Skocz do zawartości

SUPER HUBEEERT TAK/NIE ?


Miszkolc

Czy Hubeeert powinien byc Administartorem?  

85 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Pozwolilem sobie zrobic mała ankiete która oczywiscie za pomysl wyladuje w koszu bo to propaganda złej polityki demokratycznej, no ale pozstanowilem zaryzykowac ;)

 

 

...czy Hubeeert powinien dostac funkcje administratora ? GŁOSUJMY!

 

 

Ankieta trwa 15 dni wynik ukaze sie po jej zakonczeniu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

To tylko ankieta która cała prawde nam powie

 

A ja Wam powiem, że mam tą ankietę w dupie.

 

ps. wg Admina słowo użyte przeze mnie nie jest wulgaryzmem, jeżeli jest inaczej, chętnie przyjmę pasek.

 

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dla niego tez powinno byc to ważne jak oceniana jest jego praca i wklad w organizacje forum.
Miszkolc, pracę Admina ocenia Dyrekcja nie my, zdejmij te ankietę, atmosfera i tak jest gęsta... :roll:

SirCastic, podoba mi się Twój podpis :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anakinsky - dziś zmieniłem..... Mi się za to kurnik u ciebie podoba. Jestem bliski decyzji wymiany na XT... tylko a)kryzys b)a kto się zamieni....

 

a'propos Ciemnej Strony - dalibóg, Miszkolc chyba nie sądzisz że ta ankieta, ba, że jakakolwiek ankieta, "wysadzi" admina z wieloletnim stażem ?

Jak sądzę wypełniającego z zaangażowaniem zarówno ogólne jak i szczególne warunki zatrudnienia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli wam nie pasuje to nie musicie glosowac, a nie wylewacie tu swoje wypociny

 

...coś mi to przypomina... :/

 

..zaprawdę :

"Is the dark side stronger?" "No, no, no. Quicker, easier, more seductive."

 

BTW. Swoją droga zdarzyło mi się głosować ręką, palcem, myszką, nawet aklamacją - ale hmm... jaka kuweta taka ordynacja :)

 

edit - bo mi się tu dwa razy kliknęło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. wg Admina słowo użyte przeze mnie nie jest wulgaryzmem, jeżeli jest inaczej, chętnie przyjmę pasek.
Nie jest a tym bardziej napisane przez kobietę :wink:
Mamy prawo wyrażać swoje zdanie, to forum publiczne.

 

Ostatnio często mylone z toaletą publiczną.

Oczywiście, że mamy prawo. A co do toalety - tak długo jak opinie wyrażane sa kulturalnie jest to dyskusja.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super bez sensu ankieta, ktora to teoretycznie trzeba by miec w dupie, ale... wpisywanie sie w tym temacie troche temu zaprzecza :wink:

 

Wiesz - tyle osób mi radziło żebym nabrał dystansu do siebie, że wziałem to sobie do serca :wink: a poważniej - chciałem po prostu odpowiedzieć na wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...