweta z tym rozbitkiem swiezym

No właśnie o to mi chodzi, ktoś gdzieś powiedział ze chciał przetestować trasę, kolejny powtórzył itd...

 

Mój błąd :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już zapłaciłem, ale po mailu otrzymanym od Pani Pauliny Węgiel o treści:

"Szanowni Państwo,

Wszystkie samochody biorące udział w zlocie przed startem zostaną poddane badaniu

technicznemu, elementem, którego jest porównanie numeru VIN samochodu biorącego

udział w zlocie z numerem podanym w formularzu zgłoszeniowym. Niezgodność tych

numerów będzie skutkowała bezwzględnym wykluczeniem ze startu na trasach

zlotowych."

Zastanawiam się, czy ważniejsze dla SIPu są auta, czy ludzie, którzy się na Zlocie pojawią

Dyrekcja napisała coś o handlu VINami ...czego kompletnie nie rozumiem. Skoro promują nowych nabywców, a Ci nie chcą jechać na Plejady i odstępują bezpłatnie i dobrowolnie swoje "wejściówki" innym, to skąd taka informacja???

 

Darowanemu koniowi.... ...nie wysyła się sie takich informacji

 

Ja otrzymałem od kolegi z Forum ofertę startu Jego autem (Forester Turbo). Zapisałem się, bo patrząc, jak polityka SIP zmieniła się od 1szego zlotu, kiedy SIP zapraszał wszystkich sympatyków Subaru....wolałem wystartować nawet Foresterem. Nigdy nie ukrywałem, że rywalizacja sportowa na trasie szosowej jest dla mnie istotna, dlatego już dzisiaj szukam alternatywy dla przyjacielskiej oferty startu Foresterem - w STI radzę sobie lepiej ;)

Proszę Dyrekcje o komentarz! Czy komunikat Pani Pauliny Węgiel ma na celu ukrócenie komercyjnej wymiany VINów, czy pogłębienie podziałów stworzonych sztucznie przez SIP????

W moim przypadku, wykorzystując VIN Forestera kupionego w SIP wykluczam dublowanie uczestników "preferowanych" i grzeczność (według mnie) nakazuje, że osoba (auto ) nakazuje swobodę wyboru zamiennika.

Po co te sztuczne zasady? Prawie w każdym wydaniu Plejad Dyrekcja opisuje i krytykuje sztuczne zasady tworzone przez naszych reprezentantów, czyli Sejm RP, a tu....

P.S. Gdyby na jednym "kupionym VINie" można było zarejestrować więcej niż jednego uczestnikach Plejad,to bym potrafił zrozumieć maila Pani Pauliny

Aha. Tekst z głównej strony Zlotu mnie rozbroił:

"Miłośnicy Subaru coraz częściej zaczynają odmierzać czas Zlotami Plejad - „Wiesz, tę Imprezę to kupiłem między trzecim a czwartym zlotem, a ja wcześniej miedzy drugim, a trzecim”, no cóż, tak się rodzi tradycja."

Ciekawe, co sobie teraz myślą, skoro są uczestnikami "drugiego sortu"

Ten tekst umieszczam ja (zawsze szedłem na pierwszy ogień ), ale jest on wynikiem dyskusji z innymi Forumowiczami, którzy od lat byli "sympatykami Subaru"....

Proszę o komentarz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALEX, ZTCW w gre wchodzi kwestia ubezpieczenia grupowego imprezy i wymagan firmy ubezpieczeniowej. W czym wiec problem - zglaszasz samochod, ktorym zamierasz przyjechac i nim przyjezdzasz. Zgloszenie = potwierdzenie przy rejestracji. I jaka tu filozofia?

Zamierzasz kombinowac czy co, ze tak Cie to bulwersuje? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...